Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכון טסטים משקר ומסרב להעביר[נמחק שם המכון כי ממש לא בטוח ששיקרו לו ]

ted9
שימו לב! השרשור הזה בן 3975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הערת ההנהלה:

נמחק שם מכון הטסטים. אפשרות למצב של "לשון הרע" על פי ההגדרה בחוק לשון_הרע: http://www.kricheli.com/questions4.html

בכלל, אין לרשום תיאורים ושמות תואר לעסקים ו/או לאנשים. ניתן לפרט עובדות שקרו בשטח בלבד, מהסוג שיש להם הוכחות בלבד.

שלום. (סליחה מראש על החפירה אבל המקרה גובל בפשע![לדעתך בלבד])

יש לי רכב מסוג שברולט אבאו 09.

הרכב יד ראשונה, חדש!

ניגשתי לפני כמה ימים ל"XXXXXXXXXXX" בYYYYYYYYYY לביצוע טסט.

נבחנתי ואמרו לי שהמסרק הגה נוזל, ו2 הצמיגים הקדמיים לא תקינים. *אלו היו הליקויים היחידים בדף התוצאות*.

ניגשתי ל"כהן מוטורס" מורשה שברולט, החלפתי מסרק הגה לחדש ו2 צמיגים בעלות של יותר מאלפיים שקלים.

חזרתי למכון טסטים, קודם כל הם לא רצו לבחון אותי בגלל שלא הראתי להם קבלה על תיקון המסרק, חזרתי והבאתי קבלה של "כהן מוטורס" אם מספר הרכב וכו', קבלה רשמית! הם עדיין לא בחנו אותי כי לא הבאתי חשבונית ?!!??!

חזרתי להביא חשבונית וסוף סוף בחנו אותי, ופתאום אני רואה את הבוחן פשוט בועט בגלגל ואז אומר לי שהתושבות בולמים לא טובים והאוטו נכשל!! יומיים לפני באותו מקום ואותו בוחן זה לא היה בכלל!!

הם אמרו לי ללכת לתקן ולא לחזור בלי קבלה וחשבונית של תיקון!

ניגשתי לקרוב משפחה במכון רישוי אחר והוא אמר לי שפה הרכב עובר ואין שום בעיה ברכב ובפרט בבולמים!

עכשיו אני לא יכול 30 ימים לגשת למכון אחר כי יש חותמת שלהם.

מה לעשות? הם בחיים לא יעבירו ואתי וזה בלתי אפשרי 30 יום בלי רכב.

תן לה לשתות לך ת'שוקו בתוך דירה שכורה :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להוציא כפל רשיון ולגשת למכון בדיקה אחר. זה עובר על תקנה בחוק, אבל אפשרי.

אתה יכול לקרוא פה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=136915

כמה זמן נשאר לך לרשיון המקורי?

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר תיקון ליקויים שהתגלו במבחן רישוי יש להציג במבחן חוזר חשבונית על התיקון ואישור מוסך מורשה על טופס רשמי אודות ביצוע התיקון.

ללא הנ"ל לא יקבלו אותך למבחן חוזר וכאן הכל היה תקין.

לא נהוג להכשיל במבחן חוזר על ליקויים נוספים, שלא התגלו במחן ראשון, אך יש למכון את הזכות החוקית המלאה לעשות זאת.

לא הבנתי מי משקר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהפרת "תקנה בחוק" זה כרוך בהצהרה שקרית (בכתב).

ההצהרה השקרית היא למעשה הפרת התקנה. הוצאת כפל רשיון היא חוקית לגמרי.

לא עודדתי אותו לעשות את זה, רק העליתי את האפשרות. אם יחליט ללכת בדרך הזו, יעשה זאת על אחריותו.

אם מכוני בדיקה לא היו בריונים ורמאים, אולי לא היו צריכים לחפש פתרונות יצירתיים לעונש החד-שנתי הזה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה סיפור פעם עם מכון מוכר בלוד, שהתעקש שאני אחליף לוחית רישוי כי "היא לא מחזירה את האור מספיק טוב"

סיפרתי את זה כבר בעבר בפורום כאן.

פניתי בתלונה למשרד התחבורה על המכון וההתיחסות הייתה רצינית ועניינית.

יש לך 2 דברים שאתה צריך לעשות במקרה כזה.

1. פנה לבוחן הראשי במכון ותשטח בפניו את הטענות. בתקווה שהוא אדם הגיוני ורציני.

2. אם זה לא עוזר פשוט להגיש תלונה למשרד התחבורה, זה קל ופשוט ואפשר דרך האתר שלהם באינטרנט.

אל תוותר, תתעקש איתם. מי ששותק נאלץ לבלוע את מה שמאכילים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משקרים לו, אך מחובתו של מכון הטסטים, להציג לפניו את כל הליקויים ברכב בבדיקה הראשונה ולא להכשיל אותו כל פעם בגלל סיבה אחרת. זה לא נראה טוב, זה לא נראה ישר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 רב בוחנים במכונים אחרים שמכירים אותי אמרו לי שזה לא נכון!

הרכב יצא ישר מטיפול בשברולט לתוך המכון טסטים! גם שברולט לא ראו את זה?

ואיך בטסט יום לפני לא אמרו את זה? בנסיעה של 3.5 קילומטר על 60 קמש הלכו הבולמים?!

זה פשוט רמאות.

כנראה שאגיש תלונה על המכון ואלך למשרד הרישוי להוצאת רשיון חדש.

תודה על המענה.

תן לה לשתות לך ת'שוקו בתוך דירה שכורה :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...