Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הייתם עושים אם היה מתעורר אצלכם חשד שאחד מחברי קארספורום הוא סוחר?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום דבר. במה הוא שונה מסוחר שמפרסם ביד 2?

כמו שבכל מקום ובכל פלטפורמה יש סוחרים, שלא מציינים שהם סוחרים, טבעי ונורמלי שהם יגיעו גם לכאן.

הפורום הוא לא מרכז הקדושים הישראלי :roll:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שישנם פה בפורום כמה כאלו,

אל תשכח שזהו מקום מרבץ לאוהבי מוטוריקה ורכבים, וכמובן הזדמנות מינוף להשתמש באמינות רוב המשתמשים לטובת ניסיון למכור.

לפי מה אתה חושד בכך? האם הוא מפרסם כמה רכבים במקביל?

דבר נוסף יכול להיות שהוא אכן נמצא בדרך הישר או שמישהו בפורום ייעקץ ואז זה יוביל להכפשת שמו

שבת שלום 8)

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שולל לו את הגישה לאוף טופיק. :roll:

וברצינות - יש פה סוחרים, לפחות שניים שאני מכיר, אז מה? כל אחד והפרנסה שלו.

אם הוא משקר במכירת רכב, שיטופל בהתאם לעונשים הקבועים בחוק הפלילי.

לא שונה מכל אדם רמאי אחר שמכר לך דבר מה בשוק החופשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת מי זה, וטוב שכך.

אני אישית אם האוטו מתאים לי, ולמוכר (סוחר כביכול) יש מספר הודעות רב יחסית, דווקא הייתי קונה ממנו, מכיון שמן הסתם הוא לא יילך להתלכלך ולמסור מידע לא הגון.

בקיצור, רוץ וקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הייתי הולך למשטרה ואומר להם שיש מישהו באתר אינטרנט שמנסה למכור מכוניות ואני פוחד שהוא עושה את זה לפרנסתו.

נשמע ממש מטומטם, נכון? התשובה בהתאם לשאלה :)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוחרים הגונים, זה אפילו טוב שיש כמה כאלה בפורום למקרה שמישהו רוצה לקנות או למכור את הרכב שלו. מצד השני, אם אנשים ידעו שהם סוחרים, אולי יפנו עליהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרת קצת מוזרה, על אותו משקל אפשר לשאול ''מה הייתם עושים אם היה מתעורר אצלכם חשד שאחד מחברי קארספורום הוא חולב פרות?''

זה המקצוע שהוא בחר לפרנסתו. אם הוא בחר להתפרנס ביושר או בדרכי נוכלות זאת כבר שאלה אחרת, תעשה את הבדיקות הרגילות כפי שעושים במהלך רכישת רכב.

גם סוחרים זכאים לגלוש בקארספורום :-)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "סוחר".

נא התייחסותך לתדירות עסקאות.

ואז - מהו הגילוי הנאות?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - בפרוש נדרש גילוי נאות. החוק מחייב את הסוחרים לגילוי נאות. השאלה היא האם הוא מכיר בהיותו סוחר או שהוא עושה עבודתה של סוחר אבל מסתתר תחת זהות של מכירה פרטית (דוד שלי, סבא שלי, שכן וכו').

המידה והרכבים לא רשומים על שמו או תחת הגדרתו כסוחר הרי שיש כאן טעם נפגם, כנראה שגם הטיה מכוונת וניתן במיקרים כאלו גם לפנות למשטרה במידה ואתה חושב שבמעשה שלו יש מעשה מרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ כיוונתי להאם אתם חושבים שגילוי נאות נדרש או לא.

אם הוא עוסק בפעילות מסחרית בפורום - בוודאי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...