Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום צילומים לפונטו אחרי שטיפה ווקס

שימו לב! השרשור הזה בן 3982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה נראית פונטו משנת 1996 עם צבע מקורי שחנתה תמיד בחניה מקורה ועברה ווקסים לאורך השנים.

השתמשתי במצלמת Canon הכי פשוטה שיש, הלוואי והיה לי משהו מקצועי.

אז ככה.. שנים שהייתי משתמש במוצרי Carplan ורק לאחרונה השתדרגתי.

קצת חוות דעת אישית:

הוחלף השמפו הכחול של Carplan ל Mr Pink, משימוש ראשוני יש לו ריח מאוד נעים, ה-מ-ו-ן קצף.

הוא לא מסיר את הכתמים הקשים בצורה יעילה מאוד והייתי צריך לשפשף ממש הרבה זמן כתם שלשול של יונה.

הבנתי שהוא עדין יותר והמטרה העיקרית לשמור על הווקס בין שטיפה לשטיפה, לכן הלכתי עליו.

פוליש עשיתי לאוטו רק פעמיים בחייו, לא רואה סיבה להוריד שכבה מהצבע כל הזמן.

בפלסטלינה אף פעם לא השתמשתי.

אתמול עשיתי רק שטיפה + ווקס של Meguiars.

השתמשתי ב Meguiars Ultimate Wax לאחר שנים שאני משתמש ב Auto Finish של Carplan.

האמת? לא התלהבתי ממש והמחיר לא כזה מצדיק, הייתי חוזר ל Auto Finish רק בגלל המחיר.

המריחה וההסרה של הווקס הייתה מאוד קלה, אמנם לא ראיתי גרגרים בהסרה כמו שראיתי עם ה Auto Finish.

הרכב ממש חלק אבל הרגשתי שעם ה Auto Finish הוא יותר שומני ויש שכבה עבה יותר. המגווירס עדין יותר.

מה שכן הריח שלו מאוד נעים (מין אפרסק)

אחרי ניגוב הווקס הרכב נראה בסדר, רק לאחר יום ראיתי את התוצאות ממש.

לא יודע כמה זמן הוא יחזיק, מקווה שיותר מהקודם אבל בשורה התחתונה לא אמרתי "וואו". אולי זה בגלל שלא עשיתי פוליש לפני, אני לא יודע.

לא ניסיתי גם בחיים אוטם צבע. אני בעיקרון עושה ווקסים פעמיים בשנה ולא כל כמה חודשים.

האם אוטם צבע יחזיק יותר? זה כבר אדע בקנייה הבאה...

0sQ9c71.jpg

cw9TvSF.jpg

oUFIHb8.jpg

22bsTIk.jpg

wS2ZA3L.jpg

G9rAXLA.jpg

wVdIk33.jpg

ZF82bev.jpg

0PjJL5x.jpg

DiKwqcD.jpg

EstKA5O.jpg

5ENhzfc.jpg

dcTzeIF.jpg

מצא את ההבדלים..

Mtj4Kpb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ולא יהיה צבע נח לרכב כמו צבע לבן, נהינתי עשור מהיתרונות של הצבע הזה.

הרכב שמור חיצונית בטרוף, סחתיין על העבודה :mm_yeah:

אם יש מקומות של מיני נקודות, תנסה קצת פלסטלינה פעם הבאה, ותגלה שהוא עוד יותר לבן :-)

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהימה!! נקייה ושמורה מאוד, לא להאמין שהצבע מקורי!

כמה הערות ברשותך, אתה חייב לצבוע את הטמבונים בצבע הרכב (אני מניח שהרמת איבזור אצלך הכי נמוכה? 55?) ועל הדרך גם את המראות, ואם כבר אתה על זה, תעיף קיבינימט את הבקליות איתות הכתומות זה כזה 80', ואת הפס פלסטיק השחור מעל הלוחית רישוי (שמכסה את נורת לוחית הרישוי) תחדש עם stp או משהו, למרות זאת, הרכב נראה מדהים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

זה ה 75 רב נקודתי

האמת שכל טיפול אני עובר עם STP על הפלסטיקים והידיות, לא יודע למה לא היה לי כוח הפעם :roll:

אני שונא את הכתמים שהוא משאיר על הפח.

לגבי הטמבונים אני תמיד מתלבט, למרות שכל מכת חנייה לא מזיזה לי כי לא רואים על השחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

זה ה 75 רב נקודתי

האמת שכל טיפול אני עובר עם STP על הפלסטיקים והידיות, לא יודע למה לא היה לי כוח הפעם :roll:

אני שונא את הכתמים שהוא משאיר על הפח.

לגבי הטמבונים אני תמיד מתלבט, למרות שכל מכת חנייה לא מזיזה לי כי לא רואים על השחור.

ה75 זה לא המאובזר ביותר? (אחרי הxtz?) לא אמורה להגיע עם טמבונים צבועים?

הstp באמת משאירים כתמים מעצבנים, גם על החלונות אם במקרה הוא נגע בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לי תמונה מלפני 5 שנים עם הריפודים המקוריים:

aTiY08t.jpg

מאז יש כיסויים לריפוד, שטיחים וקונסולה מרכזית לידית הילוכים אבל זאת התמונה שממש מראה כשהיה אורגינל :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...