Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. המכשיר של חברת איתוראן ולא של פוג'יקום.זה הדגם: GPS 4.3L

לא מוכנס למכשיר כרטיס זיכרון. ישנו שקע לכרטיס זיכרון אך המפות נמצאות בזיכרון המכשיר עצמו.

שתי העובדות האלו הופכות את העסק לחידה ואתגר. עוד דבר, אני מקווה שהוא עובד עם מערכת הפעלה חלונאית, WinCE5 או WinCE6.

בוא נבדוק אם המכשיר חסום או שניתן לעשות בו כרצוננו.

בחיבור למחשב, האם אתה יכול לשנות את שם המחיצה MobileNavigator לשם אחר, נניח Org_MobileNavigator?

אם לא הצלחת, זה השלב שבו אני מרים ידיים, כי אני לא מכיר את המכשיר ולא יודע (לפחות בשלב זה) אם ואיך ניתן לפרוץ אותו, וזה גם קשה בשלט-רחוק.

אם הצלחת לשנות את שם המחיצה נמשיך.

הנחת עבודה: כאשר מפעילים את תוכנת הניווט, המכשיר מפעיל קובץ בשם MobileNavigator.exe שנמצא במחיצה בשם MobileNavigator.

מאחר ובשלב הקודם שינינו את שם המחיצה, ברור שבמצב הנוכחי המכשיר לא ימצא את המחיצה ואת הקובץ שבתוכה.

ניצור מחיצה חדשה בשם MobileNavigator (יש להקפיד על אותיות קטנות וגדולות כמו במחיצת המקור). לתוך המחיצה שיצרנו נעתיק את כל הקבצים של תוכנת אייגו שנמצאים בקובץ ההורדה במחיצה "iGO8 8.3.5". יש שם גם קובצי zip, לא לפתוח אותם, להעביר כמו שהם.

אמרנו שהמכשיר מחפש קובץ בשם MobileNavigator.exe, ולכן נשנה את שם הקובץ iGO8.exe לשם הזה.

למעשה מה שעשינו זה לרמות את המכשיר, שיחשוב שהוא מפעיל את התוכנה המקורית.

זהו, תפעיל את המכשיר ותדווח מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה שלי, ככל שהתכנה אכן מותקנת על כרטיס הזיכרון, האם אפשר להחליף עקרונית, נניח לigo שפורסמה פה? ואם כן, האם המדריך כאן רלוונטי ואיך אני בודק אם המכשיר נעול?

אני מקווה שהוא עובד עם מערכת הפעלה חלונאית, WinCE5 או WinCE6.

בשלב ראשון תוודא שאכן יש כרטיס זכרון עם התכנים הרלוונטיים (תכנה/מפות). תחבר את הכרטיס למחשב עם קורא כרטיסים.

בשלב שני:

- האם בספרית ה-root של המכשיר יש קובץ בשם "shell.ini"?

- תעלה לכאן בבקשה צילום מסך של מחיצת ה-root של המכשיר, אני רוצה לראות איזה קבצים ומחיצות יש שם.

ההמשך יהיה תלוי אם יש קובץ "Shell.ini" או לא, אבל בכל מקרה, תכין כרטיס זכרון חדש מפורמט, כדי לא להתעסק עם המקורי, שישאר כגיבוי.

תחזור עם תשובות ונמשיך.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי העובדות האלו הופכות את העסק לחידה ואתגר. עוד דבר, אני מקווה שהוא עובד עם מערכת הפעלה חלונאית, WinCE5 או WinCE6.

בוא נבדוק אם המכשיר חסום או שניתן לעשות בו כרצוננו.

בחיבור למחשב, האם אתה יכול לשנות את שם המחיצה MobileNavigator לשם אחר, נניח Org_MobileNavigator?

אם לא הצלחת, זה השלב שבו אני מרים ידיים, כי אני לא מכיר את המכשיר ולא יודע (לפחות בשלב זה) אם ואיך ניתן לפרוץ אותו, וזה גם קשה בשלט-רחוק.

אם הצלחת לשנות את שם המחיצה נמשיך.

הנחת עבודה: כאשר מפעילים את תוכנת הניווט, המכשיר מפעיל קובץ בשם MobileNavigator.exe שנמצא במחיצה בשם MobileNavigator.

מאחר ובשלב הקודם שינינו את שם המחיצה, ברור שבמצב הנוכחי המכשיר לא ימצא את המחיצה ואת הקובץ שבתוכה.

ניצור מחיצה חדשה בשם MobileNavigator (יש להקפיד על אותיות קטנות וגדולות כמו במחיצת המקור). לתוך המחיצה שיצרנו נעתיק את כל הקבצים של תוכנת אייגו שנמצאים בקובץ ההורדה במחיצה "iGO8 8.3.5". יש שם גם קובצי zip, לא לפתוח אותם, להעביר כמו שהם.

אמרנו שהמכשיר מחפש קובץ בשם MobileNavigator.exe, ולכן נשנה את שם הקובץ iGO8.exe לשם הזה.

למעשה מה שעשינו זה לרמות את המכשיר, שיחשוב שהוא מפעיל את התוכנה המקורית.

זהו, תפעיל את המכשיר ותדווח מה קורה.

אתה גאון!!

זה עובד, תודה רבה !

אני מעריך מאוד את כל מה שאתה עושה למען חברי הפורום, וכמה שאתה עוזר! תזכה למצוות!

שוב תודה, ובברכת סוף שבוע מעולה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד, תודה רבה !

יש! יופי.

אני לא יודע לאן אתה מתכנן לנסוע ואיזה מפות אתה מתכוון לטעון למכשיר, אבל כרגע המפות של איתורן תופסות לך נפח של בערך חצי ג'יגה.

תעתיק את מחיצת maps שנמצאת בתוך מחיצת Ituram למחשב שלך, לגיבוי, ותמחק אותה מהמכשיר. לא נראה לי שיהיה לך צורך בה בעתיד...

ממליץ לך לעדכן לחבילת מפת ישראל העדכנית. המפה שיש בחבילת התוכנה שהתקנת כבר לא הכי עדכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים התגלגל לרשותי מיו P550 נוסף

ניסיתי להתקין עליו את ה 8.3.5

קצת משחק ברזולוציה

[screen]

preferred_orientation=1 [interface]

resolution_dir="240_320"

vga=0

[rawdisplay]

highres=0

screen_x=240

screen_y=320

class="portrait" מסך הלוגו עולה ברזולוציה הנכונה, וגם התפריט מוצג כהלכה

אבל המפה מוצגת מוקטנת, כאילו חתכו אותה מלמטה ומלמעלה (כמו סרט 9:16 שהוצג על מכשירי CRT)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אכן הרזולוציה של המכשיר. השאלה שלי היא האם אתה הכנסת לקובץ את המספרים, או שהם היו שם מלכתחילה?

אין ברירה, צריך לנסות להריץ את התוכנה בכמה אפשרויות:

- בשלב ראשון, שים ";" (נקודה-פסיק, בלי מרכאות) לפני שלוש השורות עם המספרים. המטרה היא לבדוק אם המכשיר יודע להתמודד עם הרזולוציה הקיימת בלי שמכתיבים לו אותה.

לא עובד?

- ננסה לעבוד רק עם אחת מהאפשרויות, תוריד את ה-";" רק מהשורה של resolution_dir ותנסה להריץ.

לא עובד?

- ננסה לעבוד רק עם האפשרות השניה. תחזיר את ה-";" לשורה הקודמת ותוריד משתי השורות של screen_x ו-screen_y.

הערה חשובה: לפני כל הפעלה מחדש, יש למחוק את המחיצה "save" ממחיצת ה-root של התוכנה. ספריה זו "שומרת" את ההגדרות השונות, וכשאנחנו רוצים לעשות שינוי, אנו רוצים שהוא יתפוס פיקוד ולא מה שהיה קודם. הספריה נוצרת מחדש בריצה הבאה.

תנסה ותחזור לדווח.

עריכה: עוד משהו שעולה לי לראש, אני לא מכיר את המכשיר, אולי יש צורך להפוך את הכיוונים, 240 במקום 320 והפוך (בשני המופעים)?

תנסה גם לשנות את ה-portrait ל-landscape כחלק מהנסיונות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לכרגע, התוכנה מותקנה ועובדת.

הפסים מלמעלה ולמטה הם מקומות שמורים עבור שמות הרחובות - דבר שלא היה לי בIGO הקודם.

מה שמציק לי

1. תרגום הממשק לעברית הוא חלקי! זה די מעצבן. הורדתי את קבצי העברית שצרפת... לא עזר, החלפתי באלו שהיו לי באייגו הקודם... גם לא עזר.

2. היות ואין את ספריית 2577 המפורסמת למעשה אין "התקנה" של התוכנה אלא רק הרצה דרך האייקון. לכן ב WM6 אני לא יכול ליצור אייקון להפעלה ממסך היום, וצריך להיכנס דרך הסייר, למצוא את הקובץ ולהפעיל שזה ממש מעצבן.

אבל התוכנה עצמה, אחלה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידות וחידודים.

על איזה מכשיר התוכנה עובדת, על ה-Mio או על המכשיר שהזמנת? איך התגברת על "המפה החתוכה", היה צורך להשתמש בהסברים שלי מהפוסט שלמעלה?

תשחק עם הגדרות תצוגה ותחליט מה יוצג על המסך במהלך הניווט. אני משתמש בסקין (diMka) וזה נותן אפשרויות תצוגה/הגדרות נוספות. אשתדל לכתוב מדריך קצר על סקין בהזדמנות קרובה.

לגבי קובץ ממשק בעברית, בדצמבר האחרון זה עצבן גם אותי, ותרגמתי את כל הממשק. הנה קישור להורדת הקובץ המלא בעברית:

ממשק עברית מלאה לiGo/Primo.

אם במקרה תתקל במשהו לא מתורגם, תצטט לי מה לא מתורגם ואעדכן את הקובץ.

מה זה "ספרית 2577 המפורסמת"? מה זה "מסך היום"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריית 2577 היתה ספריה בנוסף לספרית IGO בה היה קובץ התקנה.

התוכנה היתה מותקנת על זכרון המכשיר ואייקון היה מתווסף לעמוד הראשי (דף הבית) ממנו היתה נפתחת האפליקציה (WM5) רק לחדד, התמונה של האייקון היא של הגרסה הישנה עם תוכנת ההתקנה. לחדשה צריך להיכנס דרך הסייר.

IMG_7850.JPG

IMG_7845.JPG

הגרסה הקודמת שהיתה ברשותי הציגה את שם הרחוב הנוכחי על פס שחוק בתחתית המסך. בגרסה הנוכחית הצטרף פס עליון שמציג ??? לא ברור מה, לכן התחושה הראשונית שקיבלתי על cliping

מצ"ב תמונות של חוסר תרגום.

IMG_7846.JPGIMG_7847.JPGIMG_7849.JPG

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תוכנה מוצגת בתמונות? המקורית או זו שהתקנת (8.3.5)? בצילומי המסך שלי (המצורפים) ניתן לראות שוני בתצוגת המסכים למטה, בשורה התחתונה, במסכי "נהל" ו"מסלול". אצלי מופיע מלל ואצלך אייקונים.

2qmga6w.jpg

2u9mhea.jpg

24wby2t.jpg

לגבי העברית, אצלי מופיע הכל בעברית. החלפת את הקובץ עם הקובץ החדש שהעליתי? תמחק את מחיצת "save" ותפעיל מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שמדובר ב 8.3.5.

התקנתי את הקובץ שלך אבל לא מחקתי את ה save. ארד לרכב אחכ.

לדעתי ההבדל נובע מהרזולוציה של המיו שהיא 240x360 שלא מאפשרת את הצגת כל האייקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב מותקנת מערכת ״לימוזין״ של אייגו. האם יש דרך לפתוח אותה

כדי לעדכן מפות ו/או להחליף תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הלימוזין, אבל אשמח לעזור לך להחליף אותה.

יש לך גישה לכרטיס הזכרון שעליו יושבת התוכנה והמפות?

תחבר אותו לקורא כרטיסים במחשב ותעלה לכאן צילום מסך של המחיצות והקבצים בספריית ה-root של הכרטיס. אם אין לך קורא כרטיסים, תכין רשימה מפורטת של כל המחיצות (ללא הקבצים שבתוכם) ואת שמות הקבצים ב-root של הכרטיס.

תכין כרטיס חדש ומפורמט. נשמור את האורגינל לגיבוי, לא ניגע בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...