Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע על פטישון

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום רביעי הזה יש מבצע על פטישון 720W בהומו סנטר, במחיר של 230 ש"ח במקום 440. מדובר על מותג מדבקה כלשהו.

א) לידיעה.

ב) ההתלבטות:

כאחד שעבד למחייתו בחנות כלים, במשך הרבה מאד שנים האמנתי שיש צורך בכלים טובים. מותגים, לא זבל סיני או מותגי מדבקה. במיוחד כשמדובר על כלים חשמליים. לא משנה איזה כלי: משחזת דיסק, פטישון, משור, מקדחה, לא משנה.

עכשיו אני מוצא עצמי בדילמה "מוסרית".

אין לי צורך בפטישון שיעבוד 24\7, משמע אני לא צריך כלי רציני.

כן יש לי צורך לעיתים בפטישון, והוא יעבוד קצת.

הדילמה נוגעת למחיר מול האישיות שלי.

מחד אני רוצה להמתין ולרכוש אחד איכותי כשאדע שיהיה לו שימוש רב- יעבוד קשה.

מאידך, להתחיל להלוות כל פעם אחד, לא מתאים. ויש כמה פעמים שצריך, אין מה לעשות.

כבר כתבתי בפורום בעבר לכל מי שחיפש פטישון, שעדיף לו לרכוש אחד רציני, מותג מוכר וגדול, ולא זבל סיני. אני עדיין מרגיש ככה.

אבל, אילוצים...

הפור נפל- אני הולך לרכוש את הפטישון שבמבצע השבוע, אבל רק רציתי לשתף וגם לשאול לדעתכם:

מה אתם הייתם עושים?

גילוי נאות: עבדתי עם דיסק סיני שהגיע לידיי, ואפילו עבדתי לא מעט ביחס למה שניתן לצפות. בעבודה מאומצת הוא התפגר (כנראה, טרם יצא לי לשים עליו שוב את היד ולנסות לתקן). לא כזה גרוע. מעבר לזה, אני משתדל להקפיד לרכוש רק דברים מוכרים- מקדחה ירוקה של בוש, ג'יגסו ירוק של בוש, מברגה ירוקה (ואחר כך גם כחולה ואימפקט כחולה) של בוש, אפילו המברגים האהובים עליי הם של פירמה גרמנית מוכרת (WERA). רכשתי סט פלוס אחד בודד.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בסדר, לא נעלה אותך על המוקד שקנית פטישון סיני.

תכיר במגבלות שלו ובתמורה לעלות, ויהיה בסדר.

אוהבים אותך ברווז.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המוצרים ה"ירוקים" של בוש הם לא כזו מציאה...

בשביל 230 ש"ח הייתי קונה. מכסימום זורקים לפח.

קח בחשבון שכאשר הכלי כבר אצלך - פתאום מוצאים לו עוד הרבה שימושים, הרבה מעבר לכוונה המקורית. :idea:

לטעמי זו קנייה הרבה יותר משתלמת :http://www.bedektools.co.il/Product.aspx?pid=4003

רק המקדחים, מזוודה ואיזמל יעלו לך כמה מאות שקלים (הם לא ברמה מקצועית, אבל למשתמש הביתי הם סבבה לגמרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השנים קניתי לא מעט מכשירים סיניים. חלקם היה הפתעה לטובה וחי עד היום אחרי שימוש מכובד, וחלקם מת, ולא בטרם עת, אחרי שהוצאתי להם את המיץ (דיסק 4.5, מלטשת רוטטת, מלטשת אקסצנטרית, מקדחה 13, גוזם גדר חייה, משור שורף, משור עץ "עגול", חיקוי "דרמל").

אחרים, התפגרו אחרי שימוש מועט ביותר והיוו אכזבה (אקדחי סיכות חשמליים, דיסק 9", ג'יגסו).

לטעמי, אם הכלי פשוט (למשל מנוע בהנעה ישירה) ולא צפוי לעבוד קשה מדי, ובתנאי שהמחיר מתאים, אפשר להמר על סיני. אחרת, כדאי ללכת על כלי טוב (ופה אני מדלג מעל הבוש ה"ירוקים"). פטישון, בעיניי, הוא מהקטיגוריה השנייה.

פטישון - קניתי את "הכי טוב". את ה - 960 ש"ח ב-12 תשלומים כבר מזמן שכחתי. להשתמש בפטישון אני נהנה בכל פעם.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, לא נעלה אותך על המוקד שקנית פטישון סיני.

תכיר במגבלות שלו ובתמורה לעלות, ויהיה בסדר.

אוהבים אותך ברווז.

:-D

אני מתאר לעצמי שלא אתם תעלו אותי למוקד, בעיקר כי אני כבר העליתי את עצמי עליו.

זה מנוגד לכל מה שהאמנתי בו במשך הרבה שנים.

גם המוצרים ה"ירוקים" של בוש הם לא כזו מציאה...

אל תלכלך. לשימוש ביתי הם מעולים, תמורה נהדרת למחיר. לא יותר ולא פחות.

בשביל 230 ש"ח הייתי קונה. מכסימום זורקים לפח.

קח בחשבון שכאשר הכלי כבר אצלך - פתאום מוצאים לו עוד הרבה שימושים, הרבה מעבר לכוונה המקורית. :idea:

לטעמי זו קנייה הרבה יותר משתלמת :http://www.bedektools.co.il/Product.aspx?pid=4003

רק המקדחים, מזוודה ואיזמל יעלו לך כמה מאות שקלים (הם לא ברמה מקצועית, אבל למשתמש הביתי הם סבבה לגמרי).

כאמור, כלי רציני יותר יגיע בהמשך הדרך. בינתיים, לשימושים קטנים וקלים, צריך משהו זול ופשוט. כמו שאמרת, מכסימום זורקים לפח.

YUVK, עד היום קניתי רק כלי סיני אחד (חשמלי): מקדחה מחוריינת של יונדאי. מאז יש לי התנגדות חזקה מאד לכלים סיניים.

אני גם מכיר את ה"איכות" של הרבה דברים סיניים אחרים: מברגים שמתעקמים ונשברים ביד, בוקסות שנשברות ביד, ועוד ועוד ועוד- קצרה היריעה האלקטרונית מלספר.

לקח לי זמן להבין וללמוד איזה כלים הם סבירים, איזה טובים ואיזה לא כדאי לגעת בהם, זה נכון. אבל אחרי שהבנתי את זה, לחזור אחורה במנהרת הזמן ולחשוב על כלי סיני, זו כפירה מבחינתי. מנוגד לכל מה שאני מאמין בו.

לא קל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה יתרון אמיתי ל"ירוקים" של בוש על מוצרי מדבקה סיניים, למעט בקרת האיכות (כלומר נדיר שתקבל כלי שימות אחרי שימוש וחצי, אבל שניהם יתפגרו מהר מאוד בשימוש אינטנסיבי). עבור ההפרש הזניח הזה - המחיר שלהם גבוה מדי ושווה להשקיע עוד קצת עבור הסדרה הכחולה או מקיטה/דה וולט/היטאצ'י ושאר שווי ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בשימוש מינימלי וביתי הסדרה הירוקה של בוש זה המינימום. כל שימוש שהוא מעבר למזדמן מצריך בוש כחול, מקיטה וכו'.

עדיף מעט כלים באיכות טובה מאשר הרבה כלים זבל. אין יותר מעצבן מלעבוד עם כלים באיכות נמוכה, זה פשוט מוציא את כל החשק ועדיף להשאיל ממישהו כלי נורמלי.

דרך אגב, יש כלי עבודה של חברת WORKS עושים רושם של כלים טובים. מישהו התנסה איתם?

http://www.worx.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

חבר קנה את הפטישון הזה במבצע הקודם החזיק לו לעבודה אחת

ואז נשרף כמובן שהאחריות לא כוללת את הנזק

לעומתו פטישון בוש שכבר חגג אצלי בר מצווה בעבודת פרך

ועדין כמו חדש! לדעתי עדיף לקנות את הדגם הכי זול של מותג ידוע מהסידרה המקצועית

שני הסנט שלי

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הסינים צריך מזל.

לפני מספר שנים באיזה מבצע בהום סנטר לקחתי 5 משחזות 4.5 תוך מחשבה שחמישתם יחד יחזיקו שנה (מה שמחזיקה אצלי מקיטה או בוש שעולה כמו כל החמש משחזות). בפועל הן עבדו מעל ומעבר למצופה ומאז הפסקתי לפחת מכלים סיניים.

לגבי פטישון המחשבה שונה כי כאן חשובה גם עוצמת המכה. יש לי אחד סיני ועוד אחד של בוש ויש הבדל משמעותי בעבודה איתם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בשימוש מינימלי וביתי הסדרה הירוקה של בוש זה המינימום. כל שימוש שהוא מעבר למזדמן מצריך בוש כחול, מקיטה וכו'.

עדיף מעט כלים באיכות טובה מאשר הרבה כלים זבל. אין יותר מעצבן מלעבוד עם כלים באיכות נמוכה, זה פשוט מוציא את כל החשק ועדיף להשאיל ממישהו כלי נורמלי.

דרך אגב, יש כלי עבודה של חברת WORKS עושים רושם של כלים טובים. מישהו התנסה איתם?

http://www.worx.co.il/

מנסיון עם מברגות ומברגות אימפקט ודיסק,כלים טובים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני צריך מזל עם משהו שאני משלם עליו? אם כבר, עדיף לקנות כרטיסי חיש-גד, יש סיכוי קלוש להתעשר.

חוזר על משפט עתיק:

זול וזוגלובק זה כמעט אותו דבר. שניהם מתחילים בזין ונגמרים בנקניקייה.

במחיר שדורשים על WORX, עדיף ללכת על תוצרת מוכרת. אחרי הכל - זה מוצר מדבקה לשוק הישראלי, גם אם בקרת האיכות שלו טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לחסוך את הכסף ולקנות כבר פטישון נורמלי שיחזיק לטווח ארוך, אבא שלי קבלן במקצועו מחזיק כמה פטישונים של בוש (סידרה כחולה נראה לי?) אחד מהם מחזיק כבר משהו כמו 15 שנה ואולי אפילו יותר ואני מדבר על עבודה יומיומית מאומצת.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם הכלים של בוש (בטוח) ומקיטה (כמדומני) מיוצרים בסין בשנים האחרונות ואכן, בעלי מקצוע שעובדים באופן רצוף עם הכלים מתלוננים על שרידות מעט נמוכה יותר.

למרות זאת - אלה עדיין סוסי עבודה (בקרת איכות של החברות, בעיקר בתחום החומרים) והמעבר לסין אפשר להוזיל מחירים לרמה קרובה למתחרים הסיניים (יחסית) כך שגם עם אורך חיים מקוצר זה עדיין משתלם.

מי שרוצה כלי שמחזיק "For good" קונה HILTI, אבל גם מחירו בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזו קנייה טפשית. ע.י.טכניק מוכרים GBH 2-20D במחיר שאמור לפתור כל התלבטות בנושא

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלש מדי.

המקיטה נותן מכה חזקה כמעט פי 2 (2.9 לעומת 1.7 ג'אול) ונמכר עם סט איזמלים/מקדחים.

יש לנו אחד כזה לעבודות בחו"ל, מספיק מעל ומעבר לכל מה שמשתמש ביתי ואף מעבר לכך צריך.

עם כל החיבה לבוש (רוב כלי העבודה שיש לי בבית הם בוש), אין לדגם ה-20 מה למכור מול המקיטה הזה, בוודאי לא במחיר דומה עד זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...