Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני עוד לא ראיתי פורד קוגה בארץ, ואתם ?

nir-G
שימו לב! השרשור הזה בן 3953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

אני יודע שכבר התחילו למכור את הקוגה בארץ, אך לא ראיתי אותו בכלל.

בשבועיים האחרונים הייתי בתל אביב, חיפה, ירושלים וכמובן נסעתי בכבישים הגדולים.

יש סיבות או תקלות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות אחת לבנה בכפר סבא,חייב לציין שבמציאות להבדיל מבתמונות משהו לא מסתדר לי ברכב...

נראה מאד מגושם.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ראיתי. אחת.

לא ראיתי אף חבר פורום עם מדבקה. זה אומר משהו?

ראיתי לא מעט מכוניות של בטר פלייס - מה זה אומר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה וכמה שמסתובבות באזור השרון, כולל רכב הדגמה של הסוכנות בצומת רעננה צפון.

אתמול בנתניה אפילו פגשתי אחת בליסינג, לא להאמין באיזו מהירות מכוניות מגיעות לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחת כסופה חונה בתלפיות, במבט חטוף הייתי בטוח שמדובר בS-MAX מגודלת

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לפני שבוע לעשות נסיעה קצרה. תכלס,פוקוס גבוהה, כך שתא הנוסעים איכותי, הנוחות טובה והתנהגות הכביש טובה - כניראה הכי טובה בסגמנט - אבל כמו הפוקוס הוא צפוף יחסית למתחרים, מלפנים וגם מאחור (גם המושבים מאחור לא נוחים במיוחד), ברך ימין נתקעת תמידית בדופן הדשבורד (דווושת הגז ימנית מידי) הנדסת האנוש גרועה והמנוע לא מרגיש ממש חזק - כפי שמצפים מהנתונים - כאשר הוא משודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' רגילה ולא כפולת מצמדים.

הקוגה בנוי בדומה לקשקאי כלומר מרגיש יותר כמו האצ'בק משפחתית על הגובה מאשר קרוסאובר של ממש ולדעתי, כמו הקשקאי, מפספס את כל מה שצריך להיות בקרוסאובר שזה מרחב גדול לנוסעים ולמטען יחד כמובן עם תנוחת נהיגה שלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו היטי שמתבססת על גולף פלוס (ותת שילדה אחורית של פאסאט...) , גם הקוגה מתבסס על משפחתית - פוקוס.

הקוגה מרווחת יותר מהפוקוס - מקדימה, מאחורה, לרגליים, לכפות הרגליים, לראש, לשיערות. You Name it :wink:

אכן, גם הקוגה (כמו הגרנד CMAX) "זוכה" לתא נוסעים הלקוח מהפוקוס, מה שאומר - עמוס, מציק, מבולגן ולוחץ (למה לעזאזל דשבורד / קונסולה מרכזית צריכים לגזול כל כך הרבה מקום מהנהג / נוסע? אני פשוט לא מבין את זה. קשה לעשות זאת קומפקטי וצנוע כמו ב-VAGיות השונות? ועוד לא הזכרתי את הנדסת אנוש הלוקה בחסר. אומנם מתרגלים לבסוף, אבל זה עדיין לא קל ומהיר מספיק לשימוש - בעיקר מערכת השמע המשודרגת של SONY).

לא יודע מה לא התחבר לך בתנוחת הנהיגה. המושבים מצויינים (ונעימים - בשילוב עור / בד) ותנוחת הנהיגה "שולטת".

לחיוב יש לציין את רשימת הציוד המאוד מאוד מרשימה של הטיטניום. מצד שני - גם המחיר "מרשים" להפליא... :-(

אתמול נסעה לצידי קוגה כסופה (ואיני נמנה על חובבי הכסוף / שמפניה ושאר הצבעים ה"מבגרים") - פשוט יפיפייה. נראית מושכת ונאה משלל מתחרותיה (בעיקר הקשקאי המיושנת), כולל ה-CX5 שהרב מוצאים בה דוגמנית על (לטעמי היא נאה, אבל לא מרשימה).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחץ (למה לעזאזל דשבורד / קונסולה מרכזית צריכים לגזול כל כך הרבה מקום מהנהג / נוסע? אני פשוט לא מבין את זה. קשה לעשות זאת קומפקטי וצנוע כמו ב-VAGיות השונות? ועוד לא הזכרתי את הנדסת אנוש הלוקה בחסר.

מסכים בהחלט.

צמצום המרחב לרגל ימין (גם שמאל לא זוכה לחיים קלים) בגלל עיצוב הקונסולה המרכזית פשוט פסל אותה מבחינתי כשאשתי התבקשה לבחור רכב מהעבודה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו היטי שמתבססת על גולף פלוס (ותת שילדה אחורית של פאסאט...) , גם הקוגה מתבסס על משפחתית - פוקוס.

הקוגה מרווחת יותר מהפוקוס - מקדימה, מאחורה, לרגליים, לכפות הרגליים, לראש, לשיערות. You Name it :wink:

אכן, גם הקוגה (כמו הגרנד CMAX) "זוכה" לתא נוסעים הלקוח מהפוקוס, מה שאומר - עמוס, מציק, מבולגן ולוחץ (למה לעזאזל דשבורד / קונסולה מרכזית צריכים לגזול כל כך הרבה מקום מהנהג / נוסע? אני פשוט לא מבין את זה. קשה לעשות זאת קומפקטי וצנוע כמו ב-VAGיות השונות? ועוד לא הזכרתי את הנדסת אנוש הלוקה בחסר. אומנם מתרגלים לבסוף, אבל זה עדיין לא קל ומהיר מספיק לשימוש - בעיקר מערכת השמע המשודרגת של SONY).

לא יודע מה לא התחבר לך בתנוחת הנהיגה. המושבים מצויינים (ונעימים - בשילוב עור / בד) ותנוחת הנהיגה "שולטת".

לחיוב יש לציין את רשימת הציוד המאוד מאוד מרשימה של הטיטניום. מצד שני - גם המחיר "מרשים" להפליא... :-(

אתמול נסעה לצידי קוגה כסופה (ואיני נמנה על חובבי הכסוף / שמפניה ושאר הצבעים ה"מבגרים") - פשוט יפיפייה. נראית מושכת ונאה משלל מתחרותיה (בעיקר הקשקאי המיושנת), כולל ה-CX5 שהרב מוצאים בה דוגמנית על (לטעמי היא נאה, אבל לא מרשימה).

מבחינת המרחב, אחרי שיושבים בראב4 או ב-CR-V אז הקוגה מרגיש פחות מרווח (משמעותית) ולא אהבתי את המושבים מאחור, לא היה לי נוח. לי אישית תנוחת הנהיגה הייתה מצוינת, אך היא לא תנוחה "קלאסית" של קרוסאובר כמו "שנשים אוהבות". אישית, אם אני הייתי עומד לפני בחירה בקרוסאובר קומפקטי, אני הייתי בוחר בקוגה כי אני אוהב לנהוג, תחום בו הקוגה עושה עבודה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוגה מרגישה - בפן הדינמי - כמו פוקוס שתפחה (בעיקר לגובה) :wink:

חבל לי מאוד ש"דלק" לא מייבאים את הקוגה בוורסיה עם הנעה קידמית ותיבה ידנית (ה-1.6EB בגרסת 150 כ"ס. אין את ה-1.6EB עם ה-182 כ"ס בשידוך לידנית, רק לתיבה האוטומטית - מעצבן!). עם תמחור שפוי (ואיבזור מכובד כמו בפוקוס המאובזרות) היא יכולה לתת מכירות נאות (לגזול מהיטי / קשקאי הידניות - למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, כל אחד והשיקול שלו. כפי שכתבו ב"אוטו" (השוואתי קוגה מול CX5 ו-RAV4) - על פניו CX5 אופציה לא פחות טובה, גם מעט חסכונית יותר. בסופו של דבר - הם בחרו בקוגה (מרגישה נעימה, נוחה, איכותית ומתנהגת יותר).

אין יותר מידי אופציות שמציעות רשימת איבזור מכובדת, מנוע מעולה (חבל שלא שידכו לו את ה"פאוורשיפט. אני בטוח שצריכת הדלק והביצועים היו משתדרגים כתוצאה מכך), מראה מרשים ונאה (ולא, CRV / RAV4 / קשקאי ואפילו CX5 אינם מרשימים למראה - יופי זה כבר תלוי בעין המתבונן), נוחות נסיעה טובה בהחלט וכמובן יכולת דינמית מכובדת שכזאת (טוב, ה-CX5 טובה גם כן).

החסרונות הבולטים בקוגה (כפי שציינתי קודם לכן - ותקפים גם לפוקוס / CMAX [אם תיובא לארץ...]) - תא נוסעים מאוד עמוס, הנדסת אנוש לוקה בחסר (תופס בעיקר לגבי הר"ד של SONY וגם לגבי בקרת האקלים) והתכנון הלא ברור של הדשבורד / קונסולה מרכזית - זה אומנם נראה היי טקי / צעיר ומגניב. אבל לא, זה ממש לא פשוט / נוח או מהיר לתפעול וגוזל מקום רב מהנהג / נוסע קידמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...