Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מים לשפריצרים עם כוהל ?

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 7138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים

שמעתי על מן מים לשפריצים עם אלכוהול.

מה זה עוזר ? בשביל מה זה טוב ?

ואם ככה למה לקנות כזה? לא עדיף לערבב לבד כוהל עם מים ולהכניס למיכל של המים לשפריצרים?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא אמרו איזה אלכוהול אני ממליץ על רמי מרטין XO, האוטו בטח יניע כמו שיכור אבל הניקיון יהיה מעולה.

שים שקית מילוי של חומר לחלונות של סנו ותוסיף מים עד הסוף וסע לשלום, לא אלכוהול ולא חומרים חריפים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא אמרו איזה אלכוהול אני ממליץ על רמי מרטין XO, האוטו בטח יניע כמו שיכור אבל הניקיון יהיה מעולה.

שים שקית מילוי של חומר לחלונות של סנו ותוסיף מים עד הסוף וסע לשלום, לא אלכוהול ולא חומרים חריפים.

שאלתי מיכוון שיש חומר שיש לו אלכוהל בפנים (רק מהריח אתה משתכר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שאותי מפחיד להשתמש בכל הסבונים למיניהם במי הניקוי של המגבים...

לך תדע מה עושה הסבון לצבע בגג הרכב אחרי שהוא נשאר שם כמשקע יבש ימים ארוכים בשמש הישראלית עד שהבנאדם מחליט לשטוף את הרכב...

אני אישית מעדיף מים רגילים, ובעצם, באופן כללי, אני לא משתמש בשפריצרים ובמגבים כלל... כשהחלון מלוכלך אני מנקה אותו עם נייר מגבת... הכי טוב...

----------

מוזר לי גם השימוש באלכוהול, משום שבמהירות נסיעה סטנדרטית עירונית, הכוהל יתנדף במהרה מהמים שהושפרצו, ותישאר רק עם מים... מה גם שכל חומר שיומס ע"י הכוהל, יחזור וישקע על החלון עם ההתנדפות של הכוהל...

נשמע לי כמו סתם גימיק...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שאותי מפחיד להשתמש בכל הסבונים למיניהם במי הניקוי של המגבים...

לך תדע מה עושה הסבון לצבע בגג הרכב אחרי שהוא נשאר שם כמשקע יבש ימים ארוכים בשמש הישראלית עד שהבנאדם מחליט לשטוף את הרכב...

אני אישית מעדיף מים רגילים, ובעצם, באופן כללי, אני לא משתמש בשפריצרים ובמגבים כלל... כשהחלון מלוכלך אני מנקה אותו עם נייר מגבת... הכי טוב...

----------

מוזר לי גם השימוש באלכוהול, משום שבמהירות נסיעה סטנדרטית עירונית, הכוהל יתנדף במהרה מהמים שהושפרצו, ותישאר רק עם מים... מה גם שכל חומר שיומס ע"י הכוהל, יחזור וישקע על החלון עם ההתנדפות של הכוהל...

נשמע לי כמו סתם גימיק...

אם השפריצר מכוון אין סיבה שמים יגעו בפח, ואם הכוהל ימיס משהו הוא ירד לתחתית השמשה בעזרת המגבים ככה שאין בעיה לדעתי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השפריצר מכוון אין סיבה שמים יגעו בפח, ואם הכוהל ימיס משהו הוא ירד לתחתית השמשה בעזרת המגבים ככה שאין בעיה לדעתי.

במהירות נסיעה של 90 וצפונה, המים יגלשו לאט לאט מחלקה העליון של השמשה, אל מעבר לגומיות, היישר לגג הרכב... או שלא?! :shock::oops:

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהירות נסיעה של 90 וצפונה, המים יגלשו לאט לאט מחלקה העליון של השמשה, אל מעבר לגומיות, היישר לגג הרכב... או שלא?! :shock::oops:

או ש... כן. :wink:

בכל מקרה איך הכוהל מנקה את השמשה יותר טוב? אולי לנקות את השמשה ידנית עם מטלית ספוגה בכוהל יוריד כתמים ישנים (או שאריות של מדבקות ישנות בחלקה הפנימי של השמשה), אבל הוא לא ינקה את החלון יותר טוב רק עם המגבים....

בנושא המים הרגילים: לא מומלץ, האבנית מצטברת בשפריצרים וסותמת אותם.

הפתרון : נוזל ניקוי שמשות רכב. לא יקר, יעיל, וטוב לטווח ארוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודקה{הוא רוסי} כל פעם שחבר שלי מנקה את החלון הקדמי יש ריח של שיכור משהו באוטו :-P

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל לניקוי חלונות (מתנצל, אין לי סנו, רק "כימגת" - "סופר קלאס". אני בטוח שסנו לא שונה)

רכיבים: מים מטופלים, חומרים פעילי שטח, כהלים ובושם.

ממממ...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכוהל יש שני תפקידים

א. הורדת טמפרטורת הקיפאון של נוזל הניקוי (בארצות קרות בעל ערך בטיחותי ממדרגה ראשונה). נהיגה בחורף קר עם טמפרטורה של כ 40- מנסיון מאוד בעייתית. הכבישים מלוכלכים מאוד משאריות השלג/מלח והנהג נדרש לשטוף את החלון תוך כדי נסיעה. קיים חשש שהוזל יקפא מייד עם המגע בשמשה ויהפוך אותה לבלתי שקופה. הפחתת טמפרטורת הקיפאון עוזרת לנקות שמשות גם בקור כזה.

ב. כוהל גורם לאידוי ויבוש מהיר יותר וגם זה יתרון והיחיד אותו אנחנו נחוש.

מקווה שמובן

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכוהל יש שני תפקידים

א. הורדת טמפרטורת הקיפאון של נוזל הניקוי (בארצות קרות בעל ערך בטיחותי ממדרגה ראשונה). נהיגה בחורף קר עם טמפרטורה של כ 40- מנסיון מאוד בעייתית. הכבישים מלוכלכים מאוד משאריות השלג/מלח והנהג נדרש לשטוף את החלון תוך כדי נסיעה. קיים חשש שהוזל יקפא מייד עם המגע בשמשה ויהפוך אותה לבלתי שקופה. הפחתת טמפרטורת הקיפאון עוזרת לנקות שמשות גם בקור כזה.

ב. כוהל גורם לאידוי ויבוש מהיר יותר וגם זה יתרון והיחיד אותו אנחנו נחוש.

מקווה שמובן

צדיק אחד בסדום

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכוהול הוא גם ממיס שומנים מעולה. (נסו פעם לשטוף מחבת אחרי טיגון עם אלכוהול 70% :silly:)

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...