Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Dyson Digital Slim - אני עקרת בית מאוהבת

שימו לב! השרשור הזה בן 3984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי בת זוגתי חגגה 28. הוריה קפצו וקנו לנו שואב אבק דיגיטלי נטען, ללא כל צורך בכבל למעט הטעינה.

הייחוד שלו הוא שהכל פשוט, הכל מתפרק פשוט, והכל מתנקה בפשטות.

יום למחרת, בשישי, עשיתי לרכב ניקוי פנימי, מה אגיד לכם...זה פשוט מושלם.

השואב קל מאד, בעל עוצמת שאיבה חזקה מאד, מתפרק לחלק קטן, עם אופציה לראש מברשתי שואב, ועושה פלאים לפנים הרכב, מדהים. המוצר לא זול ביחס לשואבים אחרים, אבל מעולם לא נהנתי לנקות את פנים הרכב בפשטות כזאת,במיוחד שאני מוריד לו את המוט והוא קצר וחזק.

בבית הוא עשה פלאים להעלמות מוחלטת לשערות הכלב, ואפשר לשאוב איתו גם ריצפה ואתה כל הבית למעשה, לא רק שטיחים שגם ככה לא להיט בקיץ. עשינו ניסוי, וטאטאתי אותו אזור 3 פעמים, ולידו שאבי עם הדייסון, אין מה להשוות, זה כמו פלסטלינה לריצפה :-D

הוא לא זול, אבל ללא ספק שווה כל שקל.

http://www.youtube.com/watch?v=TjJ6MNfYSD8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול !

אושריקו, לא, לא צריך כבל, נכון שזה מדהים ?, תכף גם יבוא מישהו ויגיד שהוא המציא טלפון בלי חוט, המצאת המאה :-D

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שימושי ביותר - אם אפשר לדעת מה טווח המחירים שלו ? חזרת כמה פעמים על "לא זול" דבר שמאוד מפחיד אותי, אבל אשמח לדעת מה זה פחות או יותר "לא זול" בשביל שואב אבק ולשקול לקנות אחד לבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שימושי ביותר - אם אפשר לדעת מה טווח המחירים שלו ? חזרת כמה פעמים על "לא זול" דבר שמאוד מפחיד אותי, אבל אשמח לדעת מה זה פחות או יותר "לא זול" בשביל שואב אבק ולשקול לקנות אחד לבית

אל תתפוס אותי במילה, אבל אני לא מאמין שיותר מ2000 ש"ח, כנראה שקצת פחות, תבדוק בזאפ.

בקשר לנקיון הבית, בשביל להרגיע את האישה שזה לא עוד צעצוע יקר לרכב בלבד: אמא של חברה שלי חולת נקיון, יש לה גם את האיירובוט הכי מתקדם בבית שלה, ואחרי שהיא קנתה לעצמה את הדייסון היא כבר לא משתמשת ברובוט, אם היא עפה עליו, הוא כנראה סופר להיט. אצלנו, מאז יום חמישי אין שיערה של כלב בבית, הבית מבריק, הספות נקיות, והכל בקלי קלות.

זה לא רק שהוא ללא כבל (מטעינים אותו ישירות או את הסוללה בזמן שהוא נח, אם צריך בכלל, עכשיו למשל הוא לא מוטען וכבר השתמשתי בו היום לבית, כי זה כ"כ פשוט, קל, ומבריק), הוא גם מאד חזק, וזה כיף גדול.

מומלץ מאד לבית, חבר שלי ואשתו קנו עכשיו שואב ב800 ש"ח ושהם ראו את הדייסון הם התבאסו שלא התאמצו (עוד הרבה) בשבילו.

נוחות, כח, פשטות, יעילות, תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשמדובר בדייסון אחלה שואבים תמיד חזקים מאוד לא הכי זולים אבל לפחות עושים, את העבודה יש לי אחד בבית אומנם לא כמו שלך אבל עושה את העבודה כבר שנים

לזה ששאל טווח המחירים שלו זה 2180 ומעלה הכי זול רוב הסיכויים בזאפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לקנות שואב ב 2000 שקל רק עבור הרכב, זה עסק מאוד לא משתלם.

גם אם נגיד וכל שבוע אתה שואב יסודי את הרכב, יעלה לך 10 שקלים בעמדת שאיבה עצמית,

וזה בהנחה שאתה שואב יסודי. יש כאלה שמספיקים לעשות את זה עם 5 שקלים.

זה אומר שרק אחרי 4 שנים אתה מאוזן עם הרכישה, ונראה לי שב-4 שנים כבר הסוללה לא אותה סוללה,

ולך תדע כמה עולה להחליף אחת כזו. אם אתה שואב פעם בשבועיים, זה כבר בכלל לא משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לקנות שואב ב 2000 שקל רק עבור הרכב, זה עסק מאוד לא משתלם.

גם אם נגיד וכל שבוע אתה שואב יסודי את הרכב, יעלה לך 10 שקלים בעמדת שאיבה עצמית,

וזה בהנחה שאתה שואב יסודי. יש כאלה שמספיקים לעשות את זה עם 5 שקלים.

זה אומר שרק אחרי 4 שנים אתה מאוזן עם הרכישה, ונראה לי שב-4 שנים כבר הסוללה לא אותה סוללה,

ולך תדע כמה עולה להחליף אחת כזו. אם אתה שואב פעם בשבועיים, זה כבר בכלל לא משתלם.

היי, אני מבין שלא קראת את השרשור :wink:

השואב ממש לא נקנה במיוחד עבור הרכב, הוא נקנה קודם כל ובעיקר עבור הבית, הוא השואב הביתי הנח,הקל, החזק, והפשוט ביותר שיצא לי להשתמש. בגלל שהוא מתרפק בקלות, גם לשואב קטן, ובגלל שאין לו צורך בכבל, הוא משמש גם לרכב, ושם הוא להיט לא פחות מאשר לבית.

בבית הוא משמש לשטיחים, ריצפה (במקום לטאטא), ספות, כיסויים, קירות, כסאות, ובטח נמצא לו עוד שימושים פרקטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני מבין שלא קראת את השרשור :wink:

השואב ממש לא נקנה במיוחד עבור הרכב, הוא נקנה קודם כל ובעיקר עבור הבית, הוא השואב הביתי הנח,הקל, החזק, והפשוט ביותר שיצא לי להשתמש. בגלל שהוא מתרפק בקלות, גם לשואב קטן, ובגלל שאין לו צורך בכבל, הוא משמש גם לרכב, ושם הוא להיט לא פחות מאשר לבית.

בבית הוא משמש לשטיחים, ריצפה (במקום לטאטא), ספות, כיסויים, קירות, כסאות, ובטח נמצא לו עוד שימושים פרקטים.

אפשר כבר על הדרך לשאוב את החיה שיש לך בבית אם יש..:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר כבר על הדרך לשאוב את החיה שיש לך בבית אם יש..:-D

יש תמיד את ניק, הכלב שלנו, ועכשיו יש פה גם את ניקה, הכלבה החמודה של חברים שלנו שבאה לסופ"ש בייביסיטר. אין שיערה אחת בבית.

אולי אפשר באמת לעשות פילינג לניק...זה יחסוך את תספורת הקיץ, רק חבל שהוא מפחד ובורח שזה בשימוש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא זול.

יש לנו בבית דייסון שמחזיק (טפו טפו) כבר 13 שנה ועדיין עובד כמו חייה רעה. בעיה שאין לי כוח להוריד אותו למטה ולנקות את הרכב.

חשבתי על הקטנים עם ה800W שמוכרים בסופר בשביל 200-300 ש"ח, מה אתם אומרים?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהתרשמתי מה- Dyson . הייתי שמח לאחד כזה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...