Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למלון? כרתים או רודוס עם תינוקת

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יש המלצות אולי למלון טוב בכרתים או רודוס שיהיה נוח עם תינוקת ועגלה?

מלון טוב אבל, מתלבטים לגבי הרודוס פאלאס.. הוא נראה טוב אבל המספרים בטריפ אדוויזור מטרידים אותי.

רוצים לנסוע באוגוסט, סליחה לא רוצים באוגוסט - צריכים לנסוע באוגוסט כי הפעוטון של הילדה בחופש :evil:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ברצינות שוקל לטוס לשם, בקיץ, עם תינוקת? למה אתה שונא את עצמך? :roll: המקום יהיה מפוצץ בנוער ישראלי, ששמו כבר הולך לפניו במקומות האלו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לפני שנתיים אשתי הזמינה לנו חופשה בקוס. כששמעתי קוס נזכרתי בכיתה י"ב ומה שחשבנו שאנחנו הולכים לעשות שם לפני הגיוס...

בפועל לא היו כמעט צעירים ישראלים, בעיקר גרמנים ורוסיות.

רוצים בטן גב לנוח קצת, יש הצעות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לפני מספר שנים בהילטון והייתי מרוצה. מדובר באותו איזור של הרודוס פאלאס (איקסיה\יאליסוס). יושב על הכביש הראשי, י תח"צ יעיל לעיר רודוס. לגבי השאר - ראה פוסטים שלי בשרשור מקביל.

ד"א - מה הבעיה שמצאת בטריפאדוויזור?

בכרתים הייתי במלון *3 קטן בכפר KARTEROS (המלון נשא אותו שם) מספר קילומטרים ממזרח להרקליון. הייתי מרוצה מאד ואפילו קצת נוער ישראלי רועש (האמת - רק גיטרות ושירה) לא קלקל את החויה. הילדים הרוסיים שרצו לשחק משחקי מלחמה הפריעו לילדים שלי הרבה יותר. המקום מחייב שכירת רכב. אבל תביא בחשבון שהרשם שלי הוא מלפני 12 שנה. שם לב שהנהגים בכרתים מטורפים, הנהיגה באי מצריכה הכנה, בעיקר נפשית (ו-לא, לא מדובר בערסים ישראליים. בהשואה לכרתים ישראל היא גן עדן של תרבות הנהיגה)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום (של יוני אומנם, לא אוגוסט) על ה-"לה מרקיז" ברודוס.

בית המלון ממוקם במתחם המלונות החדש, ונכון לשנה שעברה - ריק לחלוטין מנוער ישראלי (שמחפש את איזורי השתייה והבילויים של מרכז רודוס).

המלון נחמד מאוד, בנוי כדופלקסים, ונמצא כחצי שעה נסיעה באוטובוס ממרכז רודוס.

שווה ביותר.

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי תודה, הוא בין היקרים לכן כנראה באמת טוב :)

איך לדעתך המלון הזה ורודוס בכלל לחופשה של 5 ימים עם תינוקת?

האמת שפתאום חשבתי אולי בכלל לשבור כיוון למשהו בסגנון של בודפשט, מלון יוקרתי (דוגמת אינטרקונטיננטל או הילטון) בלב העיר עולה פחות ממלון מקביל ברודוס... אבל לא בטוח שזה מתאים כל כך לטיול עם תינוקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לה מרקיז מלון טוב. עוד מלון טוב שאין בו נוער רעשן ותופעות של שכונה זה מלון ixian grand hotel.

יש שם גם חדרים עם בריכה פרטית, אבל שמעתי שלאחרונה הם מסרבים לתת את החדרים האלה למשפחות

עם ילדים. אולי בגלל בטיחות, בגלל הבריכה הצמודה למרפסת.

רודוס זה בילוי נחמד, אנחנו מאוד נהנינו שם, פעמיים עם הילדות, שמאז שואלות מתי ניסע שוב לבית עם הבריכה

בחדר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה בנושא התינוק ואוגוסט אבל אני הייתי ברודוס פאלס באוקטובר והיה מעולה, מלון נחמד מאוד.

אגב, הסיפור עם אוגוסט מוכר, גם אנחנו נוסעים לאילת באוגוסט בדיוק בגלל אותה הסיבה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצוין, תספר לי קצת על הרודוס פאלאס בבקשה. הבנתי שיש שם חלק חדש מאד יפה וחלק ישן לא כ"כ (בלשון המעטה)

מכיר משהו כזה?

יש מה לעשות בסביבה? מסעדות? ואיך האוכל/בריכה במלון?

לאישה יש דרך העבודה איזה דיל ספציפית למלון הזה לכן סיכוי גבוה שנלך עליו (למרות שאני עוד לא סגור על כרתים/רודוס בכלל :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שאקסודוס היה באוקטובר, כשרוב הבהמות לא בסביבה.

אני בשתי הטיסות שלי לרודוס, ראיתי את שלל היצירות שמשום מה כולן נהרו

לרודוס פאלאס, ואני ואשתי כ"כ שמחנו שלא עשינו את הטעות, שזה לקחת את

המלונות בדילים לעמישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי תודה, הוא בין היקרים לכן כנראה באמת טוב :)

איך לדעתך המלון הזה ורודוס בכלל לחופשה של 5 ימים עם תינוקת?

האמת שפתאום חשבתי אולי בכלל לשבור כיוון למשהו בסגנון של בודפשט, מלון יוקרתי (דוגמת אינטרקונטיננטל או הילטון) בלב העיר עולה פחות ממלון מקביל ברודוס... אבל לא בטוח שזה מתאים כל כך לטיול עם תינוקת.

נסעתי לחמישה ימים כרס-גב (שהפכו לשישה בזכות המטוס המתקלקל של ישראייר) בשנה שעברה עם החברה.

היו שם שני זוגות צעירים עם ילדים קטנים שזכו ליחס VIP מצוות המלון (ולמען האמת גם מאורחי המלון שהציעו בייביסיטר להורים) - לא יודע מה הקטע של זה :lol:

פרט לנסיעה פעם אחת למכרז ל"שופינג" לא יצא לנו להסתובב יותר מדי.

נ.ב - מהנסיון שלי - עמישראל נוהר להכול כלול.

אם תמצא מלון שמציע בעיקר חצי פנסיון הסיכוי שתפגוש נוער רועש פוחת פלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אישתי ואני רוצים לטוס ליוון בחודש הבא לבטן גב, העדפה לרודוס או מיקוניס או אפשר להמליץ על מיקום אחר

אני מחפש דילים של הכל כלול ולא מצליח להסגר על בית מלון אני ישמח להמלצות

תודה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצוין, תספר לי קצת על הרודוס פאלאס בבקשה. הבנתי שיש שם חלק חדש מאד יפה וחלק ישן לא כ"כ (בלשון המעטה)

מכיר משהו כזה?

יש מה לעשות בסביבה? מסעדות? ואיך האוכל/בריכה במלון?

לאישה יש דרך העבודה איזה דיל ספציפית למלון הזה לכן סיכוי גבוה שנלך עליו (למרות שאני עוד לא סגור על כרתים/רודוס בכלל :shock: )

לא זכור לי על חלק ישן או חדש, אני יודע שכל המלון נראה מצב מעולה והחדרים נחמדים מאוד.

יש כמה בריכות שחיה חיצוניות ואחת פנימית תחת כיפה מגניבה כזאת, יש גם ספא וחדר כושר.

כזכור לי האוכל היה בסדר גמור, לא עילוי אבל גם לא משהו להתלונן עליו.

המלון מאוד קרוב לחוף ולכן גם שיחה בים באה בחשבון (סה"כ ים נחמד, מזכיר את החופים שלנו רק עם אבנים במקום חול).

סביב יש מסעדות לאורך ה"טיילת" ואת רודוס העתיקה במרחק נסיעה באוטובוס או מונית.

צרפתי תמונה של נוף מהחלון בחדר.

עוד טיפ קטן.

הדיוטי ברודוס הרבה יותר זול משלנו בכל מה שנוגע לאלכוהול, הבדלים של מאות שקלים בוויסקי היקר, שווה לחכות.

P1040658.jpg

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...