Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית משפט לתעבורה או בית משפט מהפכני צרפתי 1789??

שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח תיכנס לאולם המשפט, השופט ירים את העיניים מהתיק, יסתכל עליך ויחייך "אה, זה אתה מהגרדום..." :lol:

אם בשלב זה אתה קולט אותו מחכך ידיים בהתלהבות, צפה לעבודות פרך באלבה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום שלום,

לחובתי הרשעה אחת מלפני שנתיים על מהירות בלי נקודות. ועוד שתיים מלפני עשר שנים מהירות עם נקודות.

התובע טען שלחובתי תשע עבירות! הכיצד???

יהי הכוח עמכם,

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15/7, אולי נתחיל את יום ההולדת עם קצת בידור, ממש שוקל להגיע לדיון :-)

לגבי עבירות - ייתכן ששילמת דו"חות בלי שנשפטת, או שמא קיבלת דו"חות חניה שלא מרשות מקומית = הרשעות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ההוי אנשים אמיצים ואמיצות גם,

המשפט היה הבוקר בשעה תשע. השופט בניגוד לחששותיי המוקדמים התנהג למופת (וגם הנאשם למען האמת).

טענתי את טענותיי אשר נדחו, וקיבלתי קנס של 250 ש"ח. :shock:

יחי הרפובליקה! יחי! יחי!

יהי הכח עמכם.

אוהד

נ.ב. התלונה מול נציבות תלונות השופטים עדיין בבירור. אם רוצים שאעדכן אתכם, בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויתרתי על התענוג לראות את זה בלייב, התעצלתי, מצטער. מה שכן, התוצאה לא מפתיעה. אודה באם תעלה את הפרוטוקול.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לא קיבלתי אף נייר ביד. ממתין לדואר. ולא, לא אמרתי "ההוי כבוד השופט". מה שכן דיברתי על עצמי בגוף שלישי "הנאשם מבקש להצביע..." ובנקודה זאת השופט קטע אותי ובקש תעודה מזהה :shock:

לא היה לי לב להצביע בפניו שאין לו סמכות כזאת.. אז הוצאתי תעודה מזהה.

אוהד

מעניין מה יהיה עם הבירור על השופט בנציבות תלונות השופטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לא קיבלתי אף נייר ביד. ממתין לדואר. ולא, לא אמרתי "ההוי כבוד השופט". מה שכן דיברתי על עצמי בגוף שלישי "הנאשם מבקש להצביע..." ובנקודה זאת השופט קטע אותי ובקש תעודה מזהה :shock:

לא היה לי לב להצביע בפניו שאין לו סמכות כזאת.. אז הוצאתי תעודה מזהה.

אוהד

מעניין מה יהיה עם הבירור על השופט בנציבות תלונות השופטים

למה אתה חושב שאין לשופט סמכות לבקש ממך תעודה מזהה? חוץ מזה, עשית הכל על מנת לקבל את העונש והנה, קיבלת.

פרוטוקול אתה יכול להוציא מאתר בית המשפט עם מספר התיק ולאחר הזדהות עם מספר הזהות שלך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהשרשור הזה שעשע אותי עד מאוד.

ומכיוון שצריך גם לתת ולא רק לקבל אז הערה אחת קטנה לפו"ש - האם אתה ער לחוסר הסימטריות שבספור? הכוונה היא שבעוד שאתה מבזבז את זמנך הפרטי, שורף דלק שנרכש דרך כרטיס האשראי שלך, מוטרד עד מאוד מהאפשרות שהעונש שתספוג יוחמר - מולך נצבה מערכת שלא ניזוקה ממך במאומה, המזכירות טיפלה בפנייה שלך בשעות העבודה הרגילות שבעבורן מקבלים שכר, השופטים באו ועשו את העבודה שלהם בלי שהת*ת שלהם היה בסכנה, סביר להניח שבשיחות מסדרון הם אפילו הזכירו את הסיפור שלך בבדיחות הדעת - כי כולם זוכרים את החריג.

קח את זה כחומר למחשבה, למלחמות יוצאים אחרי הכנה טובה יותר כשיודעים (בוודאות מתקבלת על הדעת) מה תהייה התוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי אנשים אמיצים ואמיצות,

רציתי להעיר שאני לא רציתי "מלחמה", אני באתי ברוח טובה להודות להגיד את אשר על ליבי ולשלם את חובי לחברה.

אני התרגזתי כ"כ על סתימת הפה שלא ראיתי מוצא אחר.

אני חם מזג לפעמים וזה מה שקורה.

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לאוהד.

לפעמים אנו חולמים להיות דון קישוט ולהלחם את צדקתנו ולא להיכנע לביוקרטיה, בדרך כלל אנו מוותרים מראש ועושים חישוב שהנסיעות ו/או הזמן ו/או העצבים לא שווים את כל העניין.

אך מה עם הצדק, מה עם ההרגשה הטובה שלנו שלא יענישו אותנו על לא עוול בכפנו.

אהוד נקט מהלך שכזה, אריה אמיתי, כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את דון קישוט?

הגעת עד סוף הספר?

בכל מקרה, בחירתו היא כבודו, תכלס הוא רק ביזבז כסף מיותר מעבר לאפשרות של תשלום ה 250 ש"ח המקוריים.

אמרתי לכבודו די בכעס שכאן זה לא בית הדין המהפכני הצרפתי ואני קודם צריך לטעון לעונש והודיתי להם שלא הכינו חבל ועמוד בחוץ.

בכדי להחמיר את המצב, הוא עוד פנה לשופט בטון כזה ששיודעי הילכות בתי משפט יעידו שבלי שום בעיה עוד יכל למצוא את עצמו מול שופט נקמני שדופק לו 5000 ש"ח בזיון בית הדין או משהוא דומה.

יאללה, נכריז על תום דיון?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן. חבל על הזמן שנשפך, של כל המעורבים בסיפור. מהפרוטוקול די ברור שסיכוי אמיתי לשנות משהו לא היה כאן. פשוט חבל על הזמן ועל המאמץ, במיוחד כשהתוצאה ידועה מראש.

אהוד נקט מהלך שכזה, אריה אמיתי, כל הכבוד.

תברור את הקרבות שלך. אין פה מהלך של אריה - לא היה בכוחו של פות"ש לשנות את התוצאה, במיוחד לא בנימוקים בהם השתמש. בכל קנה מידה הזמן על שני הדיונים + דלק + מאמץ עלו כאן יותר מאותם 250 ש"ח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...