Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס

Guy_25
שימו לב! השרשור הזה בן 3982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לרכוש רכב קטן (מיני/סופר מיני) לנסיעות ארוכות.

מבירורים שונים שעשיתי הגעתי למסקנה שטויוטה יאריס אוטומטית/רובוטית היא האופציה הטובה ביותר בשבילי.

האם זו באמת אופציה מוצלחת?

האם יש אופציה טובה יותר? (המליצו לי גם על סקודה פאביה)

מחפש שנתון 2010 או חדש יותר. עדיפות לליסינג מימוני (מחפש עיצות גם בנוגע לזה ממישהו שמכיר).

מחפש ברכב:

אמין

אחזקה זולה

חסכוני בדלק

מספיק חזק לעמוד בנסיעות ארוכות (על בסיס שבועי ולא יומי, כך שלא אגיע להגבלת הקילומטראז' של חברות הליסינג אז זה לא שיקול)

עיצות? המלצות?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

נראה שכבר די החלטת בנוגע ליאריס. רק אמליץ לך לחפש אוטומט ולא רובוטית -היאריס ידועה לשמצה בתיבה הרובוטית.

לגבי ליסינג מימוני- קשה לי להאמין שחברות הליסינג יציעו יאריס בהסכם כזה. בדרך כלל החברות הללו עושות ליסינג מימוני (לרכבים שלא חדשים) לרכבים שיש להם בכמויות ורוצים להיפטר מהם (מאזדה 3 מהשכרה או קרוז למשל).

אם אתה מעוניין במיני בעסקת ליסינג מימוני ללא קשר ליאריס, אני יודע שיש עסקאות כאלו על מאזדה 2 ו I20 חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב הראשון שלי, לכן ההחלטיות שלי נובעת רק מהתעניינות באינטרנט ועיצות בסגנון "תברר על יאריס שמעתי שהם טובים"..

לכן אם יש למישהו פה אופציה שחושב שיכולה להתאים לי אני אשמח לשמוע עליה.

כל עוד זה רכב חסכוני בדלק מצד אחד אך גם בנוי לנסיעות בינעירוניות באזור שנתון 2010.

ושוב, טווח המחירים של הטויוטה יאריס זה הגבול העליון שלי

תודה על העזרה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס הרובוטית היא לא דגם מוצלח במיוחד. מלבד אופן עבודותו המוזר (לנהג הישראלי) נראה שגם האמינות היא לא כמתבקש מטויוטה. אתה יכול לעשות חיפוש בפורום ולמצוא שלל מידע על צרות שונות ומשונות שעושה הגיר הרובוטי.

עם כל חיבתי לטויוטה - היאריס הרובוטית היא סופר מיני בינונית למדי ולא מצדיקה את מחירה הגבוה. במחיר שלה ניתן למצוא סופר מיני מוצלחות יותר כמו קיה ריו או סוזוקי סוויפט.

היאריס דור III (מה שמוכרים היום) היא כבר דגם מוצלח יותר עם גיר רציף שצריך להיות אמין, נעים לנהיגה וחסכוני בדלק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

להורים שלי יש טויוטה קורולה רובוטית -2008, שקנו אותה חדשה מהניילונים ועשתה עד כה 50 אלף ק"מ. בחמש שני האלה, פעמיים הוחלף מחשב לאוטו וטיפול גיר. חוץ מזה האוטו מושלם ללא שום טיפול במוסך. מבחינת אמינות טויטה מעולים. מבחינת גיר רובוטי להתרחק ממנו. אין לו ביקוש וגם הוא ממש לא אמין.

מקווה שעזרתי לך...

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לאופציה של טויוטה אכן עזרתם מאוד וכנראה שבאמת אלך רק על אוטומט (למרות שאני רגיל לגיר ידני).

מה בנוגע להמלצות על רכבים נוספים שכדאי לי לשקול במקום היאריס?

סקודה פאביה זו גם אופציה שאני מחפש עליה כל שביב מידע שאני יכול למצוא ואשמח לקבל חוות דעת גם מאנשים פה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוטית הכי לא נוחה שיש ,

יש לי טויוטה יאריס אוטומאט , אומנם 2013 אבל היא עם תיבה רציפה 7 הילוכים וממש כיף לנסוע עליה !!

גם בשנים הקודמות לשלי יש את התיבה האוטומאטית שהיא מעולה וחסכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...