Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד F150-RAPTOR. למה לעזאזל הצבא רכש כאלה?!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 3949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שישי בערב, אני יוצא לי להליכה היומית שלי - ושומע סאונד אמריקאי טיפוסי המתקרב אלי. כמה שניות חולפות להן, הצליל הברברי מתקרב אליו בזריזות. עוד כמה שניות ועיני קולטות - פורד F150 RAPTOR, צבע לבן ומספר... צבאי. המבט היחיד שעולה בי הוא :shock:

מתקרב אליה בזריזות (עצר בצד והוריד חייל ליד ביתו), מתבונן שוב (חשבתי שנכנסתי להזיות קלות) - כיתוב RAPTOR על דופן הארגז, חישוקי סגסוגת מאוד נאים, מראה קרבי וקשוח, כיתוב 6.2L (!) על הכנף הקידמית. אכן כן, עיני ראו נכונה ואוזניי שמעו היטב.

למי שלא מכיר - זאת הבהמה!

Ford-F-150_SVT_Raptor_SuperCrew_2011_photo_01.jpg

למה לעזאזל צה"ל צריך F150 RAPORT?! :roll:

אומנם מדברים על יכולת שטח מעולה (בולמים / קפיצים של FOX וכו'), אבל מנוע 6.2 בהמתי וצמא לדלק.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להובלה של הרבה חיילים בשטח(יש לה BOOT ענק-אפשר להכניס לתוכו חיילים).

זה רכבים עם עבירות מעולה.

ההאמרים הצבאיים אוכלים לא פחות דלק.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום חייל לא ישונע לשום שדה קרב בתא מטען של הרכב הזה. מעבר לעובדה שזה חסר אפילו את ההגיון המבצעי האפסי של צה"ל, פקודות בטיחות אוסרות זאת.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה כששאלתי בזמנו פה בפורום, (או שזה היה קל"ג בבסיס?), אמרו לי שזה תרומה של האמריקאים ולא הצבא בחר ברכבים הללו.

או שמא הF150 הצבאי הוא איננו RAPTOR ואני מתבלבל? בכל אופן המדובר זה הF150 כפי שיש בצבא, אינני יודע אם הוא RAPTOR.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזהירות המתבקשת בטרם נגלוש לתחום האפור של ביטחון שדה

הכלים הם חלק מפיילוט כשהייעוד הוא פלטפורמה למרדפים אחרי מבריחים בגבול מצרים

מי שיודע לאן הם אמורים להגיע בהיבט היחידתי, שישמור את זה לעצמו

לגבי דיון על הכלים עצמם - אהלן וסהלן.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב צבאי כמו ההיילקס והדימקסים לכל דבר, יש לי 2 כאלה לפחות לבנות ביחידה אחד שייך לגששים ואחד לחימוש ועוד איזה 4-5 של הלוגיסטיקה בצבע ירוק עם קבינה סגורה. (לדעתי הירוקות הן לא דגם הRAPTOR) אלא פשוט F-150 רגילות.

אבל הלבנות בוודאות RAPTOR כמו בתמונה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היו פעם D200 בצבא ?

טנדר !

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את הרכב ביום שישי. בהתחלה שמעתי מוסיקה מדהימה של מנוע V8 אמריקאי ואחרי זה ראיתי את הרכב חולף לו, אני רואה מספר צבאי ובהלם.

איזה כיף היה אבל לנהג של דבר הזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה אחת ושמה כספי סיוע.

יש לצה"ל מלא דולרים שהם חייבים להוציא רק בארה"ב.

כי הרי ברור לכולנו שחסר טנדרים יותר הגיוניים, זולים, חסכוניים שאפשר לרכוש בארה"ב.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, האם אזרחים מן השורה יכולים לקנות כאלו, ובכמה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...