Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוי יצחק: "אני מתפלל שלא תהיה ירידה של יותר מ-5% במחירי הדירות בישראל"

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי את הכתבה הבאה ופשוט נדהמתי:

http://www1.bizportal.co.il/article/361912

ואני אומר, למה לעזאזל? (סליחה על המילה)

למה לא לקוות שמחירי הדירות המטורפים לא יירדו?

מה הוא מבלבל תמוח *** תמוח = את המוח *** על דירות ישנות? אפילו דירות ישנות וקטנות עולות המון כסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שכבעלים של דירה כל אחד יתפלל לזה.

זה יכול להיות מתסכל להחזיר כסף לבנק סתם.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידה במחירי הדירות למכירים נורמליים תביא לקריסה כלכלית.

כול מגדלי היוקרה שבונים בתל אביב בלי לחשוב למי יש כסף לשלם עליהם, אם הם ימכרו דירות במחיר נורמלי, הקבלן לא יכסה את ההוצאות שלו ואז הוא לא ישלם את החובות לבנק והבנק ייכנס לחובות ואז מישהו שקנה דירה במחיר מופרז ימכור דירה בהפסד ענק ולא ישלם לבנק.....

אמריקה רציתם.

שם הבנקים הורסים בתים במקום לנסות למכור אותם מרוב אנשים שהפסידו את הבתים שלהם לבנקים ואין לבנקים מה לעשות איתם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שכמה פראיירים שהשקיעו את הכסף שלהם לא נכון ובצורה שהם לא יכולים לשלם עליה ילמדו בדרך הקשה את הטעות, מאשר שכל בנאדם צעיר ומחושב ייאלץ להגיע לסכומים אדירים ובמקום להנות מהם, לקנות דירה עלובה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ראיתי בחדשות קטע על איך דירת 4 חדרים ענקית חדשה מהקבלן בגודל של מעל 100 מ"ר בשכונה שנמצאת 5 דקות ממודיעין נמכרת ב330 אלף ש"ח.

הבעיה היחידה הייתה שהיא נמצאת בשטח הרשות הפלסטינאית.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לכם את אותו הדבר שאמרתי ליועצת ההשקעות בבנק לפני שנתיים, כהשוק קפא בחיכיון לירידת מחירים, בגלל באזז עיתונאי.

זה נורא פשוט, בשביל שיירד המחיר, צריך לעלות ההיצע.

עד שזה לא ייקרה, המחיר לא יירד.

סה טו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בעלים של דירה שמעוניין לשדרג היום את הדירה צריך לשלם הרבה יותר מאשר לפני חמש שנים על אותו שדרוג (בלי קשר למס משדרגים החדש). אני חושב שגם בעלי דירות שרכשו עד לפני הפיצוץ במחירים ישמחו אם המחיר יחזור למה שהיה. מי שקונה דירה היום במחיר לא שפוי עם משכנתה חונקת יעדיף שהמחיר לא יירד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לכם את אותו הדבר שאמרתי ליועצת ההשקעות בבנק לפני שנתיים, כהשוק קפא בחיכיון לירידת מחירים, בגלל באזז עיתונאי.

זה נורא פשוט, בשביל שיירד המחיר, צריך לעלות ההיצע.

עד שזה לא ייקרה, המחיר לא יירד.

סה טו.

מסכים איתך ב1000%.

כל הלהטוטים של משחקים עם הריבית, מגבלות על המשכנתאות, משחקים עם המיסים - קשקוש.

המחירים עלו אך ורק בגלל היצע וביקוש.

או יותר נכון חוסר היצע (של דירות למעמד הביניים, 3-5 חדרים בבניין רגיל ולא מגדלי יו) באיזורי הביקוש.

סה טו.

ואגב - מי מרוויח מהמחירים המוטרפים?

בעיקר שתי קבוצות.

1. קבלנים שמוכרים דירות חדשות.

2. זקנים שמוכרים את הדירה ועוברים לגור בדיור מוגן.

אף אחד אחר לא מרוויח.

בעלי דירה שגרים בה לא מרוויחים כלום מזה שערכה עלה.

וגם לא מפסידים כלום כשערכה יורד.

בעלי דירה שמעוניינים לשדרג לדירה יותר יקרה רק מפסידים כשהדירות מתייקרות.

אם דירת 3 חדרים עולה מליון ודירת 4 חדרים עולה מליון וחצי אז משפרי דיור צריכים להוסיף חצי מליון שקל.

אם המחירים עלו ב100% והדירה בבעלותם שווה 2M והדירה שהם רוצים עולה 3M אז עכשיו צריך להוסיף יותר כסף.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך ב1000%.

ואגב - מי מרוויח מהמחירים המוטרפים?

בעיקר שתי קבוצות.

1. קבלנים שמוכרים דירות חדשות.

2. זקנים שמוכרים את הדירה ועוברים לגור בדיור מוגן.

מישהו נוסף מרוויח מהעליה. מישהו שלא אמור להרוויח. מישהו שאמור דווקא לנסות להנגיש לעם היושב בציון דירות לקניה/השכרה/דיור מוזל....

כן, מדינת ישראל מרוויחה יפה מאוד מכל עסקת נדל"ן כזו.

להוריד את מחירי הדירות ניתן תוך שנה, שנתיים. צריך להתחיל לשחרר אדמות לבניה וליצור תחבורה ציבורית טובה יותר. (וזה קל מאוד בשני המקרים.) אבל למה לנסות להפסיד כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב מאוד בעייתי בנדל״ן בארץ, מצד אחד כולם תמימי דעים לגבי זה שמחירי הנדל״ן גבוהים מאוד ואין שום פרופורציה בין עליית מחירי הנדל״ן ב-10 שנים האחרונות לבין התנודות בשכר.

מצד שני, קשה לפוצץ את הבועה הזאת כי זה יגרום להרבה אנשים שקנו דירות בתקופת השיא להפסיד המון כסף.

תאר לך שאתה מחזיק בדירה שרכשת לפני 3 שנים ב-1.4 מליון שקלים, פתאום מחירה ירד ל-1.1 מליון שקלים?

אני בתור אחד ש״יושב על הגדר״ אשמח מאוד לפיצוץ הבועה, אחים שלי שמחזיקים בדירות ישמחו הרבה פחות..

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פונה לכל נושא הדיור בגישה שונה.

אני כרגע חי במרכז ואקנה דירה באזור הצפון. אקנה אותך מתוך השקפה של השקעה אך במידת הצורך אהיה מוכן גם לגור בה.

במידה וזאת תהיה השקעה טובה - אחלה!

במידה ולא, מקסימום אגור בה בשמחה (:

כמובן הכל במחיר הנכון

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחחח, מה אתם מבינים בכלל. מי צריך בית כשיש M5? אפשר לקפל את המושבים מאחור ולפרוש שק"ש :roflmao:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחחח, מה אתם מבינים בכלל. מי צריך בית כשיש M5? :roflmao:

אתה, אחרי שתקבל ממני בראש עם ה-M5 שלך תרצה בית ללכת לבכות בו בלי שיראו אותך מהחלונות...:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שת'לא מבין כלום :lol: :lol: :lol: איך יראו אותי, אם בבמו תנוחת הנהיגה הנפוצה היא בשכיבה? :lol: :lol: :lol:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...