דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 17

נושא: עליית מחיר הדלק, ומה ההגיון של האנשים ש"רצים" לתדלק טרום עליית המחיר?

פורמוהוליק הסימלון של Ron Poh

עליית מחיר הדלק, ומה ההגיון של האנשים ש"רצים" לתדלק טרום עליית המחיר?

סוף החודש מחיר הדלק יעלה ב 26 אגורות, והרבה אנשים ימהרו לתדלק.
    את האנשים שהתחנה בדרכם אני יכול להבין, אך אנשים שינסעו במיוחד לתדלק אינני מבין.
    לדוגמא עכשיו ברכבי חסר כ 30 ליטר(ואני מאמין שזה מה שרוב הנהגים יתדלקו) , אם אתדלק לפני עליית המחיר אחסוך 7.8 ש"ח שהם מחיר של עוד ליטר בנזין שאיתו אוכל לנסוע עוד 10 ק"מ.
    אך רגע, הנסיעה לתחנה הלוך חזור כבר גזלה 4 ק"מ מהרווח הוירטואלי שלי, ומה עם הזמן האבוד?

אז מה ההגיון למהר ולתדלק במיוחד כדי לחסוך 1/2 ליטר בנזין, מאלה כשמחיר הדלק היה 4 ש"ח ופחות אזי תדלוק טרם עליית המחיר היה חוסך מספר ליטרים לא מבוטל וכיוצא מזה מספר ק"מ משמעותי, אך היום חבל אפילו להתניע את הרכב בשביל זה.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Style

בעניין: עליית מחיר הדלק, ומה ההגיון של האנשים ש"רצים" לתדלק טרום עליית המחיר?

ב-3 מילים: כי אנחנו ישראליים. אז כמובן שהוא ינסה לדפוק את המערכת שדופקת אותו.
    גם אם מדובר במקרה של חסכון ב-6 ק״מ (לפי הדוגמא שהצגת), מבחינתו הוא עשה את שלו.

ומי שגר קרוב לתחנת דלק, אני לא רואה סיבה שלא לעשות זאת. כמה זמן כבר לוקח לתדלק? 15 דקות כולל הכל?
    The best car safety device is
    .a rear-view mirror with a
    cop in it

נהג חדש (> 40 הודעות)

כי אם יש לי את האופציה לתדלק ביותר זול אני אתדלק , אם אני אשאר בדעה שלך אז "למה לא שיעלו את זה גם ל10 שקלים לליטר , אני בסדר עם זה " - זה מה שאני מבין ממך

נהג חדש (> 40 הודעות)

לדעתי הוא מתכוון שבעלייה של מספר אגורות כמו עכשיו אם בן אדם הולך לתדלק במיוחד
    אז הדלק שהוא כביכול חוסך בכך שהוא משלם במחיר שלפני העלייה מתקזז עם הדלק שנשרף בשביל
    נסיעה במיוחד לתחנה

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של adi89

לעזאזל, כבר חשבתי שהתחלנו מגמת ירידה, מסתבר שזה היה רק שפל קטן להמשך מגמת עליה..
    ביום-יום - INOKIM Light 2.0 - Limited Edition
    בחניה - 2011 Alfa Romeo 159 3.2 Q4

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של omar87

בחיפה אנחנו נמשיך לתדלק ב 6.90 בימי שני במהלך חודש יוני (טן -תל חנן) ממש נשמע כמו פרסומת לטן

Manual Black Seat IBIZA 2012

פורומניאק הסימלון של NINJMNKY

אני נמנה על אלה שרצו לתדלק מיכל מלא בטן ביום שני האחרון, כי זה במבצע ב6.90ש.
    בראשון המחיר אמור לעלות בעוד איזה 30אג. כלומר לאזור ה7.55~7.60.

כשממלאים 50 ליטר ההפרש נאה ביותר. במיוחד לאור העובדה שהמרחק בין התחנה הקבועה שלי לזו של טן הוא בדיוק שני קילומטר.
    היום: סנדרו 2016, 301 2013
    בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

אין היגיון ! הרבה אנשים פשוט לא מחשבים כמה הם ירוויחו, אחרי שהאוזניים שלהם שמעו שכדאי לתדלק לפני שיש עליית מחירים אז הם מסתנוורים, רק שבדרך שכחו לחשב כמה הם ירוויחו (ואולי בכלל יפסידו).
    אתה מזכיר לי את האנשי מכירות שנופלים על "דג" ואומרים לו : בוא בוא גיבור יש היום 50% הנחה על אייפון 5, איך שה"דג" שומע שיש הנחה ועוד 50% הוא מסתנוור ושוכח בדרך לשאול, אוקיי הנחה הנחה אבל מאיזה סכום ההנחה?
    מסתבר שהנחת 50% על האייפון היא מסכום כפול מהמחיר המקורי (נגיד 10K)
    עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק
    גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של matansab

גם אני תהיתי רבות בעניין.
    לפני כמה חודשים פירסמו שבתחנת טן בבאר שבע יהיה מחיר של שישה שקלים לליטר בנזין בתאריך מסוים בשעות הלילה.
    באותו לילה המיכל שלי כבר היה ריק, וכדי לחזור הביתה באותו לילה, אני ממילא צריך לעבור ליד התחנה.
    חשבתי לעצמי שאכנס לתדלק.
    כשהגעתי לתחנה ראיתי תור באורך כמה קילומטרים לשני כיוונים.
    חיכיתי איזה שתי דקות בתור מתוך מחשבה שאולי זה זז מהר. ואז הבנתי שהדלק והזמן שישרפו לי בתור הזה לא שווים את הכמה שקלים שהתדלוק הזה אולי יחסוך.
    בסוף תדלקתי בתחנת תפוז ממול. שילמתי 15-20 שקל יותר, אבל הגעתי הביתה יותר מוקדם, הלכתי לישון יותר מוקדם והכי חשוב: לא שרפתי דלק של 40 דקות בתור.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011
    החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של igold

ציטוט adi89 כתב: הצג הודעה
    לעזאזל, כבר חשבתי שהתחלנו מגמת ירידה, מסתבר שזה היה רק שפל קטן להמשך מגמת עליה..
    חודש אחד יורד, חודש אחריו עולה

וזאת חשיבה פשוט מפגרת.
    אם אנשים בארץ היו קצת חושבים יותר, הרבה דברים היו יותר טובים

מומלץ לתדלק רק לאנשים שגרים ממש קרוב לתחנה/נמצאים בדרך לתחנה (לכל היותר 6 קילומטר הלוך-חזור), והולכים לתדלק מעל 30-40 ליטר.
    אם שני התנאים האלה לא מתקיימים - לא הייתי חושב אפילו להניע את האוטו ללכת לתדלק

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של yuvalshilo

ציטוט Style כתב: הצג הודעה
    ב-3 מילים: כי אנחנו ישראליים. אז כמובן שהוא ינסה לדפוק את המערכת שדופקת אותו.
    גם אם מדובר במקרה של חסכון ב-6 ק״מ (לפי הדוגמא שהצגת), מבחינתו הוא עשה את שלו.

ומי שגר קרוב לתחנת דלק, אני לא רואה סיבה שלא לעשות זאת. כמה זמן כבר לוקח לתדלק? 15 דקות כולל הכל?
    לא ביום לפני העלאת המחירים, בימים כאלה יש תורים שלא יביישו את התורים לקבלת ויזה בשגרירות ארה"ב.

מוביל דעה הסימלון של edan82

ציטוט TRONCHO כתב: הצג הודעה
    סוף החודש מחיר הדלק יעלה ב 26 אגורות, והרבה אנשים ימהרו לתדלק.
    את האנשים שהתחנה בדרכם אני יכול להבין, אך אנשים שינסעו במיוחד לתדלק אינני מבין.
    לדוגמא עכשיו ברכבי חסר כ 30 ליטר(ואני מאמין שזה מה שרוב הנהגים יתדלקו) , אם אתדלק לפני עליית המחיר אחסוך 7.8 ש"ח שהם מחיר של עוד ליטר בנזין שאיתו אוכל לנסוע עוד 10 ק"מ.
    אך רגע, הנסיעה לתחנה הלוך חזור כבר גזלה 4 ק"מ מהרווח הוירטואלי שלי, ומה עם הזמן האבוד?

אז מה ההגיון למהר ולתדלק במיוחד כדי לחסוך 1/2 ליטר בנזין, מאלה כשמחיר הדלק היה 4 ש"ח ופחות אזי תדלוק טרם עליית המחיר היה חוסך מספר ליטרים לא מבוטל וכיוצא מזה מספר ק"מ משמעותי, אך היום חבל אפילו להתניע את הרכב בשביל זה.
    ומה אם אנשים שחסר להם 50 ליטר או כאלה שיש להם מיכל גדול יותר?

ואולי אותם 10 שקלים חסכון לא מדגדגים לך אבל לאחר זה כן חשוב מאוד?

קשה לקחת מהמקרה הפרטי שלך ולהשליך על הכלל חבר.

פורמוהוליק הסימלון של Ron Poh

זהו, שלדעתי אין פה חיסכון של עשרה שקלים, להרבה אנשים יש רכב/מיכל שקבלו המקסמילי הוא כ 45 ליטר, כך שהחסכון יהיה כארבעה שקלים.

כן, מחיר הדלק מעניין אותי ולקראת סוף החודש אם אני צריך לתדלק, אני בודק את המגמה של המחיר ובהתאם לכך התדלק בסוף החודש או בתחילת החודש הבא, אך לנסוע לתדלק במיוחד ועוד בדיוק ביום האחרון כדי להצטופף בתחנה עם עדר של מתדלקים, זה לא מובן לי.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של amir74

ציטוט edan82 כתב: הצג הודעה
    ומה אם אנשים שחסר להם 50 ליטר או כאלה שיש להם מיכל גדול יותר?

ואולי אותם 10 שקלים חסכון לא מדגדגים לך אבל לאחר זה כן חשוב מאוד?

קשה לקחת מהמקרה הפרטי שלך ולהשליך על הכלל חבר.
    אין היגיון לנסוע במיוחד לתחנת דלק בשביל לחסוך 5 שקלים וזה באמת מה שרוב האנשים חוסכים בתדלוק לפני עליית המחיר. בקאפה המיכל הוא 70 ליטר ואני צריך למלא היום בין 60 ל-65 ליטר כשההפרש בין תדלוק היום ובין תדלוק לאחר עליית המחיר הוא כ-15 ש"ח.

נצל"ש.
    בתדלוק הקודם תדלקתי את הרכב כרגיל אבל התדלוק נעצר על 500.00 ש"ח כאילו הגבלתי אותו, מישהו יודע למה זה קורה? יש הגבלה בכרטיסי אשראי על סכום התדלוק ?
    אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.
    (lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000 AMP: NAKAMICHI PA1004 SUB: ROCKFORD FOSGATE FRONT: RAINBOW CS 3/160

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

מוביל דעה הסימלון של edan82

כלומר לשיטתך אין מניעה אמיתית לעליית מחירי הדלק כי בסה"כ זה יעלה לך בשנה עוד 144 שקלים (3 תדלוקים בחודש כפול 4 שקלים חסכון לתדלוק כפול 12 חודשים).

אם היה מדובר בעליה חד פעמית ניחא, הייתי אומר שאתה צודק אבל במדינה שבה כל חודש יש עליית מחיר לאורך זמן אתה חוסך הרבה.

אגב, ומה עם רכב כמו שלי, מיכל דלק מעל 70 ליטר וצריכת דלק שבארץ הקודש היתה גומרת לי מיכל בפחות משבוע?

בקיצור, לאורך זמן- בהחלט יש חסכון, גם אם לא אלפי שקלים יש כאלה שעבורם 5 שקלים שווים את הטרחה.

נערך לאחרונה על ידי edan82 : 31/05/13 ב- 8:25
    ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

www.sheynjewellery.com.hk

דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 150
    הודעה אחרונה: 02/08/12, 9:06
  2. תגובות: 136
    הודעה אחרונה: 20/01/11, 13:21
  3. לאור עליית מחיר הדלק בארץ
    By dor12 in forum רכב כללי
    תגובות: 41