Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלון מרקש אילת - מומלץ +עוד כמה הגיגים על אילת והמלצות לילדים שם

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 3966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרנו מאילת, שהינו במלון מרקש {מה שהיה פעם הולידי אין פטיו} והיה כיף.

לפני שנסענו בדקתי בגוגל לגבי המלון ודיי נחרדתי שם מתגובות של אנשים: אוכל לא טעים, חדרים קטנים, אין מגבות! תביאו מגבות מהבית!!!, שירות לא טוב.

ולפי דעתי: שקר וכזב.

אם הישראלי המצוי חושב שיקבל ב150 שקל ליחיד ללילה מלון בדרגה של הרודס זה לא יקרה!

כבר שהגענו הייתה הפרחה המצויה מזן ספיר, הולכת וצועקת בלובי בנייד שלה שהחדר קטן.פיצי,לא נכנסת שם עגלה והיא רוצה פיצוי.אה כן,ושאין בלבוי....אוי יוי יוי.לא מובן בכלל...

נחדרנו.

אבל לא אמרנו נואש.

הופתעתי לטובה מאוד מהחדר, החדר גדול דיו, נכנסנו בסבבה לשם עם 2 ילדים. {ילדה בת 4 ותינוקי בן 8 חודשים}, החדר משופץ ברמה גבוה {יש שם שקעים של ביטוצ'ינו סדרת ליוניג, חבר'ה,זה שקע שלבד עולה 48 שקל!!! מישהו שם התחלק על הראש},אין שטיח מקיר לקיר מסריח, יש פרקט,גם במקלחת!

יש ממיר של HOT מקליט, יש פלזמה נחמדה מאוד, מקרר קטן, מיטה נוחה וגדולה.

חדרים נקיים.

כל יום קיבלנו 4 מגבות.

שירות טוב מאוד מהחדרניות {החדרנית רחל היא אישה זהב, באה ב15:00 לנקות,ראתה שהילדים ישנים,שאלה מה אנחנו צריכים, בשקט, ואמרה לנו לצלצל לקבלה שהילדים יתעוררו והיא תבוא לנקות ובכל זאת נתנה לנו סדינים נקיים ושקיות אשפה אם נצטרך...}

...כבר המשך....

DSC04536.jpg

DSC04537.jpg

DSC04541.jpg

DSC04542.jpg

DSC04543.jpg

DSC04544.jpg

DSC04545.jpg

DSC04546.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל: ארוחת בוקר סבירה +

אין פנקייקים ואין קרואסונים חמים ואין מעדנים {אז קנינו מילקי לילדה,לא קריטי}

יש עמדה של חביתות,שוקו,מכונת אספרסו שווה,קורנפלקסים שונים,י בורקסים, לחמניות טריות ומלא סלטים\ גבינות \ ירקות

רעב לא תצא, אם אתה מפונק, לך להרודס.

ארוחת ערב בסדר גמור,ים אוכל. פסטלים,מרגזים, מעורב, אין בעיה.

הבעיה הייתה השעות,מ19:00 עד 21:00, שזה קצת תקוע לנו.

האמבטיה: מחודשת ברמה גבוה. ברזים של גרום, נקייה וללא אבנית.

הבריכה: קטנה. משהו כמו 4 מטר על 4 מטר, גובה 1.4

יש בריכה לקטנים וזה מה שעניין אותנו.

תבקשו להיות בקומה 3 או 1.

כך שלא תיצטרכו מעלית כל הזמן - מי שיש לו עגלות יבין את הבעיה.

קומה 1 זה הבריכה וחדר האוכל וקומה 3 זה הכניסה {+חדרים} ומשם יש מדרגות ישירות לקומה 1.

המלון נמצא מול שדה התעופה,קו ישיר מול מג'יק פאלאס,אבל מצד שני שלו.

7 דקות הליכה לקניון.

יש חנייה חינם ליד המלון ועדיף להשאיר את הרכב שם ולא לשלם לעריית אילת, מה גם שאין ממש חנייה בטיילת.

סך הכל המלון ממש בסדר והוא זול לאללה. שילמנו 300 שקל ללילה שזה כלום.

ארוחת ערב הייתה בתוספת של 400 שקל ל4 לילות משמע 25 שקל לבן אדם, לא יקר.

מי שמצפה לאיכות של הרודס ב300 שקל, יעשה טובה ולא יבוא ויתרגז וילך להרודס וישלם שם את מיטב כספו.

אני חושב שהמלון הזה נותן שירות טוב מאוד, החדרים ברמה גבוהה, נקיים מאוד, חדרניות טובות, ומוזר לי שאנשים רשמו דברים רעים על גבול המזעזע לגבי המלון הזה.

אני ממליץ וגם אחזור לשם לפי דעתי.

רק מה, אביא כריות מהבית.הכריות סופר לא נוחות שם,נראה לי עשויות מבגדים ישנים דחוסים...הם ממש גבוהות!!!

DSC04547.jpg

DSC04549.jpg

DSC04550.jpg

DSC04553.jpg

DSC04554.jpg

DSC04555.jpg

DSC04557.jpg

DSC04559.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי אטרקציות:

חוף הדולפים- ריף הדולפנים > אל תלכו.

אין מה לעשות שם, זה יקר מאוד, 90 שקל למבוגר ,ומשעמם! מדי פעם איזה סנפיר של דולפין יוצא שם.

יוהו!!!

הילדים השתעממו.

זה הסתמכנו על הפורום של תפוז שהמליץ. יאחס.

המצפה התת ימי - מעניין מאוד,הילדים נהנו. רק תנסו לאתר מקום יותר זול לקנות כרטיסים, יש בחבר...

ג'ימבורי- למי שמעוניין לילדים שלו יש במלון קראון פלזה.בחניון שם. אחלה ג'ימבורי.

לאורחי המלון זה עולה 5 שקל,לתושב אילת 20 ולאורח 40 שקל לילד.הורה חינם, תינוק 10 שקל.

יש גרופון

http://www.youtoo.co.il/deals/view/7504

אני הזמנתי משם. הילדה מאוד מאוד נהנתה.

שעתיים של שקט ואחרי זה שפכה מנוע והלכה לישון.

בטיילת מאוד רועש ולא נעים, אבל מי שרוצה, יש מיני לונה פארק,משהו כמו איזה 4 מתקנים, מול מלון מלכת שבא.

כל מתקן 3-5 שקל ויושבים בו ביחד 2 או 3 ילדים.

לנו זה חסך המון כסף.

25 שקל בכמה סיבובים והם נהנו עד השמיים.

DSC04572.jpg

DSC04587.jpg

DSC04588.jpg

DSC04666.jpg

DSC04667.jpg

DSC04928.jpg

DSC04929.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תתיחס לקהל שבמלון, לפי הבנתי המלון מיוחד למזרחיים. האם יש שם הרבה ערסים\פרחות כמו זאת שתיארת שראית עם כניסתך למלון? או שיש גם אשכנזים\רוסים\וכו'?

מצטער אם אני קוטע את רצף ההמלצות שלך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרחה באמת עוף מוזר,היו הרבה רוסים חמודים מבוגרים שקטים כאלה,היו כמה דתיים עם כיפה סרוגה, אפשר להגיד שברובו המלון מאכלס אשכנזים שקטים תרבותיים, אם כי ניצפו איזה 2 משפחות שעשו רעש בהמתי,אבל כנראה שבריכה הייתה קטנה להם והם הלכו למלון אחר לבריכה,בלילה שקט ונעים, לא רעש של בהמות.

וטוב שהזכרת לי. ראיתי שיש מגלשות מים במלון לאונרדו קלאב, הלכתי עם הילדה.

ביקשתי מהקב"ט אם אפשרי להכינס רק בשביל הילדה, אני לא אורח המלון.

הסכים.

אבל אמר לי שזה מלון הכל כלול,אל תעשה גזל. אמרתי לו שברור, רק באנו למלגשות קצת.

עברתי ליד חדר האוכל שם,וואי!

בהמי בהמות.

הילדה ממש התברבעבע. צעקות, רעש אימים, אוכל נלקח כאילו מלחמה התחילה.

אם הייתי במלון זה הייתי בוכה בכי תמרורים.

ברחנו משם לאחר 15 דקות.

לא רציתי לחשוף אותה לדברים כאלו {תבין, 9:30 בבוקר, אנשים בבריכה שותים בירה וצועקים כמו ... כמו לא יודע, גן חיות זה מחמאה להגיד}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האחרונות אני מעדיף צימרים על פני מלונות ולו רק בגלל מה שתיארת.

המלון האחרון שבו הייתי היה ריביירה קלאב, שבו הכנו אוכל לעצמנו בחדר כדי לא להתקל במה שהייתי נתקל במלונות אחרים.

בקרוב נסיים את שנת הלימודים הנוכחית, ואם נרד לאילת ויש סיכוי גדול שנבחר במרקש על פי המלצתך.:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טיפה מגזים,

הרודס לא מלון כל כך טוב(הייתי שם ממש ממש מזמן).

באילת אני נהנה ממלונות הכל כלול ונוסע רק אליהם-אחרת לא רואה סיבה לסוע.

נשמע כמו מלון לא רע בכלל למשפחה שמחפשת נופש זול.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושווה לך מבחינת מחיר מלון הכל כלול?

אני לא יודע, האוכל שם לרוב, סיטונאי כזה ולא ממש טעים כי הם יודעים שאתה מגיע לאכול בבהמתיות, בבריכה יש בירות ומשקאות חינם וארטיקים קרח - כמה כבר אפשר לטחון?

אולי עדיף לתעל את הכסף שנותר לאוכל אחר, יותר איכותי, נאמר כך: בבוקר ארוחת בוקר במלון,אחר כך 2-3 ארטיקים קרח שיעלו לך 5 שקל לארטיק, ארוחת צהריים : פיצה ביג אפל \ בורגרס בר \ שיפודי התיקווה \ פלאפל \ אל גאוצ'ו ובערב גם איזה משהו קל.

לא יצא יותר זול? כי ראיתי את המחירים של הכל כלול ונדהמתי.

בלי שום קשר, שכחתי להוסיף שיש אתר של האלתיים,שניקרא: ערב ערב ereverev.co.il

זה המקומון שלהם ויש שם המון פירסומות איפה יש חנויות זולות.

לדוגמא: רצינו לקנות חולצה לבריכה,זאת השקופה קצת, בטיילת רצו 50 שקל, בחנות שהיא מייבאת את זה שניקראת : גוג ומגוג, עלתה החולצה 20 שקל. אותה חולצה.

{החנות נימצאת מול מלון מרקש,היכן שרשום בגדול:"בית התמר"}

אותו דבר גם לחנויות צעצועים כמו: הפיראט האדום, מקס סטוק, סופר סטוק שהיו ממש זולים.

נימצאים בתוך השכונות.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלון הכל כלול, שבו הייתי לפני כשנתיים, ואין לי כל כך תלונות עליו: הוליטל סיאסטה.

נמצא ממש קרוב לתחנה המרכזית, צמוד לתחנת המשטרה.

ממה שאני זוכר הפאקים הם: הוודקה מסריחה(טייגר), וכשמגיע יום העזיבה, ועשיתם צ׳ק אאוט, אז לא נותנים לכם יותר להכנס לאכול ומתיחסים אליכם כמו אל זרים. אבל זה היה לפני יותר משנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יו... וודקה טייגר!

מזכיר לי נשכחות!

והיה גם וודקה אמריקן איגל, בבקבוק פלסטיק.

יו!

שמנו את זה במקום דלק ברכב

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תתיחס לקהל שבמלון, לפי הבנתי המלון מיוחד למזרחיים. האם יש שם הרבה ערסים\פרחות כמו זאת שתיארת שראית עם כניסתך למלון? או שיש גם אשכנזים\רוסים\וכו'? :-P

אפשר להגיד שברובו המלון מאכלס אשכנזים שקטים תרבותיים, אם כי ניצפו איזה 2 משפחות שעשו רעש בהמתי

פשוט התנסחות דוחה

.

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט התנסחות דוחה

מתנצל שהתגובה קצת לא קשורה לנושא, אבל אני מסכים איתך.

מה זה ההכללות האלה?

תגובה מגעילה ומיותרת.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחו אותנו למלון הזה בטיול השנתי לפני כמה שנים,היה נחמד מאוד, בריכה קטנה וקפואה וא.בוקר טובה.

לאחר מכן שביקרתי באילת ראיתי שהמלון בשיפוצים או משהו כזה וסגור.

מבין שכל פעם משנים אותו,כי הבנתי שגם לפני שהוא היה הולידי אין פטיו היה לו שם אחר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרקש מזכיר לי את הסרטון הזה עם הרוסי שמקלל כל שניה :lol:

הייתי במלון הזה לפניי איזה 8 שנים כשהוא נקרא הולידי אין פטיו. מלון בסיסי למי שמחפש מקום להניח את הראש. קצת מרוחק מהמרכז אבל בסך הכול בסדר. נקי ומסודר. האוכל בבוקר לא וואו אבל לא יצאתי רעב. הבריכה סבירה ומספיקה.

כמובן ביחס למלונות 5 כוכבים ו5 כוכבים פלוס שהייתי בהם, זה כביכול על הפנים. אבל באמת למי שלא בא עם דרישות גבוהות מדי ועם תקציב נמוך זה אחלה של דבר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...