Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי באחריות, הניתן לטפל טיפול שוטף במוסך שאינו של היבואן והוא מוסך מורשה?

חול1
שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:?:שלום

ברשותי רכב חדש, סוזוקי אלטו, באחריות. אני מעדיף שהמוסך (מוסך מורשה ע"י משרד התחבורה) שנמצא במושב שלי יבצע את הטיפולים כול 15 אלף ק"מ (לפי הספר) ולא לקחת את רכבי למוסך המרכזי של סוזוקי שסניפו מרוחק ממני. האם במקרה זה האחריות שקיבלתי ל-3 שנים עם קניית הרכב תפקע? מנהל המוסך במושב אומר שאין עם זה שום בעיה, האם נכון? אודה לעזרתכם :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהאתר של איגוד המוסכים:

"האם אתה חייב לטפל ברכב חדש במוסך המרכזי?

על פי חוק ההגבלים (סעיף 50 ב', 1988), כל בעל רכב יכול לבחור היכן ברצונו לקבל שירות לרכבו, גם כאשר הרכב עדיין נמצא במסגרת אחריות היבואן. הדבר נכון לכל סוגי הטיפולים והתיקונים, למעט כאלה בהם יש צורך לממש את אחריות היבואן. למען הסר ספק, היבואן אינו מורשה לשלול אחריות אם בעל הרכב בחר לבצע טיפולים במוסך שאינו מורשה מטעם היבואן."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:?: ברשותי סוזוקי אלטו באחריות, אני מעונין לבצע טיפולים שוטפים כול 15 אלף ק"מ במוסך (מורשה ע"י משרד התחבורה) הנמצא במושב שלי ולא בסניף מוסף מורשה של סוזוקי המרוחק ממני. האם יש חשש שאפסיד את האחריות? כנ"ל לגבי החלפת חלקים לא תקינים אם יש בכך צורך. לדברי מנהל המוסך במושב שלי, אין חשש, אשמח לתשובה מוסמכת או לחילופין, מייל או טלפון של מוסד מוסמך שם ניתן לברר את הנושא? ותודה מראש לעונים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק כל עוד ביצעת את הטיפול במוסך מורשה משרד התחבורה(לא דווקא יבואן) אז האחריות צריכה להישמר.

בפועל היבואנים נוטים למצוא תירוצים להתחמק מאחריות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו להתווכח עם אשה - מותר להתווכח, טוב לא יצא מזה.

אתה יכול לטפל במוסך מורשה משרד התחבורה - קח בחשבון שהיבואן לא יראה את זה בעין יפה.

כביכול איבדת את ה "לויאליות" שלו כלפייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...