Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיויק קופה\מגאן קופה\פולו 16V

Aviram-C
שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר דיונים ממושכים ולילות ללא שינה הצלחתי לשכנע את אימי לרכוש רכב טיפה יותר ספורטיבי.

עקב השקעתי הכספית הדיי גדולה בעניין לא רציתי לוותר על רכב שיתן לי תמורה טיפה יותר ספורטיבית מאשר רכב אחר וכמובן יראה הרבה יותר טוב :-). למרות זאת עדיין חשוב לי שהרכב ישאר חסכוני.

מבדיקות שונות ומהתייעצויות עם אנשים, הועלו מספר מכוניות כאשר 3 משכו את עיניי.

1. הונדה סיויק קופה (לא האצ'בק) שנת 95-6 ידנית. ידוע לי ש-96 כבר זו הצורה החדשה יותר (עד 2001). האם יש שינוי אחר שאינו קוסמטי?

2. רנו מגאן קופה שנת 97-8. כל מי שדיבר על הרכב אמר לי רק מנוע 2000 כי ה-1600 עגלה. האמת לא הכי יהרוג אותי אם אסתפק ב-1600 שכן כבר הזכרתי שחסכוניות זה דבר חשוב.

3. פולו 16V. מדובר על מנוע 1400 עם 100 כ"ס, מנוע חסכוני אך גם חזק שעשוי לספק אותי מצד אחד ולשמור לי על הכיס מצד שני. שנת 97-8.

רציתי לשמוע את דעתכם בעניין. על מי אתם הייתם ממליצים ולמה? אולי שינוי בשנתון יכול לשפר?

חשוב לי לדעת 3 דברים:

1. טיפול שותף - מבחינת ביקורים במוסך, דלק וכד'.

2. ביטוח. ידוע ששל ההונדה מאוד יקר.

3. מחיר. מה לעשות שיש לי 40K בלבד. כמובן שבמאמץ עילאי אוכל להעלות. אבל כרגע זה המקסימום שיש לי.

תודה רבה, הפעם תעשו מאמץ טיפה יותר גדול לענות לי.

אבירם.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותר על הסיוויק מהסיבות שצוינו (גם על ידיך).

הפולו חסכונית יחסית (מנוע קטן), קטנה וזריזה. המגאן קופה יפה מאוד ובכלל לא עגלה ב-1.6 עם גיר ידני (אם כי כנראה איטית מהפולו). אין הרבה מכוניות טובות בשוק כך שחפש את שתיהן ומה שתמצא קודם - תקח.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת משוחד בעניין, אני רק אגיד שהמחירון של הפולו בפעם אחרונה שבדקתי היה 41K ל97,

ובהתחשב בכך שיש המון קרועות, אז תאלץ לשלם 2-3 מעל המחירון עבור פולו במצב מעולה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר שציינתי במאמץ עילאי תמיד אפשר להוסיף קצת אם זה באמת שווה, ואם הפולו שאני אמצא תהיה שווה תוספת כסף, אני אקנה.

בנוגע לסיויק אני באמת חושב לוותר עליה, יותר מדי הוצאות.

על המגאן כבר הרבה המליצו לי מבחינת חסכון ואמינות והיא באמת יפה.

תודה על התגובות והעזרה, אם יש משהו אחר במחיר דומה אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר דיונים ממושכים ולילות ללא שינה הצלחתי לשכנע את אימי לרכוש רכב טיפה יותר ספורטיבי.

עקב השקעתי הכספית הדיי גדולה בעניין לא רציתי לוותר על רכב שיתן לי תמורה טיפה יותר ספורטיבית מאשר רכב אחר וכמובן יראה הרבה יותר טוב :-). למרות זאת עדיין חשוב לי שהרכב ישאר חסכוני.

מבדיקות שונות ומהתייעצויות עם אנשים, הועלו מספר מכוניות כאשר 3 משכו את עיניי.

1. הונדה סיויק קופה (לא האצ'בק) שנת 95-6 ידנית. ידוע לי ש-96 כבר זו הצורה החדשה יותר (עד 2001). האם יש שינוי אחר שאינו קוסמטי?

2. רנו מגאן קופה שנת 97-8. כל מי שדיבר על הרכב אמר לי רק מנוע 2000 כי ה-1600 עגלה. האמת לא הכי יהרוג אותי אם אסתפק ב-1600 שכן כבר הזכרתי שחסכוניות זה דבר חשוב.

3. פולו 16V. מדובר על מנוע 1400 עם 100 כ"ס, מנוע חסכוני אך גם חזק שעשוי לספק אותי מצד אחד ולשמור לי על הכיס מצד שני. שנת 97-8.

רציתי לשמוע את דעתכם בעניין. על מי אתם הייתם ממליצים ולמה? אולי שינוי בשנתון יכול לשפר?

חשוב לי לדעת 3 דברים:

1. טיפול שותף - מבחינת ביקורים במוסך, דלק וכד'.

2. ביטוח. ידוע ששל ההונדה מאוד יקר.

3. מחיר. מה לעשות שיש לי 40K בלבד. כמובן שבמאמץ עילאי אוכל להעלות. אבל כרגע זה המקסימום שיש לי.

תודה רבה, הפעם תעשו מאמץ טיפה יותר גדול לענות לי.

אבירם.

לגבי הסיויק, ב-96 המנוע נותן 110 כ"ס (במקום 125 ב- 92-95).

הם גם שיפרו את המזגן שהיה די חלש ב-95. יש גם כיוונון פנסים קידמיים, מה שלא היה ב-95.

לפי דעתי, הסיויק נראית הכי ספורטיבית מהאפשרויות. אל תצפה "להנות" מנהיגה בה.

הביטוח יקר מכיון שהאוטו גניב. (מנסיון). קשה גם למצוא ידנית.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיויק, ב-96 המנוע נותן 110 כ"ס (במקום 125 ב- 92-95).

מאיפה הנתון של 110 כ"ס?

למיטב ידיעתי לסיוויק קופה(כמו הסדאן) 125 כ"ס .

אולי אתה מתבלבל עם הסיוויק האנגלית(LS) שלה היו 110 סוסים.

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=87230

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הנתון של 110 כ"ס?

למיטב ידיעתי לסיוויק קופה(כמו הסדאן) 125 כ"ס .

אולי אתה מתבלבל עם הסיוויק האנגלית(LS) שלה היו 110 סוסים.

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=87230

יכול להיות שאני מתבלבל.

הנתון מגיע מספר שעוסק בהונדות וגם מהמוסך המרכזי של הונדה.

משום מה, הלינק לא עובד לי (אולי השרתים עמוסים שם).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום

אז ככה היום כבר נסעתי לבנאדם לראות פולו 16V, כחולה כמו שלך אייל רק שנת 98.

בכל אופן מה שאני רוצה לדעת זה האם הרכב מגיע עם מגנזיום אורגינל של הרכב? כי לאוטו שראיתי לא היה. סאן רוף כן היה (ידני) וכל שאר הדברים נראו בסדר גמור, רק עניין אותי עניין הגלגלים (בכל זאת משנה את המחיר).

האוטו דיי שמור, קילומטראז' לא בשמיים אבל גם לא נמוך ומבחינת חיצונית נראה טוב בפנים נראה עוד יותר טוב (הכל שלם נראה כמו חדש).

כמו כן הרכב עבר תאונה אחת בפרונט שלא פגעה בשאסי והטמבון הקדמי הוחלף ומה שהיה צריך לסדר - סידרו.

הרכב עבר טיפול לאחרונה וכיוון פרונט. רוצה 44K, אלף מתחת למחירון. כמובן שאני יקח את הרכב לבדיקה לפני.

מה שכן על מה אני צריך לשים דגש כשאני בודק את הרכב יותר? אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב97 מגנזיום הגיע כסטנדרט.

יצא לי לראות כמה וכמה 16V עם טאסות אבל אני לא בטוח שהן הגיעו ככה מהחברה, אולי המגנזיום נגנב בדרך...

בכל מקרה, אם במפרט הרשום במחירון - כתוב מגנזיום, אז צריך להיות מגנזיום אחרת זאת הזדמנות להוריד איזו אלפייה במחיר.

לדעתי הרכב נראה רע מאוד עם טאסות דרך אגב.

בכל מקרה, תגיד לי בהודעה פרטית איפה פחות או יותר הבעלים מתגורר, כי בשכונה שלי היתה 16V באותו צבע כמו שלי, עם טאסות, אבל נראתה רע מאוד ! עם גג שרוף ופגיעות פחחות מכל הכיוונים , ואז פתאום לאחר זמן מה נראיתה כמו חדשה כנראה עברה פחחות וצבע כללי.

תוודא לגבי התאונה שהיא לא נחשבת קצה שילדה, כי בפולו הוו גרירה יוצא מתוך הטמבון הקדמי (יש כזה ריבוע שנפתח ומרכיבים לו וו גרירה שנמצא בערכת החירום של הרכב) ואם היתה פגיעה בטמבון אולי זה קצה שילדה.

(ספקולציה אבל שווה לבדוק)

עוד נקודות לבדיקה : בדוק נזילת שמן ממכסה שסתומים (נפוץ בפולו 16V מוזנחים)

,שימוש בנוזל קירור אדום/ורוד ולסיום : פתח את הסאן רוף עד הסוף והבט אם יש חלודה בתוך השקע שבתוכו יושב הסאן רוף בגג , לכיוון קדמת הרכב.

שמעתי מכמה חברים שהתפתחה להם שם תופעה כזאת (למזלי אצלי לא ).

עוד משהו שאמרתי פה זה שהחלפת כנף אחורית נחשבת שאסי כי היא מרותכת לשלדה (ככה אומר פחח מומחה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה במחירון רשום (לוי יצחק):

חישוקי מגנזיום מקוריים

גג נפתח חשמלי

מניעת הנעה

הסאנרוף היה ידני וחישוקי מגנזיום כמו שרשמתי לא היו.

מישהו מוכן להסביר לי מה זה מניעת הנעה?

וכמה אני אמור להוריד לו על הסאנרוף והמגנזיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה במחירון רשום (לוי יצחק):

חישוקי מגנזיום מקוריים

גג נפתח חשמלי

מניעת הנעה

הסאנרוף היה ידני וחישוקי מגנזיום כמו שרשמתי לא היו.

QUOTE]

מה זה סאנרוף ידני?

כמו החלונות הידניים רק שאתה מסובב ידית על הגג?

בחיים לא ראיתי דבר כזה...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסארוף בא ידני. ככה זה בכל הפולו 16V מהדגם הזה, ותגיד תודה, כי תיקון תקלה בגג שמש חשמלי מתחילה וגם מסתיימת באלפי שקלים. הידני עובד מצויין !

כמובן שאתה לא מוריד כלום על זה.

על המגנזיום הייתי מוריד איזה אלפייה.

להוגו הסקרן, סאן רוף ידני כולל מעין מנואלה שנמצאת למעלה (מעל המראה המרכזית בתמונה המצורפת) ומסובבים אותה . סיבוב לצד ימין פותח את הגג בזווית, סיבוב שמאלה פותח אותו לגמרי.

DCP_0843.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...