Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע "מזייף" רק בדקות ראשונות של פעולה, ניסאן אלמרה שנת 96 אוטומטית

Ohio
שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על ניסאן אלמרה שנת 96 אוטומטית, מוזרקת.

הייתה לי בעיה של סל"ד סרק נמוך (500 כשמשולב D), והאוטו רעד למרות שכל התושבות חדשות לגמרי.

אז התחלתי להתעסק טיפה, והעניין הוא שעכשיו המנוע לא יורד לסל"ד נמוך, ואין רעידות אבל מצד שני, יש תופעה חדשה שאני כמעט בטוח שזה משהו לא נכון שאני עשיתי.

כשהמנוע קר, כלומר עוד לא הגיע לטמפ' העבודה שלו, כשאני לוחץ על דוושת הגז, לא משנה כמה ואיך, המנוע משתנק ל2 שניות ורק אז מתחיל לעלות בסל"ד.

זה נשמע מאוד דומה לתופעה של תערובת עשירה בקרבורטור, כשנכנס כמות גדולה מידי של דלק לתא השריפה.

עכשיו מה שעשיתי, זה פירוק של בית המצערת וניקוי יסודי שלו, פירוק של כל המכלולים כולל כל החיישנים המורכבים על בית המצערת, חיישן מסת אוויר יניקה, חיישן מצערת ויש עוד אחד שלא בטוח מה הוא. בכל מקרה, את הכיוון של החיישן מצערת אני חושב שלא עשיתי כמו שאמור להיות (או לפחות כמו שהיה)

אודה מאוד לכל מי שיכול לעזור לי להבין קצת את הפעולה והכיוונים של המערכות האלה, כמו כן יש בבית המצערת גם כל מיני מעברים של אוויר ומים שאני לא יודע מה ייעודם...

נ.ב.

אחרי שהמנוע מתחמם, הכל מתקתק ואין שום בעיה. הבעיה היא מינורית ומורגשת יותר, ככל שיותר קר. ואין בעיה בהנעה כלל. לא משנה מה, האוטו מניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...