Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתמודדות מול עיריית ת"א בנוגע לדוח חנייה

שימו לב! השרשור הזה בן 3993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ותודה על העזרה.

בעקבות תאונה עצמית (עליתי על מדרכה במהירות- חלק בולט לסימון חנייה / לא היה תאורה ברח' !!) נאלצתי להעמיד את הרכב ברח' אבן גבירול בת"א, בזמן שאני מעכל את מה שקרה ומברר איך אני מתמודד עם התקלה ברכב הגיע פקח ורשם דוח.

רשמתי מכתב לעיריית ת"א בביטחון מלא להבנת המקרה וביטול הדוח.

במכתב הסברתי שקרתה תאונה עצמית ועליתי על המדרכה והרכב עשה רעשים ורעד, ציינתי גם שהעמדתי את הרכב במקום שאינו מפריע לתנועה, ובזמן שנרגעתי ובררתי מה לעשות הגיע הפקח, כמו כן רשמתי שהיו עדים לתאונה במקום שהסבירו לפקח את מה שקרה.

עוד רשמתי שהפקח לא תיקשר בכלל עם אף אחד, לא התייחס לטענות שהרכב עבר תאונה, לא התייחס לבקשה לראות את המכה בעקבות התאונה.

בהמלצת אבי, והחברת גרירה, במקום הוחלף לגלגל ספייר ונסעתי לדרכי.

לבקשה שלי צורף קבלה על תיקון הגלגל ומספר ימים אחרי החלפת גאנט !

משום מה העירייה החליטה לדחות את הבקשה שלי מהסיבות הנ"ל

1) לא היה סימון המעיד על תקלה

2) החשבוניות בנוגע לתיקון נרשמו זמן רב אחרי הדוח (שבועיים)

לגבי הסימון - ברוח התאונה ועיכול המקרה שכחתי לשים מהבהבים, בלי קשר לכך היה ברור שהרכב עבר תאונה (עדים במקום, גלגל מפונצר, אופי מיקום הרכב ועוד)

לגבי החשבוניות, אשמח לקבל הפנייה לחוק שמחייב אותי לתקן את הרכב תוך X ימים מרגע התאונה, בעקבות חוסר רגעי במזומנים והצעה של אבא שלי להשתמש באוטו שלו(ובדלקן) בחרתי להנות קצת מרכב אחר עד שאתפנה לתיקון הרכב שלי.

אשמח לשמוע את חוות דעתכם, ואיך להתמודד מול עיריית ת"א בנושא הנ"ל

כמו כן אבק הפנייה לחוק המפרט את הסיבות לתת \ לבטל דוח חנייה לרבות תאונה, אילוץ להעמיד רכב וכיו"ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אל תבנה יותר מדי על ההבנה של עיריית ת"א או ההגיון של פקחיה (אני מזכיר לך את המקרים בהם פקחים רשמו דוח לרכב שבמהלך הלילה נצבע סביבו אדום-לבן).

במידה ויש לך עדים שאתה יכול להביא - האפשרות היחידה שלך היא להגיע למשפט.

אך בלי עדי ראייה - אין לך מה לעשות. זה יהיה מקרה אבוד.

אמנם אין חובה חוקית לתקן את הרכב תוך X ימים, אך ככל שחולף פרק זמן גדול יותר בין יום התאונה ויום ביצוע התיקון - כך קטן המשקל שנותנים לקבלה בהוכחת טענתך (כך גדל הסיכוי שהנזק נגרם ביום אחר...).

במחשבה שנייה - האם צילמת את הסיטואציה ? את מצב הרכב מיד לאחר התאונה ??

אם יש לך צילומים, אולי יהיה ניתן להשתמש בהם להוכיח כי רכבך נפגע (בעקרון, בצילומים דיגיטלים יש חתימת זמן מתי צולמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...