Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו יעודי לרכב- מועיל או סתם ביזבוז כסף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמפו Chemical Guys Hybrid V7

השמפו החדש של CG, המועשר בחומרי הגנה וברק.

את תרסיס ההברקה הסופי - V7 כולנו מכירים, הוא נחשב לאחד מחומרי ההברקה סופיים המוצלחים ביותר הודות גם לשכבת ההגנה שהוא מותיר אחריו.

כעת, ניתן להינות מאותו התכשיר - רק שהפעם בשילוב עם סמפו כך שכל שטיפה שלכם בעצמם מחזקת את שכבת ההגנה הקיימת ברכב ומעניקה לו ברק סופי מרשים.

זה מה שרשום באתר של אוטוסטור על המוצר הזה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

koch nano magic אמור להיות שמפו עם שכבת הגנה מאוד חזקה לפי חוות דעת ושיטוטים ביוטיוב.

אם לא אצליח לרכוש בקרוב בארץ/אייפקס מוטורס חשבתי גם על השמפו V07

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

koch nano magic אמור להיות שמפו עם שכבת הגנה מאוד חזקה לפי חוות דעת ושיטוטים ביוטיוב.

אם לא אצליח לרכוש בקרוב בארץ/אייפקס מוטורס חשבתי גם על השמפו V07

למיטב ידיעתי יש ב 3ART ב 80 שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמפו באמת שווה 80 שקל ?
השמפו משלב בתוכו חלקיקי סיליקה (כמו ציפוי מוחלש) המשמרים ומחדשים ציפויי ננו קיימים ובמידה ואין לרכב ציפוי, בשימוש חוזר השמפו בונה שכבת הגנה משלו המדמה ציפויים בדחיית המים המטורפת שלו, גם בשמשות ופלסטיקה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

רכב שחור ללא הגנות, נשטף אחת לשבוע.

מחפש שמפו טוב שגם משאיר הגנה קטנה בכל פעם, וחשוב שישאיר אחריו ברק (הכי טוב שניתן).

איזה שמפו מומלץ? והאם מומלץ להוסיף איזה תרסיס כלשהו אחרי השטיפה? נצא מנקודת הנחה שאני לא הולך לעשות ציפוי כלשהו בקרוב, רק שטיפות שבועיות.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

רכב שחור ללא הגנות, נשטף אחת לשבוע.

מחפש שמפו טוב שגם משאיר הגנה קטנה בכל פעם, וחשוב שישאיר אחריו ברק (הכי טוב שניתן).

איזה שמפו מומלץ? והאם מומלץ להוסיף איזה תרסיס כלשהו אחרי השטיפה? נצא מנקודת הנחה שאני לא הולך לעשות ציפוי כלשהו בקרוב, רק שטיפות שבועיות.

בחנות אוטוסטור שאלתי על שמפו לרכב שחור, המליץ לי CG Black Light (בהנחה שאתה רוצה שישאיר אחריו ברק) :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם מומלץ להוסיף איזה תרסיס כלשהו אחרי השטיפה? נצא מנקודת הנחה שאני לא הולך לעשות ציפוי כלשהו בקרוב, רק שטיפות שבועיות.

BSD של סונקס לאחר שטיפה ואתה מסודר. (על רטוב -קל ומהיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שנאמר מעליי.

תקבל מקסימום הגנה מאלמנטים במינימום מאמץ וזמן, כשאתה משלב את הריסוס בזמן הייבוש, לא יצריך ממך זמן נוסף ורק תרוויח.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'אלה קטנה על bsd אליכם - האם אתם מרססים ממש עוד כשהרכב רטוב ומנגבים לצורך העניין עם אובר? בשבוע שעבר השתמשתי פעם ראשונה ורק לאחר ניגוב מלא של האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BSD של סונקס לאחר שטיפה ואתה מסודר. (על רטוב -קל ומהיר)

מחזק את מה שנאמר מעליי.

תקבל מקסימום הגנה מאלמנטים במינימום מאמץ וזמן, כשאתה משלב את הריסוס בזמן הייבוש, לא יצריך ממך זמן נוסף ורק תרוויח.

אז פשוט לבצע שטיפה רגילה עם סבון, מים וכו׳, לרסס את ה-bsd ולנגב?

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

לנגב את הרכב באופן שיישארו מעט מים על הרכב. לאחר מכן עם מטלית אחרת (לי יש קבועה לאחר אובר)

לרסס BSD להמשיך את פעולת הניגוב ביחד עם סונקס. אפשרי באפינג עם מטלית נוספת -לא חובה. (לפעמים אני מדלג על השלב הנ"ל)

מינימום זמן > הגנה/מראה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...