Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריד יד2 בחיפה- אזהרת מסע חמורה.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תלכו.

קצת יותר מפורט: אל תעיזו להתקרב.

ובכל זאת, יותר פירוט:

"הומה אדם" לא מתחיל לתאר את גודל המיזם והטיפשות האנושית שלא מגבילה את כמויות ההמונים כבר בכניסה. חנייה אין בשיט, והלוואי שזו הייתה הבעייה היחידה שלי.

אי אפשר לזוז. אני מתכוון לזה באופן מילולי. פשוט אי אפשר לזוז. אין מילימטר פנוי כדי לצבור מומנטום.

אם אתם כבר מצליחים להתקרב לדוכנים, יש שם בעיקר קשקושים יד שנייה של אנשים- קישוטים, צעצועים וכולי, אבל לצאת מליד הדוכן לא תצליחו.

בתמונה המצורפת תוכלו לראות כרבע (!!!) מכמות האנשים שבאו לאירוע. שאר ה-3/4 מסתובבים ועומדים כמו עדר בחלקים הנוספים של המתחם, באותה צפיפות.

החלק ההזוי של האירוע:

תקוע בלי יכולת לזוז ליד דוכן. ערס צעיר לידי כשגבו אליי, אוחז ביד של חברתו, מביט במרכולת של בעל הדוכן. אדם עבר לידי והזיז אותי מעט לכיוון הערס כך שידי נגעה בו.

הערס תפס ברכות את ידי, והחזיק אותה משל הייתה היד השנייה של חברתו.

בא לי לבכות. אני מרגיש כולי מלוכלך.

2013-05-15 18.42.28.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העדר רק מחפש את הקומבינות, לא פלא שהגיעו לפשפש בזבאלה שאף אחד לא מצליח למכור ביד2

אחכ עוד בוכים שמעלים להם מעמ, אין כסף אל תמלאו עגלות ותקנו מה שאתם לא צריכים ,ממה שאין לכם.

השאלה מה חיפשת שם ברווז?

בדיוק קפצתי לספורטן להתקלח אחרי ריצה בים , בקושי אפשר לעבור עם הרכב ליד

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי, אכן אירוע וארגון מזעזעים. דווקא חניה יש באיזור מת"מ בשפע, במתחם של אינטל יש חניית עפר גדולה עם אינסוף מקומות חניה.

היה אפשר גם להכנס למת"מ עצמו דרך הכניסה הצפונית, יש לנו שם את השומרים הכי סטלנים בארץ. :lol:

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה חיפשת שם ברווז?

אחרי כמה וכמה חודשים של עבודה נון-סטופ, רציתי טיפה לצאת להתאוורר. אז עשיתי לעצמי "יום אינטרנט", עבדתי על האתר, ובערב ניסיתי להנות קצת עם האישה מיריד של יד שנייה, להיות בין אנשים, להוציא את האף מהבית.

קיוויתי שאתקל שם בסכינים נחמדות לאוסף.

בסוף יצאתי חלק מהעדר :evil:

ברחתי משם די מהר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלא ת*ת להיא במרכז :)

לא התחתנת לפני כחודש? :twisted:

האמת שגם אני ישר שמתי לב. ככה זה כשאתה בן 22.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יריד = מקום עם הרבה אנשים דחוסים.

ככל שנושא היריד מהווה מכנה משותף לכמה שיותר אנשים, ככה רמת הדחיסות תעלה.

זבל יד שניה כלל ארצי = כל עם ישראל.

יש בטבעון בסופי שבוע לפעמים אנשים שעושים garage sale בבתים שלהם, אף פעם לא הלכתי אבל מעניין מה מוכרים שם.

נשמע יותר סימפטי מלהחזיק ידיים עם ערסים :-)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הסתכלתי על ההמולה שמסביב.

(לא שאני אסע עד חיפה בשביל יריד יד 2)

אבל מה בגדול מוכרים שם?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...