Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה צרפתיות זה זבל

Miura
שימו לב! השרשור הזה בן 7900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה כולכם פה חושבים שאת מבינים גדולים במכוניות. נוסעים באיזו פיז'ו מתפרקת שאין לה שוק גם במיליון שנה ולא נותנים כבוד למכוניות ספורט על אמת. ואפילו היו פה כמה עם רנו קליאו. הם לא יודעים שקליאו זה זבל? אפילו המוסכניק שלי אמר שלא לגעת ברנו כי המנוע נופל באמצע הנסיעה. אני לא מדבר על כל הסיטרואנים שזה בכלל לא אמין ואין להן שוק.

אם אתם שואלים אז אני נוסע באוטו ספורט הכי טוב בארץ שזה גולף V6 אחלה אוטו וגם שמתי לה חצאיות וספויילר אחול-שלוקי עם נאון אולטרה. גם שמתי פיוניר עם מגבר בכוח 1000 ועשרה רמקולים סוף הדרך ואגזוז לחץ עם ארבע יציאות כסף קומפלט. אני לא רואה פיז'ו ממטר. תמיד נותנים לי כבוד ברמזור כי יודעים שיאכלו את העשן שלי אם רק ינסו עלי בפתיחות. וגם יש לגולף שוק חזק אם אני רק רוצה למכור ישר חצי שכונה באים לקנות כי יודעים שיש לגולף כבוד ועוד שלי משופרת חבל על הזמן.

לחבר שלי בכלל יש הונדה אצ'בק וזה בכלל גם סוף הדרך. שוק הכי חזק בעולם, כל יום רוצים לקנות ממנו. בכלל יש לו שפריצרים כחולים שהוא הביא ביבוא לפני כולם וגם אולטרות בצדדים כמו בסרט ההוא. ויש לו גם ספויילר ע-נ-ק זה נותן לו כזאת קונטרה שהוא טס מהרמזור ונותן בראש לכולם.

אז אם אתם באים אלי בהמלצות איזה אוטו הכי טוב - אז קודם כל גולף כי אפשר לשים לה פנסים שחורים וחצאיות והכי טוב בצבע כחול או שחור וגם V6 אבל גם V5 זה טוב ולא רואה פיז'ו ממטר. גם קולט זה בסדר, הכי טובות האלו עם הספויילר שהם הכי מהירות, כמעט כמו ההונדה אצ'בק, שזה בכלל סוף-הדרך.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותחת חזק כי יש לה הנעה כפולה. ושהיא תקח אימפרזה טורבו GT.....

אחח הצחוקים וההשפלה שהוא חטף... האמת היא שזה מספיק שהוא חוזב שגולף זה אוטו ספורט....

העיקר שהיא נותנת חזק בגבוהות!!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, בואוא נריץ כמה בדיחות על צרפתיות :

איזה ישראלי אחד הולך בשאנז אליזה ב ורואה ילדה צרפתייה בת 10 מעשנת פרלמנט לייט ארוך.

הבחור בשוק שואל אותה, "תגידי, איך זה שילדה בגילך כבר מעשנת"

אז הילדה עונה לו :

אתה לא יודע שהדבר הכי טוב אחרי זיון זה סיגריה ?

:splat:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור על הגולף הזכיר לי מחזה מצחיק !! :lol:

תמיד מגיעים למפגשים ברמת גן ילדים שאין להם מושג ברכבים !!

אין להם מושג איזה רכב יותר טוב או יותר חזק

קבלו דוגמא :

אני זוכר שראיתי חבורת ילדים פחות מ13 רכבים על איזה גולף יותר טובה

אחד טען שהגולף GTI יותר טובה מהV6 ואני הייתי בקרבת מקום ומנסה שלא :roflmao::hihi:

וכך הם רובו במשך רבע שעה(סכנה זה מדבק :shock: )

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי פעם הציעו 4 צפל"דים בפז'ו 106 XSI לעשות פתיחות... :)

מה שמצחיק בכל הסיפור זה שניסיתי לדמיין איך הפז'ו העמוסה לעייפה מנסה לעקוב אחרי האלפא בכבישי רמן גן מלאי הבורות... אני לא הייתי מקנא בהם.

כמובן שסרבתי בנימוס. 8)

מעניין אם הם היו מציעים לי את זה אם לא היו גונבים לי את הסמלים של התלתן.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מדברים? אתם לא מבינים מהחיים, אנשים קטנים ממדינה קטנה שלא מבינים מהחיים שלהם.

אוטו צורפתי זה אוטו ספורט? פחחחחח. אני לדוד שלי היה פעם רנו 4. אחלה צריכת דלק וידית הילוכים כמו מטריה. אבל אוטו ספורט צורפתי? הא? אלה יש להם מנועים נוסעים אולי על יין, אבל על דלק לא סוחבים.

ואיטלקי מה? פחחחחחח. לגיס שלי היה פיאט לוזוכר איזה. יום אחד האוטו לא היה מניע, הסתכל דרך החורים של החלודה במכסה מנוע ומה אתם חושבים הוא ראה דרך החורים של החלודה בראש מנוע? שהחלודה אכלה לו את הפיסטונים.

וגרמני? אח של חבר של בן דוד שלי היה לו פולצבגן טנדר דבל קבינה כשהיה עובד באלטע זאכן. היה אוטו כמו טנק. היה לו פח כמו בטון. והיה לו סחיבה באמת משו משו. פעם סחב בעליות של ירושלים ארבע מקררים אמקור 10 ו-12 שוהים בלתי חוקיים כמו ענק. אבל אפס מאה? פחחחחחח. זה גרמנים. זה ראש קשה, משחקים הגנתי.

אני אומר, רק אמריקה. דוד שלי היה לו פעם פורד פיירמונט שקנה מהמשטרה משומשת, מנוע 6 ואי ואי איזה חללית! זה אוטו! כל פתיחה אתה שומע את הצמיגים חורקים כמו בפורמולה אחד, וכל סיבוב האוטו נוטה הצידה כמו מטוס אפ 15! זה היה לפני הרבה שנים ולא ידעו אז כל כך על שיפורי רכב, אז הוא שיפר לבד, הוא שם כנף מעץ מאחורה ושם מתחת לאוטו פנס אורות גבוהים של אוטו מפירוק עם צלופן סגול. הוא מהרישונים של תרבות מוטורית בארץ.

אז תישתקו כי אתם לא מבינים כלום :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עולה על אף צרפתייה לפני...

ש

ה

י

א

מ

ג

ל

ח

ת

רגליים ובית שחי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרפתיות הן עם מיוחד :

הן צריכות שתתיחסו אליהן יפה...תשקו אותן שמפניה (מים ירוקים...) , תפנקו אותן בטיולים לערבות הירוקות של אירופה (אשתאול,נס הרים...) ואפילו מידי פעם ספא או יום בריאות (מי אמר מוסך מורשה...)

תאמינו לי שאם תתיחסו אליהן יפה הן יחזירו לכן ביחס מדהים ובכשכושי זנב נהדרים!!!!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדה בת 8 מגיעה לבית מרקחת ומבקשת לקנות קונדומים,

המוכר בתגובה חצי המום ממנה: אבל ילדה קטנה כמוך, עוד לא ירד לך החלב מהשפתיים, הילדה: זה לא חלב.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...