Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי המשך טיפול בסיטרואן ברלינגו HDI 2005

djGoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 3968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי סיטרואן ברלינגו שנת 2005 HDI.

לפני שנה וחודשיים החלפתי למנוע מחודש מייבוא בעקבות המלצה של המוסך שטופלתי אצלו והשקעתי בסביבות 11 אלף ש"ח כולל טיפול כולל לרכב.

כיום הרכב סובל מכמה בעיות והשבוע יש לי סוף סוף זמן לשים את הרכב במוסך ואני קצת אובד עצות לגבי המשך הדרך.

הבעיות הן כאלה:

1. קושי בהתנעה כאשר הרכב עומד מספר שעות - מסובב את הסוויץ' ולפעמים לוקח לו דקה ואף יותר כדי להתניע. קרה לי כבר שלא הצלחתי להניע כלל, הזמנתי שירותי דרך, הגיע הבחור, השפריץ לי באיזה צינור ספריי אתר ואז הרכב הניע. לקחתי את הרכב למוסך ולא הצליחו לעלות על התקלה מכיוון שלא ראו אותה.

2. לאחר התנעה שהרכב עמד כמה שעות הרכב לא סוחב - לא עובר את ה2500 סל"ד. כדי לפתור את זה אני פשוט מכבה ומתניע מחדש וזה מסתדר. המנורה הכתומה של בעיה במנוע דולקת לפעמים. דבר זה לא קורה כל פעם אך קורה לעיתים קרובות. מ2 ביקורים שונים במוסך הוסבר לי שיכול להיות שמדובר בצמת חוטים לא תקינה או תיקון/החלפת מחשב רכב (ים של כסף לפי מיטב הבנתי).

3. לפני כשבועיים הרכב החל לעשות רעשים פתאומיים של רצועה, החליפו לי פולי מנוע ומותחן אוטומטי עם רצועה. באותו הטיפול נאמר לי ע"י המוסך שהקלאצ' שלי קשה ועלול לסיים את חייו בקרוב ולכן המליץ לי להחליפו בהקדם. קרה לי כבר בעבר שנתקעתי בדרך חזרה מאילת לת"א באמצע הדרך עם כבל קלאצ' קרוע ובמקרה אחר קרה לי שהקלאצ' הלך לי כשהייתי צריך לצאת לעבודה.

4. טיפולים קטנים כמו בורג בחלון שצריך לסדר, חבלים קרועים במערכת קיפול הכיסאות ועוד.

חשוב לי לציין שהרכב שלי מאוד חשוב לי לעבודתי ואני רוצה שהרכב יעבוד חלק עם מינימום תקלות ובזבוז זמן.

השאלה היא כזאת:

א. האם שווה לי להשקיע את הכסף הזה על הרכב? כשהכל מצטבר זה עלול להיות סכום בלתי מבוטל של 10 אלף ש"ח ומעלה על רכב שלא בטוח ששווה את הסכום הזה.

ב. האם יש לכם המלצה על מוסך סיטרואן אמין שאני יכול ללכת אליו באיזור ת"א שיתן לי חוות דעת מהימנה? אני עם הרכב כבר 4 שנים ואין לי עדיין מוסך קבוע. עד החלפת המנוע הייתי מטופל במוסך א' ואח"כ עברתי למוסך ב'. שניהם מוסכים מורשים בת"א.

תודה מראש לעונים,

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה, זה השבוע היחידי שאוכל לשים את הרכב במוסך לכמה ימים ולכן זה די דחוף לי.. לאחר מכן אני אצטרך את הרכב איתי בכל יום.. תודה וסליחה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

פנה אל מוסך פיג'ודו בת"א, ותבקש אבחון תקלות מתקדם לרכב.

המוסך מטפל ברכבים מסחריים וברכבי דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...