Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם הוויז?! או: אלטרנטיבה ל Waze

adarbaratz
שימו לב! השרשור הזה בן 3965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

הוייז עושה בעיות בזמן האחרון, ועוד עכשיו אחרי שעדכנתי אותו הוא בכלל מסרב לעבוד.

איזו אלטרנטיבה חינמית מומלצת?

תודה לעוזרים:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עם S2 ואצלי הM8 טיפה כבדה ועולה קצת באיטיות לוויז.

יכול להיות שזה רק אצלי.

מפות גוגל הם דווקא אלטרנטיבה יותר טובה.

אני הייתי מנסה לסדר את הוייז

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) התקלה בוייז היא נקודתית אצלך - אצלי מעודכן לגרסה האחרונה והכל עובד פיקס (סמסונג נוט2, אנדרואיד 4.1.2 סטוק). נסה להסיר לגמרי ולהתקין מחדש את האפליקציה.

ב) אלטרנטיבות:

גוגל מאפס המוכר והאהוב. יתרונות: מפות הכי מדוייקות שיש, ניווט גם למתניידים ברגל ותחבורה ציבורית. חסרונות: בשלב זה ניווט קולי באנגלית בלבד.

M8. יתרונות: מקריא שמות של רחובות, אולי עוד משהו. חסרונות: ניווט לא יעיל ביחס לוייז, עמוס בפרסומות, הקול של הפרחה גורם לך לפתח הזדהות עם בעלים מכים ברחבי העולם.

אייגו פרימו. יתרון: לא דורש חיבור לאינטרנט. חסרונות: מחיר זוועתי של 260 שקל, נראה פחות טוב מהוייז, אין דיווחים חיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדכון האחרון של וויז אכן היה בעייתי. הפתרון הוא להסיר לחלוטין את האפליקציה מהמכשיר, למחוק את התיקיה שלה ולאחר מכן להתקינה מחדש.

אצלי זה פתר את הבעיה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקתי את הוויז כולל התיקייה והתקנתי מחדש כמו שהצעתם.

קודם לא יכלתי בכלל להיכנס ל"ניווט", אז עכשיו אפשר להיכנס לניווט אבל כשרושמים בחיפוש שם של מקום הוא כותב "מיקום לא נמצא":roll:

יש לכם עוד רעיונות איך אפשר לפתור את הבעיה?

בכל מקרה, עד שיסתדר הווייז אשתמש במה שהצעתם- גוגל מפות ו M8.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשקט בשקט גוגל מאפס משתלטת על הניווט החברתי..

WAZE היו חכמים להשתמש בזה כדי למתג את עצמם, אבל לגוגל יש את כל השוק והטכנולוגיה לעשות את זה - והם לומדים מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, לגוגל יש את כל הכלים לכך.

בנוגע לווייז - אצלי עובד בסדר אבל אני ממש לא מרוצה מהמפות.

כל מה שהוא לא האמצע של המרכז של המיינסטרים לוקה בחסר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם בעלי אנדרואיד, אז Google navigate, שמתבסס על ה-MAPS.

תענוג.

עובד מהר, מעודכן, יש אפשרות לתמונת לוויין במקום מפה וגם הוראות הנסיעה (בעוד 300 מ', פנה ימינה) משולבות היטב כך שאם אתם בדיבורית או ברדיו, השמע עובר על גבי המדיה אליה מוזרמת השיחה/מוזיקה.

עוד דבר שעדיף על הוויז, משום מה ההוא שמקריין עבור וויז נשמע קצת מתחנגל כזה, לאורך זמן פשוט מעצבן לשמוע אותו.

קובי של אייגו או ההיא מגוגל נעימים יותר לשמיעה, בעיקר בנסיעות ארוכות.

תכל'ס, כמעט כל דבר שגוגל נוגעים בו, הם עושים יותר טוב. הכח שיש לחברה הזו הוא מפחיד ממש, לא אתפלא אם הם יותר חזקים מהרבה מדינות (לא סטייל מיקרונזיה, אלא מדינות גדולות), אבל הם פשוט נותנים מוצרים טובים. מקווה שחשיפת הפרטיות אליהם לא תעלה לעולם ביוקר יום אחד, אשכרה סקיינט. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקתי את הוויז כולל התיקייה והתקנתי מחדש כמו שהצעתם.

קודם לא יכלתי בכלל להיכנס ל"ניווט", אז עכשיו אפשר להיכנס לניווט אבל כשרושמים בחיפוש שם של מקום הוא כותב "מיקום לא נמצא":roll:

יש לכם עוד רעיונות איך אפשר לפתור את הבעיה?

קרה לי לפני כמה שבועות, שהמפות שלהם התרוקנו לי לגמרי וכל כתובת שרשמתי הוא נתן הודעה "מיקום לא נמצא".

בגלל התקלה ביטלתי פגישה כי יצאתי לדרך מאוחר מדי ולא הייתי סגור על הכיוון. עצוב כמה שנהיינו תלויים באפליקציות הסמארטפון :cry:

בכל מקרה, הסרתי והתקנתי ואחרי כיומיים כל הנתונים התעדכנו והכל חזר לעבוד כרגיל. אז אני מציע שבאמת תבדוק בימים הקרובים אם זה מתעדכן, ובינתיים תעבוד עם M8 או גוגל.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי העדכון האחרון הוייז נופל בכל פעם שאני משתמש בכתובת מהמועדפים בקיצור המהיר.

הסרה והתקנה תפתור את הבעיה? קורה לעוד מישהו?

למרות הבאגים, התוכנה מעולה לדעתי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, התקלה שאתה מתאר קרתה גם אצלי. גם בפורום של וויז הרבה משתמשים דיווחו עליה.

עשה בדיוק מה שכתבתי בהודעתי הקודמת והעניין יסתדר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...