Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה, סוזוקי סוויפט, שברולט אוואו או דייהטסו סיריון [כ"ע]

Shay_B910
שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

נעים להכיר.

אני שוקל לקנות רכב מליסינג.

אני בחור גבוה 1.90 ולכן מחפש רכב שיהיה נוח לרגליים(גבוהה באזור ההגה)

הלכתי לבדוק ונתנו לי הצעות על מספר רכבים ורציתי לשמוע את דעתכם.

1. דהייטסו סיריון 2011 - 66,000 ₪ (13,000 קמ"ש). לטענת הסוכן, יש חרם ערבי על חלפים לדהייטסו(והחלפים יהיו יקרים ממש עוד כמה שנים) ולכן לטווח הארוך (3-5 שנים קדימה) לא הכי משתלם

2. שברולט אוואו 2009 -46,000 ש"ח( 55,000 קמ"ש) יד ראשונה מפרטי. לטענתו אוטו גבוהה ומשתלם גם לטווח הארוך.

3. אוטו חדש MICRA חדש מליסינג(ככה שאהיה יד שניה) במחיר 81,000 אוטומטי

4. סוזוקי סוויפט דגם 2011 (55,000 קמ"ש). במחיר של 65,000 אלף.

המחירים הם לא מדוייקים.

אני מחפש אוטו בשבילי (לא משפחתי).

אשמח אם תייעצו לי אם משתלם (מבחני ריסוק, חיישנים וכל מה שצריך - לצערי אני לא ממש מבין בזה)

תודה מראש לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

קודם כל, אשמח אם תחשוף באיזה סוכנות היית. לא ידוע לי עם חרם ערבי של דייהטסו(?! מישהו פה מכיר?) , אולי הסוכן מתבלבל עם שנות השמונים. ואילו דווקא על אוואו הוא אמר שישתלם לך?? יהיה לך קשה מאוד להיפטר מאוואו...

לא רשמת מה התקציב, ככה שקצת קשה לכוון אותך. לא סגור אם המחיר של המיקרה אטרקטיבי, אבל אם אין לך בעיה תקציבית לרכוש רכב חדש זה כיוון מצוין.

אם בתקציב נמוך יותר, סוויפט וסריון הן אופציות טובות, אבל ספציפית מה שהציעו לך לא נשמע משהו- סריון 2011 עם 13 אלף ק"מ נשמע טוב באופן קצת מחשיד, מה גם ש65K זה המון, כנ"ל לגבי הסוויפט. בדקת מחירוני לוי יצחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסוכן אומר לך שאוואו רכב משתלם - תברח - ומהר.

מיקרה חדשה ב-80000 ש"ח אם יש לך את הכסף - אופציה מצויינת וגם חסכונית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה שהסוכן אמר לך פשוט לא נכון. אין דבר כזה חרם של חלפים כי גם ככה החלפים לרכב לא מגיעים מהמפעל של דייהטסו אלא ממפעלים שמייצרים חלקי חילוף תחליפיים ויושבים בטורקיה, סין ומזרח אירופה. כשהם יעשו עלינו חרם, כל שוק הרכב יהיה בבעיה ולא רק הדייהטסו.

2. גם לא נכון, מה משתלם באוואו בדיוק?

3. אחלה אופציה.

4. גם אופציה סבירה, המחיר קצת נמוך יחסית למקובל בשוק אז אני מניח שהרכב אחרי תאונה או מהשכרה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות,

להלן עוד מספר נתונים.

אני מחפש רק אוטומטי

הליסינג: אלבר.

התקציב : 35,000-55,000 לערך (אני מניח שבמחיר פחות מזה קשה למצוא משהו לטווח הארוך)

אני די גמיש

הוא סיפר כי לגבי הדייהטסו סיריון בשנים הקרובות יהיה חרם ערבי על חלפים ואני אתקע עם האוטו אם ארצה למכור אותו.

MICRA אופציה לא רע, אבל נראה לי יקר מדי (ציינתי מה היה בפגישה שלי עם אותו סוכן מכירות)

הוא ממש המליץ על השברולט אוואו הן מבחינת המחיר והקילומטרז'.

טרם בדקתי במקומות אחרים.

המחירון של יצחק לוי לא הצלחתי לאתר את המחיר של הסיריון/אחרים.

ואכן חשדתי ב13,000 קמ"ש.

בנוגע ל סוויפט הוא לא הזכיר שעבר תאונה. ולא מחיר להשכרה אלא לקנייה

אשמח לכל המלצה(לאוטו) או עצה, אני די תמים בנושאים האלה

נ.ב איך מתקנים פה את השעון ( לא מצאתי ישראל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הסיפור על הדייהטסו זה בולשיט מארץ הבולשיטים. דייהטסו מיוצרת ביפאן, אם יהיה חרם על המוצרים מיפאן חצי משוק הרכב הישראלי הולך. סיפרו לך סיפור מצוץ מהאצבע כי מכונית כמו סיריון נמכרת כמו לחמניות, בעוד מכונית כמו אוואו כבר הרבה יותר קשה למכור. אז מצאו לקוח שקונה את הסיפורים, ומכרו.

לא התכוונתי שהסוויפט היא להשכרה אלא שמדובר במכונית שהייתה בהשכרה וסיימה את שירותה בחברה. זה מסתדר גם עם העובדה שהיא עומדת למכירה אחרי שנתיים ולא אחרי שלוש, כמקובל בחוזי ליסינג. אם הרכב תקין, זאת אופציה מצויינת. פחות חסכונית מהדייהטסו והמיקרה אבל אחלה מכונית.

לגבי השעון - כנס לכאן: http://www.carsforum.co.il/vb/profile.php?do=editoptions

תרד למטה ותבחר GMT+3 ותיקון שעון חורף תמיד מכובה. תרד עוד למטה ותעשה שמור שינויים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

אני לא מתבייש שהאכילו אותי סיפורים (לא מבין מה האינטרס)

אגב, גם אתה חושב ש13,000 קמ"ש זה מריח לא טוב?

ובכל מקרה על איזה רכב היית ממליץ ואביזרים נלווים (חיישני חנייה וכדומה)

אני מחפש רכב בסגנון גבוהה כמו סיריון/ Swift(שיהיה מקום לרגליים).

אם סיריון 2011 כדאי בליסינג או מאדם זר?

תודה על הסבלנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מכונית מאוד מרווחת מבפנים היא הסוזוקי ספלאש. בתקציב שלך תוכל לקנות 2009-2010.

לאור רמת ההבנה שלך בכלי רכב ממליץ לך לקנות רק בחברת ליסינג גדולה וידועה, שם הסיכוי שלך "ליפול" קטן יותר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הציעו הבבאדגט גטס 2010 מליסינג עם 60 אלף קמ ב 45K

נראה לכם שזה יכול להתאים לו?

מנסיון עבר עם גטס זה לא בדיוק רכב "מפנק" בלשון המעטה אבל זול ועושה את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס זולל דלק לא ?

פרט קטן (פאדיחה רצינית שלי)

לא התכוונתי לסוזוקי סוויפט אלא לספלש

שנת 2011, 55,000 ק"מ במחיר של 65-66 אלף.

אבל אני פתוח להצעות מאנשים שמבינים (ככה לומדים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל משנת 2007 הוא הרבה פחות שתיין ממה שנוטים לחשוב. וגם אם כן, הוא הרבה יותר זול כך שיישאר לך כסף לדלק.

רק תבדוק שהרכב נוח לך.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה נוספת, ברשותך. יונדאי I10.

לפני חצי שנה הייתי בדיוק במצב שלך, עם טיפ טיפה יותר ידע אבל לא יותר מזה.

הרבה התייעצויות כאן בפורום וגם מחוץ לו הובילו אותי ליונדאי I10 . קניתי את שלי

לפני ארבעה חודשים בערך, שנת 2009, כאשר אני הבעלים השלישי (הראשון היה השכרה, ואחריו זוג צעיר),

במצב חיצוני ופנימי מעולה, 62,000 ק"מ, וטפו טפו - כל נסיעה אני אומר לעצמי שזו ההחלטה הכי חכמה שעשיתי.

לא יודע מה הצרכים שלך מבחינת הנהיגה, אבל אני נוסע בעיקר על איילון ופעם בשבוע בין עירוני לאיזור ירושלים (יוצא מראשל"צ). האוטו תענוג עבורי בכל אופןץ לא מחפש להיות הרכב הכי מהיר בשוק, אבל בקלות בלי לשים לב מסתדר יפה על 110, 120 קמ"ש, וצריכת דלק של פלוס מינוס 13-14 ק"מ לליטר. שילמתי עליו 40,000 ש"ח.

מבחינת גובה - שמע, אני בחור נמוך, 1.60, אז קשה לי להעיד על הנוחות כי לא ברור לי אם אתה מחפש מקום לראש או לרגליים, אבל האוטו די גבוה - הוא גבוה יותר מהיונדאי גטס (יש לי בעבודה חניית פלטפורמה, תקרה נמוכה, ואני לא נכנס אליה בניגוד לגטס של חבר'ה מהמשרד), וזה נותן תחושה יותר מרווחת למרות שהאוטו די פיצי.

אני מאוד מרוצה, מציע לך לבדוק גם ביד 2 ו-ווין ווין. בהתחלה הלכתי רק לסוכנויות מתוך חשש שאנשים פרטיים יעבדו עליי וינצלו את העובדה שאני לא מומחה. בסופו של דבר, שני הרכבים האחרונים שהלכתי לראות היו אצל בעלים מאוד הוגנים, שהצהירו מהרגע הראשון על הבעיות האמיתיות של הרכב, וכמובן שלקחנו לבחינה ובדקנו את האוטו. אל תוותר על השוק הפרטי - אנשים רוצים למכור את הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...