Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור מק"ט של מנוע חלון, סיאט טולדו 2004 (לבעלי תכנת ETKA וכד')

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי סיאט טולדו 1.8 שנת 2004, עם מנגנון ח"ח/נ"מ תקול בצד הנוסע.

החלק הוחלף בעבר במודול דומה של גולף אך הייתי רוצה להחזיר את המקורי למקומו.

אני זקוק לעזרתכם במציאת המק"ט, משום שחלק חדש כזה עולה 1100-1600 ש"ח

אפילו אצל מוסך רון, ובאיביי ניתן לרכוש משומש בפחות ממאה דולר כולל משלוח.

הנה המנגנון המדובר בצד הנהג, מק"ט 1C1959801A:

wnd.jpg

למיטב ידיעתי המק"ט של החלק אותו אני מחפש הוא 1C1959802A.

אשמח אם מישהו יוכל לבדוק בתוכנה ולאשר אם אני צודק, או לספר לי מה המק"ט הנכון.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל למצוא איפה לקנות זה פחות בעיה, אני צריך לדעת אם זה באמת החלק הנכון (אין לי את המקורי).

לצערי סיאט לא נמכרת בארה"ב, לכן בכל רשימות הדגמים התואמים שראיתי ברשת מופיע בעיקר VW Jetta.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בוקי, האתר עובד אצלי רק באופן חלקי אבל נותן מידע מעניין.

אני רואה שברשימה שלהם המק"טים יותר ארוכים ממה שכתוב אצלי על המנגנון, יש עוד שלושה תווים משתנים אחרי ה-A. כשאני מחפש עליהם מידע נוסף וספציפי, בסופו של דבר בכולם כתוב שזה מתאים להכל (פולקסוואגן, סיאט ואאודי). מישהו יכול להסביר מה ההבדלים בין הפריטים השונים?

אני מניח שבמצב כזה לא נותר לי אלא לחזור ולבקש סיוע מבעלי התוכנה - האם תוכלו לבדוק מי מהמק"טים שייך בעצם לטולדו?

1C1959802A000

1C1959802A0DE

1C1959802A0BP

1C1959802A07P

1C1959802A06B

1C1959802A02S

1C1959802A02Q

1C1959802A01H

1C1959802A017

1C1959802A0HG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ETKA, יש vagcat.

אם יש לך קיפול מראה אוטומטי המק"ט הוא 1C0959802B או בתוספת 031 בסוף, ואם לא אז המק"ט הוא 1C2959802A או בתוספת 037 בסוף. הספרות בסוף הן קוד הצבע של החלק, לא יודע מה זה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

זה בדיוק סוג התשובות שאני אוהב, כאלה שלא רק נותנות לי דג אלא גם משאירות לי את החכה. :mm_yeah:

סיומת ה-036 או ה-037 מתייחסת למיטב הבנתי לצד בו נמצא ההגה (lhd/rhd).

באמת מעניין למה צריך color code.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, השלוש ספרות בסוף לא שייכות להגה ימין או שמאל אלא מציינות את צבע החלק.

טעות שלי- אם אין לך קיפול מראות אוטומטי החלק שאתה צריך זה 1C1959802A 036.

בעצם יש שם קצת בלאגן עם המק"טים ונראה לי שיש כמה טעויות סופר.

www.vagcat.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר שאני צירפתי זה תרגום של vagcat.com

רק שלא צריך להרשם לשם.

מופיע בו בדיוק אותו דבר.

קוד צבע הגיוני שיהיה אם יש למנגנון איזה חלק חיצוני שצבוע בצבע הרכב.

אבל לא נראה לי שיש כזה ולכן באמת לא מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ :lol:

דריש היה מבין אם האתר הרוסי היה עובד, לצערי הוא מצליח להיכנס אצלי רק לעמוד הראשי.

גם אני הבנתי שה-036 הוא החלק הנחוץ לי, אבל כשאני מחפש באיביי הם בד"כ לא נכנסים אפילו לרזולוציה כזאת אלא מסתפקים במק"ט הקצר. אני תוהה מה יקרה למשל אם אזמין את המנוע של הג'טה - לפי הקטלוג זה אותו מק"ט אבל עם סיומת 017, לפי איביי זה פשוט אותו מק"ט כי אין סיומת. האם לדעתכם זה אומר שהוא לא יעבוד?

אם נהיה יותר ספציפיים:

http://www.ebay.com/itm/02-03-04-05-VW-JETTA-GOLF-MK4-DOOR-POWER-WINDOW-MOTOR-FRONT-RIGHT-1C1959802A-OEM-/230918271449?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item35c3cd31d9&vxp=mtr#vi-ilComp

http://www.ebay.com/itm/VW-MK4-GOLF-JETTA-PASSENGER-FRONT-WINDOW-MOTOR-1C1959802A-/220564942695

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן הכי בטוח לקנות מנוע משומש בארץ, ולהחליף אם זה לא יתאים. בטח אפשר למצוא את זה בכל חור. נסה למשל אצל טי ג'י חלפים.

ד"א- אתה בטוח שהמנוע לא תקין? אני קניתי מנוע חדש למאזדה 626 רק כדי לגלות שהכפתור בדלת הנהג היה שבור והמפסק שמתחתיו היה תקוע על מצב הרם, לכן החלון סרב להפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל TG אבדוק בהזדמנות (יש להם לפחות שני טולדו לפי האתר), אבל אני יוצא מנק׳ הנחה שרון בדק אם החלק זמין מפירוק ולא סתם נתן לי הצעה של אלפי שקלים לחדש. אשוחח איתו בשבוע הבא ע״מ לוודא זאת.

המצב אצלי כרגע זה שהותקן שם מנוע חליפי של גולף ע״י הבעלים הקודם, שגורם לאי-סגירת החלון עד הסוף ועוד אי אלו תופעות (למשל שהחלונות האחוריים יורדים בצעדים ולא באופן חלק). בינתיים ניתקתי אותו ואני פשוט לא משתמש בחלון הזה, אבל הייתי רוצה ליישר קו ולכן אני מחפש את החלק הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...