Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Opel Astra GSI '94

Itsik
שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נפלה לידי הזדמנות (שבמחשבה שניה אני לא כ"כ יודע אם זאת הזדמנות)

לרכוש את הרכב הנ"ל, אבל יש לי כמה הסתייגויות:

1. הרכב יד 7 - אז בסדר, אני יודע שזה רכב ספורט ולא מייחסים

כ"כ חשיבות למס' ידיים אבל זה עדיין מרתיע קצת.

2. הרכב עבר 175000 ק"מ - הבחור טוען (דבר שייבדק אח"כ) שב150000

הוחלף קלאצ' ונעשה טיפול גדול שכולל טיימינג ושאר ירקות.

פה בעצם נגמרו ההסתייגויות, לרכב יש אגזוז זרימה חופשית של סיברינג, מגנזיום

וסאנרוף חשמלי, הבחור רוצה עליו מחיר מחירון שזה 25000.

ושאלתי אליכם היא - מה דעתכם ?

תודה,

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו בכלליות די חזק ומהנה לנהיגה , חלקי חילוף וטיפולים יקרים למדי ( UMI ) וצריכת דלק גבוהה למי שלא לרגיל

זה עדיין רכב עם ק"מ ויד גבוהים , אם הוא עובר בדיקה ויוצא טוב , שווה לקנות , כי קשה למדי למצא רכבים כאלו במצב טוב.

אם לא אז לא.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה תהיה יד 8 וכשתירצה לימכר אתה תיראה בידיוק כמה אנשים לא מעניין אותם שזה רכב ספורט שעובר הרבה ידיים

דבר שני על יד 7 אתה אמור להוריד לו מהמחירון

לי היה רכב כזה ואם הוא שם קלאצ מקורי אז אתה יכול לישון בשקט לכמה שנים טובות (אצלי הוא עדיין מקורי אצל זה שקנה והוא מורכב משנת 98..)

בכלליות תיבדוק את הבולמים כי הם מיתעייפים בצורה שמצריכה החלפה במהלך השנים

כמובן שהאוט לא מיתחמם

אם אמזגן לא עובד אז תוריד לו מהמחירון כי לתקן אותו יעלה לך כמו להתקין חדש

נזילות שמן זה מחלה של האוטו הזה אז לא להירתע

תיבדוק שהמנוע עובד ממש עגול ומגיב טוב טוב לגז (בסרק ובנסיעה)

גם אל תירתע מנקישות שסטומים זה לא מיתפתח למעבר לזה

בככלי תיבדוק גם שכול המכוונים והלחצנים תקינים כי עולה הרבה לתקן את הדברים האלו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

נפלה לידי הזדמנות (שבמחשבה שניה אני לא כ"כ יודע אם זאת הזדמנות)

לרכוש את הרכב הנ"ל, אבל יש לי כמה הסתייגויות:

1. הרכב יד 7 - אז בסדר, אני יודע שזה רכב ספורט ולא מייחסים

כ"כ חשיבות למס' ידיים אבל זה עדיין מרתיע קצת.

2. הרכב עבר 175000 ק"מ - הבחור טוען (דבר שייבדק אח"כ) שב150000

הוחלף קלאצ' ונעשה טיפול גדול שכולל טיימינג ושאר ירקות.

פה בעצם נגמרו ההסתייגויות, לרכב יש אגזוז זרימה חופשית של סיברינג, מגנזיום

וסאנרוף חשמלי, הבחור רוצה עליו מחיר מחירון שזה 25000.

ושאלתי אליכם היא - מה דעתכם ?

תודה,

איציק.

איציק, השאלה היא מה אתה מחפש ???

כפי שכבר רשמו מעליי מדובר ברכב חזק, מאובזר ומהנה. כיום קשה מאוד למצוא כאלה במצב טוב כי הם בד"כ נקנו ע"י נהגים צעירים שהלבישו את הרכב על קירות/מדרכות/עמודים/רכבים אחרים ולכן הכי חשוב לבדוק שלרכב אין מכות שאסי. אם הבעלים מתחייב בבדיקה מה אכפת לך שהרכב יד 15 ??? חלקים מכאניים תמיד אפשר להחליף אבל שלדה בחיים לא תחזור להיות כמו שהיא יצאה מהמפעל ...

לסיכום, אם אתה מחפש אמינות או שקט נפשי אז תרד מהאופציה הזו כי מדובר ברכב יחסית נדיר שכיום אין לו הרבה חלקים/חלפים בארץ.

אם אתה תחליט לא לקנות את הרכב אתה מוזמן לשלוח לי את הטלפון של המוכר יש לי לפחות 5 אנשים שירוצו מחר ב-8 בבוקר איתו לבדיקה (כל עוד הוא מתחייב שאין שלדה) ...

וליביו קבל תיקון קטן, אני יכול לעדכן אותך ממקור מאוד מקורב ל-UMI שכרגע אין להם כמעט בכלל חלקים ספציפיים ל-GSI חוץ מחלקים שהיא חולקת עם אחותה האסטרה הרגילה !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשקט נפשי אני לא מעוניין, חוויתי את השקט הנפשי עם אקסנט במשך שנה וחצי ועכשיו מכרתי אותה כי אין לי שום כיף ברכב הזה, מכל הבחינות.

החלטתי שליפניות/קוריאניות אני לא מתקרב (ויסלחו לי כל המעריצים) ואני מחפש רק משהו אירופאי נח

ומהנה וכן, אני מודע לעובדה שאני אבלה איתו יותר במוסכים חוצ'מזה שיש לי בבית חשמלאי רכב בעברו

אז יש הרבה גישה לעניין וגם הבנה מכאנית ברמה קצת יותר מבסיסית.

אני לא סגור דווקא על הרכב הזה אבל אני מחפש כל מיני אופציות בסגנון דומה בתקציב של 33K +/-.

מעבר לזה, חוץ ממה שgsi16v כתב, האם יש עוד דברים מסויימים שאני צריך לשים לב אליהם ברכב

הזה בפרט וברכבים בכלל?

שוב תודה,

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא די פירט את כל המחלות של הרכב , כאשר הדגש הגדול הוא על התחממיות כאמור , חבר שלי איבד מנוע על התחממות אחת.

בגדול אחלה אוטו , ובתקציב לא תמצא הרבה יותר , אם הכל פועל וטוב ויפה תיקנה לדעתי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא די פירט את כל המחלות של הרכב , כאשר הדגש הגדול הוא על התחממיות כאמור , חבר שלי איבד מנוע על התחממות אחת.

בגדול אחלה אוטו , ובתקציב לא תמצא הרבה יותר , אם הכל פועל וטוב ויפה תיקנה לדעתי.

ליביו

ההיתחממות באוטו הזה היא לא מחלה

אבל חשוב שלא יהיו תקלות במערכת קירור

אצלי חוץ מניקוי מערכת הקירור לאחר 3 שנות בעלות

לא נגעתי ולא היתה בעיה של היתחממות ב 3 השנים הבאות של הבעלות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשקט נפשי אני לא מעוניין, חוויתי את השקט הנפשי עם אקסנט במשך שנה וחצי ועכשיו מכרתי אותה כי אין לי שום כיף ברכב הזה, מכל הבחינות.

החלטתי שליפניות/קוריאניות אני לא מתקרב (ויסלחו לי כל המעריצים) ואני מחפש רק משהו אירופאי נח

ומהנה וכן, אני מודע לעובדה שאני אבלה איתו יותר במוסכים חוצ'מזה שיש לי בבית חשמלאי רכב בעברו

אז יש הרבה גישה לעניין וגם הבנה מכאנית ברמה קצת יותר מבסיסית.

אני לא סגור דווקא על הרכב הזה אבל אני מחפש כל מיני אופציות בסגנון דומה בתקציב של 33K +/-.

מעבר לזה, חוץ ממה שgsi16v כתב, האם יש עוד דברים מסויימים שאני צריך לשים לב אליהם ברכב

הזה בפרט וברכבים בכלל?

שוב תודה,

איציק.

אני ממליץ לך להדפיס, לגזור ולשמור טוב טוב את ההודעה הזו כי גם אנחנו עשינו קפיצה קטנה מיפן לאירופה, האירופאיות בהחלט הרבה יותר נוחות ומפנקות אבל מתקלקלות ברמה שבא לך לשרוף את הבית של המכונאי שלך מרוב ביקורים במוסך ...

בדיוק שנה לאחר שקנינו את האירופאית שלנו מכרנו אותה וחזרנו (איך לא) לקורולה.

כפי שכבר רשמתי מקודם, מדובר ברכב חזק, מהנה מאוד ויחד עם זה מאוד מאובזר למרות השנתון היחסית ישן. יקח לך הרבה זמן למצוא אחת כזו ולכן אני ממליץ לך לחפש במקביל עוד אופציות מעניינות כגון פיז'ו 306 S16 שהמחירון שלה קצת יותר גבוה מהתקציב שלך או אחותה הזולה יותר (ה-XSI).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ספורטיבי ומהנה עד כמה שידוע לי, אבל היד נשמע לי ממש מופלג, בקשר לק"מ- הוא ממוצע מחירון, אבל בו נגיד שתוכל למצוא הרבה יותר נמוך ממנו.

בקשר לטיפול שהזכיר- יש קבלות? או אם בלא מורשה כמו שאני עושה אז לפחות יש תיעוד של קבלות על החלקים או צילומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...