Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי 2013 לעומת מאזדה CX5

Draxido
שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון,יש הבדל לא קטן במחיר.

הקשקאי איתנו מ2007-2008 בצורה הנוכחית(נמתחה ב11 אני חושב).

המאזדה BRAND NEW

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי ניסאן קשקאי 2010, מעוניין לרכוש רכב זהה ממודל 2013. מתלבט בין הקשקאי החדשה לבין מאזדה CX5.

על מה אתם ממליצים?

קשקאי חדש יוצג בפרנקפורט (ספטמבר) ולכל המאוחר עד סוף 2013, כך שאין טעם לרכוש את הדגם הנוכחי.

כך פחות או יותר הוא יראה:

13121212122016.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרכוש את אותו הרכב את זה אני ממש לא מבין? אם אתה מרוצה מהרכב אתה יכול לנסוע איתו עוד הרבה שנים, ללא כל תקלות ואני מתכוון ממש ללא כל תקלות, מדובר ברכב חדש, כשלוש שנים על הכביש בלבד ועוד מתוצרת ניסן שלה מוניטין אמינות משובח.

לגופו של עניין, אם אתה רוצה להתחדש ברכב אחר, אז כמו שכתבו לך מעלי, אין בכלל ספק המאזדה מודרנית יותר וטובה יותר מהניסן בכל פרמטר. מצד שני היא יקרה יותר לעומת מחירי ההנחה בהם מוצע הניסן (ממש בימים אלו יש מבצע לארגון ״חבר״ על ניסן).

דרך אגב אם אתה מחפש תוספת ביצועים ועדיין תוך חסכון בדלק והנעה לכל הגלגלים, יש עכשיו גירסה חדשה של המאזדה שהחלה להימכר עם מנוע 2.5 ליטר, פצצה של גירסה. היא מוצעת עם מערכת עצור וסע ולכן רק קצת יותר בזבזנית בדלק ממנוע ה- 2 ליטר..

גילוי נאות: אני בעליה של cx5. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לצורך העשרה ,רכבים המצוידים במערכת עצור וסע עושים שימוש במצבר מיוחד מסוג AGM ,מצבר זה הינו בעל פריקה עמוקה ומסוגל להחזיק תקופה שנתיים-שלוש כאשר עושים שימוש במערכת הנ''ל (ניתן לנתק אותה תחילת כל נסיעה),אך עלות החלפתו יקרה בהרבה ממצבר סטנדרטי ,ניתן להשתמש במצבר סטנדרטי שלא יאריך ימים (בערך 4 חודשיים ומטה).

אני חושב שכל זה מגמד כלכלית את החיסכון בדלק,כמובן שהדגש מצד יצרני הרכב הוא עמידה בתקני הזיהום לזה המערכת תורמת היטב.

לתשומת לבכם...

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואה שלי:

- המזדה מרגישה חדשה יותר בישיבה באוטו. מרווחת יותר.

- במחיר מחירון, המזדה מאובזרת יותר משמעותית.

- המזדה מעט נוחה יותר בעיר מהקשקאי.

- לקשקאי מנוע וגיר חלקים שקטים יותר בעיר ועומס נמוך. המזדה מעט עדיפה בנהיגה נמרצת.

- הקשקאי מעט שקטה יותר על כבישים בין עירוניים.

- הבדל הביצועים לא גדול. כנראה שהמזדה חסכונית יותר.

כללית, קשקאי כדאית רק במבצע חבר : כ 160 אלף לגרסה המאובזרת (המחיר כולל כולל קודן וכו'), 146 לגרסה הפשוטה.

אחרת, המזדה עדיפה בפער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...