Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אינסייט או הונדה סיוויק היבריד? הכותרת נערכה

roso
שימו לב! השרשור הזה בן 3947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלו 2 רכבים שהמשותף להם הוא המנוע והיותם היברידיים,

אין נוסחת פלא של מה עדיף

מה אתה מחפש מהרכב עצמו?

האינסייט תיהיה טיפה יותר קטנה, אך הרבה יותר זריזה ויותר חסכונית

הסיוויק לעומת זאת משפחתית גדולה יותר ומרווחת ובשנתונים מסויימים בין 2009-2011 מציעה אבזור גבוה יותר מהאינסייט בדגם הרגיל

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו 2 רכבים שהמשותף להם הוא המנוע והיותם היברידיים,

אין נוסחת פלא של מה עדיף

מה אתה מחפש מהרכב עצמו?

האינסייט תיהיה טיפה יותר קטנה, אך הרבה יותר זריזה ויותר חסכונית

הסיוויק לעומת זאת משפחתית גדולה יותר ומרווחת ובשנתונים מסויימים בין 2009-2011 מציעה אבזור גבוה יותר מהאינסייט בדגם הרגיל

D אני מחפש רכב משפחתי חסכוני ואמין מענין מה שרשמת רציתי סיוויק 2008 איזה איבזור יש ב2009 שאין ב 2008.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D אני מחפש רכב משפחתי חסכוני ואמין מענין מה שרשמת רציתי סיוויק 2008 איזה איבזור יש ב2009 שאין ב 2008.?

שים לה שסיווק כבר לא משווק וגם לתא המטען הזעיר ללא אפשרות לקבל מושבים אחוריים

אני שקלתי רכב זה ב 2010 אבל הלכתי על הפריוס

האינסייט מזכיר לי פריוס מוקטנת וגפ הפריוס הוא היברידי יעודי (אם כי לא מלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל, השוויתי מול אינסייט

היא לא שווקה לפני 2009, ובגרסת האלגנס של האינסייט שבעצם הייתה ברמת גימור גבוהה יותר מהרגילה (קומפורט) היא הגיעה באבזור כמעט מקביל לסיוויק

וב2012 הגיע דגם חדש של האינסייט שאפילו יותר מאובזר מהסיוויק הייבריד

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר kml רשום נתון מדהים שבנסיעה משולבת הרכב עושה 1 ל 19 זה נשמע לי קצת מופרך למישהו יש ניסיון עם הרכב הסה יכול להגיד לי כמה בפועל הרכב צורך אני בכיף קונה נתון של 1 ל 16.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק של שתיהן דומה מאוד והתוצאה בפועל תלויה בעיקר באופי הנהיגה. ככל שתלחץ פחות על הדוושה כך תוציא תוצאה טובה יותר.

1 ל-19 ק"מ זאת תוצאה ריאלית בהחלט בנסיעה חסכונית ורגועה.

האינסייט צרה יותר ב-7 ס"מ ועם בסיס גלגלים קצר יותר משל הסיוויק ופחות מתאימה ל-3 נוסעים בוגרים מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שלסוללה יש אורך חיים מסויים (לא בדקתי את הנושא, תעשה חיפוש בפורום) וכשיהיה צריך להחליף לחדשה ההוצאה תהיה כבדה.

לפי מה שהבנתי שנתון 2008 קיבלו אחריות על סוללה ל 8 שנים ככה שזה מכסה אותי לתקופה ארוכה ושנת 2009 ל 5 שנים בגדול קשה לי להאמין שאני ישאר עם רכב יותר משנתיים אני בממוצע כל שנה שנה וחצי מחליף נמאס לי מהר מרכבים אבל הפעם השיקול של הדלק נכנס ככה שעם הרכב יהיה חסכוני מספיק סביר להניח שאני יסחוב איתו איזה שנתיים בערך ואז נתחדש לפריוס צורה חדשה :)

בכל אופן עלות סוללות חדשות זה 3000 שקל לפי מה שרשום ברשת כככה שזה לא כזה רציני ראיתי שהרבה מוכרים ורושמים שהוחלפו סוללות חדשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק הרבה יותר טובה ואיכותית מהאינסייט. אם אתה לא נוסע הרבה, מיותר לרכוש רכב היברידי. ד״א, על פי מה שאני יודע, עלות הסוללה היא יותר בכיוון של 8000 ₪.

שים לב שבסיוויק יש לך אחריות ל-8 שנים או 160000 ק״מ ובאינסייט זה 5 שנים, או 100000 ק״מ. ניסית למצוא פריוס? נראה לי שהוא רכב יותר מוצלח, מרווח וחסכוני משתי ההונדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק הרבה יותר טובה ואיכותית מהאינסייט. אם אתה לא נוסע הרבה, מיותר לרכוש רכב היברידי. ד״א, על פי מה שאני יודע, עלות הסוללה היא יותר בכיוון של 8000 ₪.

שים לב שבסיוויק יש לך אחריות ל-8 שנים או 160000 ק״מ ובאינסייט זה 5 שנים, או 100000 ק״מ. ניסית למצוא פריוס? נראה לי שהוא רכב יותר מוצלח, מרווח וחסכוני משתי ההונדות.

ניסתי למצוא פריוס אבל הצורה החדשה יקר בהרבה מהונדה והצורה הישנה אני ממש לא מתחבר לרכב הזה מרגיש לי כמו החללית אפלו

הונדה גם רכב יפה פנימי וחצוני ואמינות של הונדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר kml רשום נתון מדהים שבנסיעה משולבת הרכב עושה 1 ל 19 זה נשמע לי קצת מופרך למישהו יש ניסיון עם הרכב הסה יכול להגיד לי כמה בפועל הרכב צורך אני בכיף קונה נתון של 1 ל 16.

צריכת הדלק זהו נתון יחסית ממוצע של הרכב, אתה יכול לעשות גם יותר טוב, מאוד תלוי אם תשים לב להוראת הרכב כיצד לנהוג ולהתייחס ללחיצת דוושת הגז. הרכב מתריע בפניך כשאתה לוחץ באגרסיביות וצובע את הצג בצבע כחול.

טועה ומטעה, חבל שכך.

איכות? אין דבר כזה, זה משהו שאתה מרגיש בצורה סובייקטיבית, אתה לא יכול לבוא ולהגיד שהסיוויק איכותית יותר מהאינסייט כאשר שניהם מורכבות באותו מפעל ומאותם חומרים. המכונה מרכיבה פחות טוב בגלל שזה אינסייט?

אתה יכול לנבא לו כמה יעלה דלק בעוד 4 חודשים מהיום? ואם ישתלם לו בכל זאת להחזיק כי מחירי הדלק יגיעו ל10 ש"ח?

בנוסף עלות סוללה נמוך יותר מ8000 ש"ח.

על סיוויק ואינסייט עד סוף 2009 ניתנו 8 שנות אחריות או 160K ק"מ.

לפות"ש -

על רכבים החל מינואר 2010 ניתנו 5 שנות אחריות או 100K ק"מ אם כי מעטים עדיין שווקו עם אחריות קודמת של 8 שנים ולכן אתה יכול למצוא גם בחודשי מרץ-אפריל 2010 סיוויק הייבריד ואינסייט עם אחריות מורחבת

בעקרון משומשות יד ראשונה/שניה/שלישית וכו', אם תרצה מגיעות לאוטוסנטר בעיקר בעסקאות טרייד אין מול רכבים חדשים שנקנים אצלנו

בעתיד אם תרכוש ותצטרך משהו תוכל לפנות אליי בה"פ אני אשמח לעזור

שבת שלום

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק זהו נתון יחסית ממוצע של הרכב, אתה יכול לעשות גם יותר טוב, מאוד תלוי אם תשים לב להוראת הרכב כיצד לנהוג ולהתייחס ללחיצת דוושת הגז. הרכב מתריע בפניך כשאתה לוחץ באגרסיביות וצובע את הצג בצבע כחול.

טועה ומטעה, חבל שכך.

איכות? אין דבר כזה, זה משהו שאתה מרגיש בצורה סובייקטיבית, אתה לא יכול לבוא ולהגיד שהסיוויק איכותית יותר מהאינסייט כאשר שניהם מורכבות באותו מפעל ומאותם חומרים. המכונה מרכיבה פחות טוב בגלל שזה אינסייט?

אתה יכול לנבא לו כמה יעלה דלק בעוד 4 חודשים מהיום? ואם ישתלם לו בכל זאת להחזיק כי מחירי הדלק יגיעו ל10 ש"ח?

בנוסף עלות סוללה נמוך יותר מ8000 ש"ח.

על סיוויק ואינסייט עד סוף 2009 ניתנו 8 שנות אחריות או 160K ק"מ.

לפות"ש -

על רכבים החל מינואר 2010 ניתנו 5 שנות אחריות או 100K ק"מ אם כי מעטים עדיין שווקו עם אחריות קודמת של 8 שנים ולכן אתה יכול למצוא גם בחודשי מרץ-אפריל 2010 סיוויק הייבריד ואינסייט עם אחריות מורחבת

בעקרון משומשות יד ראשונה/שניה/שלישית וכו', אם תרצה מגיעות לאוטוסנטר בעיקר בעסקאות טרייד אין מול רכבים חדשים שנקנים אצלנו

בעתיד אם תרכוש ותצטרך משהו תוכל לפנות אליי בה"פ אני אשמח לעזור

שבת שלום

עידן תודה רבה על המידע אני כנראה ילך על הונדה סיוויק יש לך מושג בנוגע לריפוד הפנימי של הרכב ?

אני מעוניין ברכב עם המושבים וחצי דשבורד בצבע קרם יש לך מושג באיזה רמת גיבור או באיזה צבע רכב זה מגיע ככה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיויק ההיברידית היתה רמת גימור אחת.

מה בנוגע לריפודים יש למישהו מושג באיזה צבעים הריפוד הוא בצבע קרם?

זה נשמע כמו פרט שולי אבל לי מאוד חשוב פנים הרכב שזה צבעים כהים זה מבאס שזה בהיר או קרם זה הרבה יותר חיי ועשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...