Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכין של Zwilling במבצע קופונים - שווה קניה? [שרשור מוקפץ]

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

119 שקלים לאחת הסכינים הבאות לבחירה:

14516_Original.jpg

אני מעוניין בראשונה לשימוש ביתי רגיל. אין לי תכניות מיוחדות לגביה, לא חותך עצמות וכד'.

החברה מוכרת לי מגרמניה ולמיטב ידיעתי איכותית למדי, מניח שזה אחד מדגמי הכניסה שלהם.

אשמח לחוות דעת מבעלי ידע ו/או נסיון, בעיקר בהיבט נוחות שימוש ואורך חיים צפוי של ההשחזה.

האם שווה לדעתכם להשקיע את הסכום המבוקש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבא שלי חובב סכיני מטבח והוא תופס מהפירמה הזאת, יש לו סכין זהה לראשונה כבר כמה שנים, הוא מרוצה ממנה והיא נראת במצב חדש.

רק צריך לבדוק שהמחיר באמת נמוך יחסית למה שיש בשוק.

עריכה:

משיטוט זריז באיביי הנה דגם זהה במחיר גבוהה יותר כאשר שאר הסכינים שלהם באמת עולות באזור ה300-400 ש"ח.

למען האמת החלטתי להזמין לי גם סכין, אני רק לא יודע איזו כדי.

מצד אחד סכין שף זה אחלה, מצד שני אני בעיקר חותך ירקות והסכין השניה מתאימה פה יותר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שבאיביי לא בדיוק זהה ויזואלית, וגם אם היה כזה עדיין יתכנו שינויים קטנים אך משמעותיים בסוג המתכת וכד׳. שנים של עבודה בתחום המכירות עשו אותי ציני וספקן מאד לגבי מבצעים כאלה.

אגב, אני מקווה מאד שאת הירקות אתה חותך בשביל הילד ולא בגלל שגילית את הטבעונות ועברת ללבוש שרוואלים. כבר ראיתי דברים דומים קורים לאנשים שעברו לגור בקה״ש. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, החנות עושה רושם של חנות הדגל של החברה בת"א, אני מאמין שיש להם מוניטין לשמר.

שים לב שגם בדוד זאפ המחיר הממוצע גבוהה בהרבה.

סה"כ פעמים רבות יש בקופונים האלה מכירות במחיר הפסד\ ללא רווח רק בשביל הפרסום.

אגב, מתחת לטיימר לסיום המכירה ראיתי שיש איזו הנחה אם מזמינים חבר, תבדוק את זה ואולי נקמבן משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על תשומת הלב, אבל נראה שזה בסה"כ כפתור שיתוף.

הטענה היא שאם לא ימכרו מספיק יחידות אז ההצעה עלולה להתבטל, לכן אתה חייב לספר לכל החברים שלך...

בקיצור, כלכלה התנהגותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, מדובר בסידרת הסכינים STYLE הזולה והפשוטה ביותר של ידית יציקת פלסטיק ללא הגנות שלא נמכרת בשום מקום בשום סכום שאפילו קרוב ל (אעלק) 399 ש"ח.

באופן אישי, אני לא אוהב את הידיות האלה, הן לא ארגונומיות, הן מחוספסות ולא נעימות לעבודה וכאמור, חסרה בהן ההגנה בין הלהב לידית שקיימת בסדרות היקרות יותר שגם כמובן מגינה על היד אבל גם נותנת ללהב מסיביות יותר נעימה לעבודה ופחות ויברציות מהעבודה (אבל אני לא בטוח שמשתמש בייתי בכלל ער לזה).

אם זה לא מפריע לך, הלהב הוא אותו להב בדיוק כמו הסדרות הבכירות יותר והמחיר הוא לא מציאה גדולה, אבל יותר זול ממחיר השוק הממוצע שעומד על כ 230 ש"ח.

http://www.kitchenware.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=3678197

מאחר וצבילינג זה לא איזה סכין מדהים (בהחלט סכין טוב, אבל שום דבר אקסטרה מיוחד) ומאחר ומדובר בסדרה הפשוטה, אני בכלל לא הייתי חושב פעמיים, הולך לכל חנות כלי בית וקונה סנטוקו של ארקוס ב 99 ש"ח בלי טובות של אף אתר (אעלק) קופונים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שהתלבטתי איזו סכין אני צריך יותר החלטתי להזמין את שתיהן.

הבעיה היא שאחרי שמאשרים את הרכישה, ממלאים פרטים ולוחצים על כתפור ההמשך האתר מודיע שהעמוד שחיפשת אינו זמין.

משהו מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסודוס הדבר הכי טוב שקרה לך זה שהדף אינו זמין.

האתרים האלה מנפחים מחירים על מנת ליצור רושם של הנחה.

החברה הזאת היא באמת טובה,אבל הסכינים האלה שווים לת*ת.

כמו שבגירה אמר למעלה,סכין טובה חייבת מגן ידיים לדוגמה הסכין הבאה http://www.celim.co.il/products/139610

אגב מצאתי אותה במקרה, והמחיר שלה מעולה,והיא עדיפה בעשרות מונים על הסכין שראית.

אני אומר זאת לטובתך,לנוחיותך ובעיקר לביטחון ידייך.

אישית אני משתמש בסכינים של גלובל,אבל יש לי גם את הארקוס והיא סכין מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הקונצנזוס בדיוני עבר דומים היה ש:

• Arcos זה מותג ספרדי עם מוצרים באיכות סבירה פלוס
  • ArcoSteel זה מוצר מדבקה סיני עם מוצרים באיכות לא ברורה

האם מישהו יכול לעדכן מנסיון איך הסכינים הסיניים עומדים במבחן הזמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יכול לאמר לך שארקוסטיל הסיני ב 100 שח טובים יותר מארקוס הספרדי ב100 שח

מכל בחינה.

להב קשיח ומאסיבי יותר

השחזה נשמרת ליותר זמן

יש הגנה טובה יותר בין הידית ללהב

והידית בין הארגונומיות שנתקלתי בהן

ארקוסטיל:

ArcosteelPRO_Chef25cmb.jpg

ויש לי את שניהם (ועוד כמה סכיני יוקרה שאת כולם אני משחיז בעצמי)

עד לא מזמן חלמתי על סנטוקו של שון, ירדתי מזה מאז שאימצתי סכין סושי 32 פשוטה מפלדה יפנית שאיתה אני עושה הכל (גם פירוק עוף)

זה שהיא ארוכה, קלה, דקה ומאוד קשיחה אפשר ונח לעשות איתה הכל ( רק צריך להתרגל להחזיק חרב :))

אם עכשיו תקח לי את כל הסכינים, אני קונה שוב את הסכין שף מסדרת פרו של ארקוסטיל 25סמ ב 120₪ וזהו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי בשורה האחרונה אבל הנה בכל זאת ;

http://www.yamas.co.il/סכין-שף-25-ס%2522מ-ARCOSTEEL-Professional/p-46.htm

אם אתה מחפש בחנות אחרת אז שים לב שהדגמים החדשים הם משוננים שאני אישית לא אוהב

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו תקח לי את כל הסכינים, אני קונה שוב את הסכין שף מסדרת פרו של ארקוסטיל 25סמ ב 120₪ וזהו.

וטורנה, אי אפשר לעבוד במטבח בלי טורנה ב 8 ש"ח. :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...