Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה ברלינה טורבו 1.6 טורבו 180 כ"ס, מתחילה להימכר בארץ

green
שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראית אופציה מעניינת לחובבי רכבי הסדאן אשר רוצים קצת פלפל. המנוע החזק בקטגוריה והספק שמתקרב ל- 200 כ"ס לא הולך ברגל.

מצד שני הביצועים דומים לאלו של הגולף 1.4 והפוקוס 2 ליטר, אבל כאן מדובר בגיר אוטומטי רגיל ולא בגיר רובוטי כפול מצמדים.

גם המחיר טוב, קצת יותר זול מהמתחרות הנ"ל.

http://www.cartube.co.il/car-news/67-car-news-cat/2709-בישראל-אופל-אסטרה-ברלינה-1-6-טורבו-–-מחיר-החל-מ-139,990-שקל.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע טוב, למעט הגיר.

עשיתי לפני שנה נסיעה על ה1.4 טורבו, הגיר שלה היה פשוט נוראי בנהיגה 'נמרצת' והוא היה הסיבה העיקרית לפסילה שלה.

הגיר בפוקוס כבר עדיף..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה גם המכוניות הללו לא מרגישות כלכך חזקות (קרוז טורבו, אסטרה טורבו), הגיר פשוט מסרס את המנוע, וחבל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מבצע לא רע בכלל. אני לא יודע מה רמת האבזור בברלינה 1.4 טורבו, אבל אם היא לא כללה חישוקים קלים וסאנרוף, הרי שעכשיו ה-1.6 טורבו אפילו עוד יותר אטרקטיבית.

מה שכן, מעניין אם מרגישים שינוי משמעותי בין 140 הסוסים לבין 180 הסוסים בברלינה החדשה, שכן כפי שאמרו קודמיי, הגיר מסרס גם מסרס.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד היא מגיעה עם גיר אוטומט היא ממש לא רלוונטית עבורי.

לצערי עם כל האהבה של לאופל, גירים אוטומטים הם לא יודעים לייצר כמו שצריך (גם מבחינת ניהוג וגם מבחינת אמינות).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל רק שהאתר שלהם ממש לא מעודכן, אין מפרטים של הדגמים החדשים.

כל עוד היא מגיעה עם גיר אוטומט היא ממש לא רלוונטית עבורי.

לצערי עם כל האהבה של לאופל, גירים אוטומטים הם לא יודעים לייצר כמו שצריך (גם מבחינת ניהוג וגם מבחינת אמינות).

אתה מתכוון שאתה רוצה ידני? אם זה באמת מעניין אותך, למה שפשוט לא תיגש לסוכנות ותבקש להזמין אחת. אולי יסכימו להביא ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי לסוכנות שלהם בהרצליה על הוריד במשך כמה שבועות לגבי GTC ידנית, אחרי בדיקות חוזרות ונשנות - אין הזמנות "אישיות", זה פשוט לא מעניין אותם.

מה שכן, קשה לי לחשוב בשלוף על רכב עם יחס הספק:שקל יותר טוב מהאסטרה הזאת, שאפו, עוד אופל עם תמחור הגיוני!

חבל שהם משקיעים מאמצים להביא גרסאות ליסינגיות ולא דברים מעניינים כמו GTC 1.6 ידני או אסטרה האצב'ק 1.4T ידני.. בכלל חוץ מהקורסה אין להם שום דבר ידני\ספורטיבי.

בעע.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו? יהיה מעניין לעשות אינדיקציה בין אחת כזו לאטמוספרית שלי.

אגב, וולוסטר טורבו נוסעת כמו לאון 1.8TSI.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0-100 ב-9.2 שניות, זה קצת יותר איטי מהפוקוס 2.0 (9 שניות) שיש לה 170 כ"ס (תאורטית, בפועל 160 כנראה), ו-5 קג"מ פחות, אבל מצד שני גיר רובוטי כפול מצמדים שעובד לא רע כשהדוושה נעוצה בריצפה. המשקל נראה לי שאמור להיות דומה, לא בדקתי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפוקוס 3 קג"מ פחות (ולא 5), אבל גם 100 קילו פחות (שוקלת 1270, הברלינה 1.4 שוקלת 1340!). תוסיף גיר טוב יותר, וזו התוצאה לעדיפות בביצועים.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עכשיו בדקתי את המפרטים בדיוק :

http://www.cartube.co.il/images/stories/opel/general1/opel-astra-berlina-2013-mifrat.pdf

http://www.ford.co.il/uploadImages/systemFiles/7212%20Update%20mifrat%20Ford%20focus%202012-3854539453.pdf

הפוקוס 2.0 שוקלת 1340 ק"ג (ללא נהג).

הברלינה 1.6 טורבו שוקלת 1460 כולל נהג. נגיד 80 ק"ג נהג, קיבלת 1380 בלי נהג.

כלומר סה"כ הבדל של 40 ק"ג לטובת הפוקוס.

לפוקוס יש 20.5 קג"מ ב-4500 סל"ד, ולברלינה 23 קג"מ ב-2200 סל"ד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...