Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי +2 2013 או מיצובישי אאוטלנדר 7 מושבים החדשה

danab11
שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני קונה רכב חדש 7 מושבים ולאחר מחקר בנושא אני מתלבט בין קשקאי +2 2013 או אאוטלנדר 7 מושבים החדשה.

מצד אחד אני מבין שהאאוטלנדר יותר מרווחת (מאוד חשוב לי) אבל ישנם נושאים שאני לא בטוח לגביהם:

1. שמירת ערך - כיצד שני הרכבים בשוק היד שניה?

2. ביטוח מקיף – האם יש הבדל משמעותי בין שניהם?

3. בטיחות? אני שמעתי שניסאן "שוברת שיאי בטיחות" אבל לאאוטלנדר יש 7 כריות אוויר – יש הבדל ממשי ביניהם?

4. טיפולים – יש הבדלים גדולים בעלויות?

5. אמינות – יש מנצחת?

כל מידע בנושא יעזור לי רבות.

תודה מראש,

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם שמחליפו בפתח לעומת דגם חדש לגמרי - ההכרעה ברורה. אאוטלנדר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי אאוטלנדר קיבל 5 כוכבים במבחני הריסוק בשנת 2012: http://www.euroncap.com/results/mitsubishi/outlander/492.aspx

ניסאן קשקאי נבחון ב-2007 וגם קיבל 5 כוכבים: http://www.euroncap.com/tests/nissan_qashqai_2007/290.aspx

אבל... המבחנים של 2012 מחמירים יותר מהמבחנים של 2007. בכל מקרה אתה יכול להיכנס לקישורים שציפרתי ושם למצוא פירוט מלא של המבחנים ונקודות חולשה של כל דגם ודגם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות צביקה. מסתבר שאתה מבין לא רק במוסיקה :)

אגב כמו שאני מבין את עניין הדגם, כיוון שקשקאי יצאו עם דגם חדש בקרוב אז תהיה ירידת ערך חדה בדגם הנוכחי (כשארצה למכור עוד 3 עד 5 שנים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך תהיה בכל מקרה, זה לא מה שצריך להטריד אותך.

מה שכן, אם אתה קונה את הרכב בסמוך למועד בו מוצג דגם חדש אתה צריך לקחת בחשבון שרוב הקונים בעתיד יעדיפו להגדיל טיפה את התקציב שלהם ולקחת את ה"צורה החדשה".

אני אנסה להסביר בדוגמא: היום אתה יכול לקנות מיצובישי אאוטלנדר מהדור הקודם, יד ראשונה מהיבואן עם אפס קילומטרים, ב-150 אלף ש"ח. אבל מיצובישי אאוטלנדר מהדור החדש עולה לך 165 אלף ש"ח. רוב האנשים יעדיפו להוציא עוד 15 אלף ש"ח ולקחת את הצורה החדשה ולא את הצורה הישנה יותר.

במקרה של הקשקאי כיום זה פחות קריטי, כי הדגם החדש צפוי להופיע בארץ להערכתי רק לקראת סוף שנת 2014, מה שאומר שבעתיד יהיה מספיק מרווח בין הדגם העתידי לדגם שאתה קונה עכשיו.

אבל...

זה גם אומר שהקשקאי הוא רכב שהוצג בשנת 2007 ומה לעשות, הזמן עושה את שלו. הטכנולוגיה הולכת קדימה וכך גם עולם הרכבים. הקשקאי כבר לא מודרני ומתקדם כפי שהיה כשהוצג לראשונה. האאוטלנדר מאובזר יותר, מגיע עם גיר מודרני יותר, מערכת Start&Stop שאין בקשקאי ועוד.

אגב, קח בחשבון שבאאוטלנדר אין פתחי מיזוג ליושבים מאחור. קצת בעייתי לדעתי כרכב 7 מקומות בקיץ הישראלי. חוץ מזה, אם אין לך בעיה עם עניין העיצוב החיצוני (שהוא לא לטעמי האישי), זה באמת רכב טוב שנותן תמורה טובה מאוד לכסף. אני הייתי בודק גם את שברולט אורלנדו ורנו גרנד סניק דיזל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...