Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

O303- מה זה דגם מאולץ? רב תכליתי?

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 3951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אשמח לתשובה קצרה לשאלה שלי.

קראתי לא מעט על ה- 303 האגדי והייתי מעוניין לדעת מה זה הדגם המאולץ ומה זה הרב תכליתי?

בנוסף אשמח לקבל מידע אודות דגמים נוספים של ה- 303 שהגיעו ארצה (פרט למוגמר וה- 303 בהרכבה מקומית המוכרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מאולץ" הוא דגם שהותקן בו מפוחי אוויר ויועד לקוים עירוניים, לעומת "ממוזג" שבו הותקן מיזוג אוויר והוא יועד לקוים בינעירוניים ולתיירות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין מאולץ לבין קווים עירוניים. אבא שלי עבד עם 303 מאולץ תוצרת חוץ על קו ת"א-קרית שמונה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שזה ההקשר אבל אנסה,

יש 303 שהגיעו מורכבים מארץ המוצא(גרמניה) והם היו עם מיזוג אויר מקורי והמבנה שלהם היה מעוגל למעלה.

יש 303 שהורכבו בארץ באחת הסדנאות מרכבים/הארגז(או שתיהן-לא זוכר) והם האוטובוסים המרובעים.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערבב בין כמה דברים.

מרצדס O-303 שהגיע מוגמר היה עם חלונות מעוגלים, בין אם היה מאולץ ובין אם היה ממוזג.

הדגמים הממוזגים יועדו לתיירות והיו עם דלתות קטנות יותר בהשוואה לאחיהם המאולצים. משנת 82' ואילך הדגמים המוגמרים צוידו אך ורק בדלתות הקטנות בעוד יבוא הדגם בעל הדלתות הרחבות פסק.

האוטובוסים שהורכבו בארץ הורכבו גם במרכבים וגם בארגז. בשנים 80'-81' הם היו מאולצים ובעלי דלת כפולה והחל משנת 82' הם צוידו במזגן ובדלת בודדת.

בכל השנתונים היו להם חלונות שטוחים.

שאר פרטים, תמונות והסברים ניתן למצוא בשרשור האוטובוסים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...