Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אופנוע/קטנוע 50 סמ"ק ניתן לקנות ב-5000 ש"ח ?

LittlE_SeLaNski
שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי 5000 ש"ח עד 6000 ש"ח גג גג גג לרכישת הקטנוע/אופנוע בלבד.

מדובר ב-50 סמ"ק.

אז ככה, אני צריך אותו בעיקר לנסיעות לביצפר וחזרה כך שאין צורך באיזה טיסן שסוגר 90 קמ"ש ..

אני צריך שבעיקר יהיה אמין, אחזקה כמה שיותר זולה ושיראה נורמלי, אני בכל זאת ילד :wink:

לא צריך ממש פוזה, אבל שלא יראה נורא ואיום.

מה אתם ממליצים לי ? איזה דגם ? איזה שנתון ?

תודה לכולם.

נ.ב, עשיתי חיפוש ולא ממש מצאתי תשובות :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר מתפוז (קטנועים): לא בהכרח כל הקטנועים שאתה יכול לקנות, אבל מאמר נחמד.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=788&art_id=53

כנס לאתר:

www.bike4sale.co.il

תבצע חיפוש !

תבדוק טוב טוב כל אופנוע\קטנוע לפני שאתה קונה.

אם אתה רוצה לנסוע לבית ספר, ליציאות, חברים וכו'... לפי הנתונים שנתת, עדיף קטנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר מתפוז (קטנועים): לא בהכרח כל הקטנועים שאתה יכול לקנות, אבל מאמר נחמד.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=788&art_id=53

כנס לאתר:

www.bike4sale.co.il

תבצע חיפוש !

תבדוק טוב טוב כל אופנוע\קטנוע לפני שאתה קונה.

אם אתה רוצה לנסוע לבית ספר, ליציאות, חברים וכו'... לפי הנתונים שנתת, עדיף קטנוע.

תודה, אבל הקטנועים שמוצעים שם לא ישנים מידי ?

אין קטנוע טוב במחיר הזה בשנתונים של 2000+ ?

אולי סאן-יאנג פיור/סופר פיור ? מה דעתכם עליהם ?

יש אופציות נוספות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש פיג'ו טרקר או סטריטבורד, הם אמינים מאוד ,זולים להחזקה, ובמחיר הזה תמצא מודל גבוה יחסית.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש פיג'ו טרקר או סטריטבורד, הם אמינים מאוד ,זולים להחזקה, ובמחיר הזה תמצא מודל גבוה יחסית.
לפי המחירון של מוטובייק המחיר של סאן יאנג סופר פיור שנת 2003 הוא: 6,000 ש"ח.

מה דעתכם על הקטנוע הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני המחירון של מוטובייק המחיר של סאן יאנג סופר פיור שנת 2003 הוא: 6,000 ש"ח.

מה דעתכם על הקטנוע הזה ?

אתה תראה את הפיור ותצחק...

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מספיק מומחה כדי ליעץ בנושא.

לי יש פיאג'יו טייפו 2001, ואני מרוצה ממנו עד הגג.

הוא גם גדול, והוא גם אמין (מעל חצי שנה בבעלותי , 0 תקלות), הוא גם מהיר יחסית לשאר ה50 סמ"קים

כשאני קניתי היתה לי ברירה:

קטנוע חדש ב8 אלף (TGB) או את הטייפון באותו הכסף.

הלכתי על הטייפון ואני לא מצטער

עיניין אחר הוא התקציב שלך...

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מספיק מומחה כדי ליעץ בנושא.

לי יש פיאג'יו טייפו 2001, ואני מרוצה ממנו עד הגג.

הוא גם גדול, והוא גם אמין (מעל חצי שנה בבעלותי , 0 תקלות), הוא גם מהיר יחסית לשאר ה50 סמ"קים

כשאני קניתי היתה לי ברירה:

קטנוע חדש ב8 אלף (TGB) או את הטייפון באותו הכסף.

הלכתי על הטייפון ואני לא מצטער

עיניין אחר הוא התקציב שלך...

אני לא צריך טיסן ..

שיראה נורמלי, אמין ובעל אחזקה זולה, ושמחירו יהיה עד 6,000 ש"ח. אלו הן הדרישות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה פ'גו סטריט בורד מבנאדם פרטי לא ממוסך, תאמין לי היה לי שלוש פעמים את הקטנוע הזה כל פעם מכרתי וקניתי , עבדתי עם הקטנוע הזה כמו חמור הקטנוע לא מפסיק לסוע היה לי נסיון עם מיליון קטנועים זה ה-50 סמ"ק הכי שווה שיש והוא לא יקר בכלל אני לפני חודש מכרתי את שלי ב-4000 שקל שנת 2001 13000 ק"מ ונוסע בול כמו חדש . באמת זו עצה אמיתית הקטנוע לא עושה בעיות בכלל רק תעביר אותו טיפולים בזמן והוא יעשה לך עשרות אלפי קילומטרים . עדיף שתקנה אחד שעשה לא מזמן טיפול גדול ( רולים ורצועה ) רק שני דברים 1) שיהיה עם צמיגים הכי טובים שיש, למה הוא מחליק בקלות !

2) הבולם האחורי שלו הוא ממש חרא אז תסע עם לחץ נמוך מהוראות היצרן. ( עצה )

זהו בקיצור אל תחפש קטנוע עם מראה טוב או משהו כזה כי זה הקטנוע הכי שווה שיש, נקודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה פ'גו סטריט בורד מבנאדם פרטי לא ממוסך, תאמין לי היה לי שלוש פעמים את הקטנוע הזה כל פעם מכרתי וקניתי , עבדתי עם הקטנוע הזה כמו חמור הקטנוע לא מפסיק לסוע היה לי נסיון עם מיליון קטנועים זה ה-50 סמ"ק הכי שווה שיש והוא לא יקר בכלל אני לפני חודש מכרתי את שלי ב-4000 שקל שנת 2001 13000 ק"מ ונוסע בול כמו חדש . באמת זו עצה אמיתית הקטנוע לא עושה בעיות בכלל רק תעביר אותו טיפולים בזמן והוא יעשה לך עשרות אלפי קילומטרים . עדיף שתקנה אחד שעשה לא מזמן טיפול גדול ( רולים ורצועה ) רק שני דברים 1) שיהיה עם צמיגים הכי טובים שיש, למה הוא מחליק בקלות !

2) הבולם האחורי שלו הוא ממש חרא אז תסע עם לחץ נמוך מהוראות היצרן. ( עצה )

זהו בקיצור אל תחפש קטנוע עם מראה טוב או משהו כזה כי זה הקטנוע הכי שווה שיש, נקודה!!!

תודה רבה על ההמלצה ..

בינתיים בגלל ההמלצה הזאת הוא דיי מוביל ב"מירוץ" חח ..

אני אשמח להמלצות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...