Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן אמארוק כבר כאן!

פליקס - שירות ומכירה
שימו לב! השרשור הזה בן 3969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולקסווגן אמארוק בקרוב מאד באולם התצוגה פליקס פולקסווגן תל אביב!

לפרטים התקשרו -

משיח דוידיאן 0577377743

אורון סופר 0572213433

סיכום סקירה בחו"ל - "למתחרים צפויה דאגה"...

amarok.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקבינה של האמרוק. רכב שטח מפואר ומפנק. פאר, איכות ונוחות של פולקסווגן!

צולם באולם התצוגה פליקס פולקסווגן תל אביב.

cabin amarok.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמארוק הוא רכב שטח קשוח המצוייד בשילדת סולם, סרן אחורי חי, דיפרנציאל מרכזי, דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה עם אפשרות (תוספת) לנעילת דיפרנציאל אחורי, הגנות גחון, בקרת גלישה במורד, וו גרירה משולב (תוספת) ועוד. בקיצור - כל מה שצריך על מנת לרדת לשטח או להגיע עם נגרר לשפת הים. האמארוק הוא רכב עבודה ורכב פנאי אמיתי שגם יכול לנסוע בכביש בנוחות עם כל הפינוקים בקבינה.

האמארוק כבר באולם התצוגה שלנו! בואו להתרשם!

לפרטים התקשרו -

משיח דוידיאן 0577377743

אורון סופר 0572213433

ביוטיוב תמצאו עשרות סרטי פעולה של האמארוק. הנה למשל-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה רע שבן אדם כותב לכם על המחיר של הרכב ואתם מגיבים לכולם ורק לו לא.

אתה בא אליהם בטענות כאילו הם קובעים את המחיר. פליקס הם מפיץ / סוכנות (דילר) ולא היבואנים. חוץ מזה שסתם להגיד "יקר" זאת לא חוכמה. יקר בהשוואה למה? לאיזה רמת איבזור, כוח, צריכת דלק וכו' אתה משווה אותו ואז אומר יקר? לא נראה לי שסתם תקעו מחיר לא פרופורציונאלי לפי טיב העונה ומצב השכנה כמו שהגששים היו אומרים אלא התמחור מבוסס על משהו. לא יודע באיזה רמת איבזור הרכב מגיע לארץ אבל יצא לי לנסוע עליו בחו"ל כמעט שבועיים רצוף והוא התגלה כרכב שטח וכביש נוח וחזק. מה גם שתא הנוסעים שלו (לפחות בזה שאני נסעתי) לא מזכיר את הספרטניות שבדרך כלל אופינית לז'אנר הזה. וכמו שיש הפרשי מחירים בין מכוניות שהם אמנם מאותה קבוצה אבל שמציגים רמת איבזור ומנועים אחרת, אני מניח שגם כאן זה ההסבר להפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובה מהירה. האם יש אופצייה לכניסה או חיבור לאיי פון?

דרך אגב, פנדוב, יש למערכת המקורית כניסת AUX עם שקע 3.5 מ"מ, אז אני מניח שניתן לחבר גם אייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...