Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס S600 W140

שימו לב! השרשור הזה בן 3964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן S600 שלי עם מנוע 12 צילינדר והרבה סוסים אטמוספריים.

הרכב עבר מאט ונדליזים בחייו, כן יש שריטות וחסר סמל קדמי.

בכל אופן, תמיד רציתי כזה עם מנוע 12 צילינדר.

IMG_0436.jpg

IMG_0440.JPG

IMG_0445.jpg

IMG_0446.JPG

IMG_5198.JPG

IMG_5204.jpg

IMG_5214.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

W140 זו S קלאס אגדית - עם או בלי סמל. הרכב שימש בעבר למטרות אחרות. :lol:

08.JPG

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי, הדגם הזה מדהים.

בתור הבעלים הקודם של הדגם הזה (אני החייל שמכר לך את הדגם ברכבת),

אני נאלץ לחלוק עליך ולומר שהדגם הזה לא עבר שום ונדליזם.

הדגם הזה היה מטופל ביד אוהבת ובהמון אכפתיות ואהבה.

הדגם הזה מיוצר על ידי חברה בשם ''נורב'' ומסתבר שהסמלים שלו היו מאוד מאוד עדינים.

לאחר שהסמלים נפלו לי ונעלמו החלטתי למכור את הדגם ולרכוש אחד חדש.

האוסף שלי כולו מושלם ואין שום דגם שהוא עבר התעללות, כך שאני אשמח אם לא תשתמש במילים ''ונדליזם'' וכדומה

כי זה ממש לא ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי ידידי, אני לא התכוונתי שדגם עבר ונדליזים - לא הבנת אותי נכון (גם רשמתי רכב ולא דגם בדיוק בגלל זה). התכוונתי שרכב שהוא מייצג אותו עבר ונדליזים כי זה מאוד אופייני למרצדס להיות עם סמלים תלושים (במיוחד בארץ), במיוחד כאשר רכב הזה בצבע שחור של המאפיה שהוא כביכול שימש להובלת גופות (יש תמונה פה בשרשור).

בזכות מחסור הסמלים הרכב הזה ניראה עוד יותר ריאליסטי, אני מאוד אוהב את הדגם ואני יודע ששמרת אליו באופן מושלם והדגם הזה לא פחות ממדהים (אין לך מושג עד כמה הדגם הזה עשה לי חשק לקנות אחת אמיתית - אני בשקט סובל ומתאפק לא לעשות את זה במציאות, ניראה כמה זמן זה יחזיק כי הרכב הזה חלום ילדות).

ללא ספק, הדגם ברמה גבוהה ביותר עם רמת פירוט פשוט מהממת (אני עכשיו מחפש בנרות W210/W211).

אגב, הדגם עבר וקס וניראה פשוט מדהים.

זה נדמה לי או שהשטיח באמת מבד?

אכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...