Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח תוצאות בדיקה בעניין קומפרסיה ונזילת שמן יונדאי I20

ravidp18
שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עלה לכביש באמצע שנת 2009 שירת בהשכרה לשעבר עד ק"מ של 62K ק"מ וטופס הבדיקה לאותו היום היה נקי באופן מחשיד(בעל הרכב הביא את הטופס הישן איתו) ;כיום הרכב כיד שניה פרטית עם 95K ק"מ.

שמתי לב להפרש של 13% בבדיקת קומפרסיה - בעל המכון טוען שזה בלאי טבעי , ציינתי בפניו עובדה זו , אך הוא טען שההפרש בקומפרסיה בצילינדים 1,3 ו-2,4 הם החשובים ולא ההפרשים בין הצילינדרים האחרים לעניין ערכי MIN ו MAX.

כמו כן ישנה נזילת שמן שאיננה שגרתית לפי דבריו (כלומר: בק"מ כלכך נמוך לא צריכה להיות נזילה בכלל).

מערכת הקירור לוקה בחלודות וקורוזיות ברמה בינונית לפי דברי בעל המכון מספיק שטיפה והחלפת הנוזל בלבד.

המוכר מטפל בחברה מאז רכישת הרכב מחברת ההשכרה ואף התחייב לתקן את כל הליקויים שנמצאו במוסכי החברה.

אני חושד שמצב המנוע אינו במצב טוב לעניות דעתי ויש בריחת לחץ לאגן השמן ומכאן לנזילת השמן הקיימת.

אשמח לחוות דעת נוספות

נ"ב- מה אורך החיים של המנועים האלה? (הם יותר מוצלחים ממנועי ה G4HD ? )

attachment.php?attachmentid=340312&stc=1&d=1369914007attachment.php?attachmentid=340313&stc=1&d=1369914182attachment.php?attachmentid=340314&stc=1&d=1369914182attachment.php?attachmentid=340315&stc=1&d=1369914182

IMG_9082.jpg

לכידה.jpg

לכידה5.jpg

ל7כידה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכף בוודאי יגיבו כאן חברים עם ידע טכני טוב משלי,אבל נראה לי לא הגיוני שיונדאי עם95k סובלת מקורוזיה במערכת קרור ונזילות שמן.הרכב 2009 זה כלום במושגים של עולם הרכב של היום.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך על נזילת השמן אך לדעתי בלם היד במצב לא טוב ולדעתי לא עוברים ככה טסט.

אם הבחור התחייב לך לתקן מה שלקוי במוסך יבואן אין לך מה להפסיד .... לך עם הרכב לבצע הערכת מחיר לתיקון .

אגב

אחרי התיקון ניתן להגיע לבדיקה נוספת למוכן בחינם (לפחות ככה זה במכון שאני בדקתי בראש העין) ולודא מה מצב הרכב לאחר תיקון וכך תוכל להרגיע את החשש מפני בריחת קומפרסיה.

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך על נזילת השמן אך לדעתי בלם היד במצב לא טוב ולדעתי לא עוברים ככה טסט.

אם הבחור התחייב לך לתקן מה שלקוי במוסך יבואן אין לך מה להפסיד .... לך עם הרכב לבצע הערכת מחיר לתיקון .

אגב

אחרי התיקון ניתן להגיע לבדיקה נוספת למוכן בחינם (לפחות ככה זה במכון שאני בדקתי בראש העין) ולודא מה מצב הרכב לאחר תיקון וכך תוכל להרגיע את החשש מפני בריחת קומפרסיה.

אכן,תודה! לא שמתי לב להפרש בבלם היד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סומך על הבדיקה שהציגו לך או על בדיקה שאתה עשית באופן עצמאי ?

טיפ: אל תסמוך על בדיקה שהציגו לך כדי שלא תפול בפח של סוחר/נוכל /כל אדם שפשוט ינסה לרמות אותך.

רק זה נשמע רע,לגבי עניין המנוע- יתכן ומע' הקירור מוזנחת ובנוסף יש פיח וניקוי יסודי של בית מצערת עם חומר ייעודי אולי ישנה את המצב.

חוץ מזה,חסר רכבים כאלו יד 1,למה ללכת לרכבים כאלו בכלל מלכתחילה ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מיועד לחבר שאשתו בהיריון ובימים הקרובים בעז"ה יקבל את התואר אבא . את הבדיקה הנוכחית חבר שלי ביצע במכון בראשון לציון.

סוגיית המחיר (44K ש"ח) היא זו שהשאירה אותו על העסקה הנ"ל {ניסיתי לומר לו לחפש אקזמפלר אחר} .

כמובן ש"מצב הרכב הנוכחי" מאוד חשוב ולכן אני משתדל להתייעץ בכדי לנסות לנתח כמה שיותר לעומק את מצב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברכב הזה שרשרת ולא רצועה,ראה דיון קודם כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=394335

נזילת שמן,צריך לבדוק אם קיימת ולגבי ה"שוס הגדול" הבדלים בקומפרסיה כביכול-יש סיכוי שלאחר ניקוי עם מסיר פיח,התוצאות יהיו טובות יותר אם כי צריך לזכור,שבדיקת המכון היא בעצם הספק מנוע שמופק מהגלגלים ולא בדיקת קומפרסיה אמיתית.

אם אתה עד כדי כך חושש,אתה יכול לבקש במוסך,שיעשו בדיקת קומפרסיה ואז תדע מה מצבו האמיתי של המנוע.

לגבי המחיר-צריך לבדוק בחברות הליסינג /השכרה כמה עולה אחת כזו מ-2010 ישירות מהם (אולי בתוספת אלפים בודדים אפשר לקנות ישירות מההשכרה,לחסוך יד ולקבל אחריות לשנה נוספת )

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...