Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן עובר מהרגע שמצלמה תופסת אותי עובר עבירה עד קבלת הדו''ח?

שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מועדים לשמחה!

לפני כשבועיים נסעתי בכביש 44 לכיוון יפו ובצומת חולון פניתי שמאלה על מנת לעלות על איילון לכיוון מחלף וולפסון.

על כביש 44 נסעתי במהירות של 70-75 קמ''ש עד שהתקרבתי לרמזור של צומת חולון.

בצומת חולון יש שני רמזורים, אחד לפני הגשר של איילון ואחד מתחתיו.

כשהתחלתי להאט הרמזור עבר לאור צהוב (לא זוכר אם זה רמזור שהירוק מהבהב או ישר עובר לצהוב ואני גם לא זוכר אם זה היה ברמזור שלפני הגשר או מתחתיו. מניח שזה היה הרמזור הראשון),

עברתי ממש על הגבול בין הצהוב לאדום עקב אי יכולת לעצור את הרכב לחלוטין.

(חשוב לי לציין שלמרות גילי [21], אני באמת סוג של חנון על הכביש, נוסע הכי לאט, חכם ורגוע שיש ולמרות שזה נשמע קלישאתי

אני באמת כזה).

עד כמה שידוע לי בכביש 44 פרוסות מצלמות בצומת בית דגן, בצומת של כביש 4, בצומת הכניסה לרחוב המלאכה בחולון

וצומת חולון.

בהנחה שהמצלמה צילמה אותי לכאורה עובר עבירה, כמה זמן לוקח עד קבלת הדו''ח?

עברו כמעט שבועיים מאז המקרה (בלילה שבין שישי לשבת), יכול להיות שכבר אין סיכוי לקבל את הדו''ח?

משמע לא עברתי באמת עבירה?

מקווה שהייתי מספיק ברור.

תודה מראש לעוזרים, חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב רשום על שמך (לא רכב ליסינג / השכרה וכו') - אז בד"כ הדוח מגיע תוך מספר ימים. לכל היותר תוך 4 חודשים.

במידה והרכב הוא רכב ליסינג / השכרה וכו' - זה תהליך יותר ארוך. יכול לקחת עד שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא רשום על שמי אלא על שם חברה.

אני דיי מוטרד אם באמת היתה עבירה או לא.

יש אפשרות לברר אם באמת קרתה עבירה או שאצטרך לחכות מקסימום שנתיים כל מנת לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להיות לגמרי בטוח תאלץ לחכות עד שנתיים. זה פרק הזמן החוקי לנפק לך דו"ח, אחרת הוא מתבטל אוטומטית.

אם לא קיבלת כלום תוך שלושה חודשים יש לך סיבה להיות רגוע למדי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, המצלמה מתחילה לצלם רק כמה שניות אחרי שהאור אדום לגמרי.

כדי להפעיל אותה, אתה צריך פיזית לחצות את קו הצומת באדום מלא, שהיה כזה כבר כמה שניות טובות.

כל המקרים של "על הגבול", הם אמנם מאד לא רצויים מבחינת שלמותך הגופנית, ומוטב שתמנע מהם להבא, אך מבחינת "פוטו מתנ"א", מירב הסיכויים שאתה יכול להיות רגוע.

בינתיים, חסוך מעצמך את אכילת הסרטים

וסע בזהירות.

דא"ג- למצלמות הישנות יש פלאש אימתני שקשה לפספס אותו, אפילו באור יום.

כך שאם היית מצטלם, כנראה היית יודע...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה מצלמת (מצלמת רמזור אדום) רק כאשר ברמזור אור אדום בלבד,

ורק כאשר חלפת את חיישני הדריכה בכיוון הצילום שלה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתקל בפלאשים של המצלמות באזור הזה.

אכן הפלאש מאוד מאוד חזק גם באור יום, אי אפשר לפספס.

בנוסף נתקלתי בו בלילה, זה כמעט גרם לי עיוורון לאיזה שניה.

המצלמה באמת שאני יודע על פעילותה, זו המצלמה על הצומת פניה לכיוון כביש 4 נראה לי, היא נמצאת בין אזור לבית דגן

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אם תפסה אותך מצלמה ואין לך נקודות תקבל 10 נקודות ואולי איזה כנס כספי שזה כלום תוך שנתיים אם אני לא טועה זה נימחק ( כמובן אם לא תעשה עוד עבירות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...