Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 החדשה

alexk
שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיצונית דווקא נראית סבבה אבל העיצוב הפנימי מזעזע. גם הקטע שהכל טאץ' כולל בקרת אקלים זה לא טוב לדעתי, ייקח יותר מדי תשומת לב במקום להתרכז בכביש.

לוח השעונים הזה קיים גם ב-208 החדשה ולדעתי הוא דווקא כן נוח. בכלל, הקו הנוכחי של פיג׳ו נראה מבטיח למדי. סוף סוף אחרי שני דורות של שיממון היא חוזרת לבנות מכוניות שכיף לנהוג בהן.

מי שהקטע העיצובי חשוב לו, לדעתי לא יעבור מ-VAG לפיז'ו. גם ב-208 העיצוב פנים עקום ולא נעים לעין. בתור לא חובב גדול של הקוריאניות, לדעתי בקיה ריו עיצוב הפנים מוצלח הרבה יותר. למה אי אפשר לעשות גם רכב מהנה לנהיגה וגם מהנה לעין הנהג בתוך הרכב? בדור הקודם עיצובים פנימיים היו מוצלחים וחיצוניים לא כל כך, עכשיו זה הפוך. והגולף תישאר הכי פופולארית בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוח השעונים הזה קיים גם ב-208 החדשה ולדעתי הוא דווקא כן נוח. בכלל, הקו הנוכחי של פיג׳ו נראה מבטיח למדי. סוף סוף אחרי שני דורות של שיממון היא חוזרת לבנות מכוניות שכיף לנהוג בהן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחוץ היא יפה ומודרנית,מבפנים התא נוסעים נראה מאד יוקרתי,איכותי,ומרשים.

דרך אגב כמו ה208 שעשתה דיאטה וההתנהגות כביש השתפרה פלאים,ה308 החדשה שוקלת פחות 150 ק"ג מהדגם הקודם.

נראה מבטיח,כל עוד לובנסקי לא יהרגו את ההצלחה של הרכב עם מחירים בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב חיצוני נחמד.

הלוח שעונים שתקוע מעל ההגה לא רגיל ובטווח הקצר(עד שמתרגלים) פוגע בשדה ראייה ומוציא מריכוז.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפך !

העיצוב החיצוני בהחלט הרמוני ויפה יותר מזה של הקודם הגמלוני,

אולם פנים הרכב בעעע , בניגוד גמור לעיצוב הפנים ,מהיותר יפים ואולי אף היפה ביותר ,שהותקן בזה הקודם.

לא מצליח להבין את המעצבים האלה הנוהים אחרי טרנדים עיצוביים חסרי השראה וזונחים עיצובים מוצלחים בהרבה (אולי רק

כדי להצדיק את קיומם ?) ע"ע פורד פוקוס.

ולטעמי האישי, מגיעה מילה טובה לעיצובי הפנים של הפולקסווגנים והסקודות.שמרנות ? אולי, ובכל זאת הרבה יותר

נעים לשהות בהן מאשר להיות בן לוויה לרובוטריקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אידיוטי שעון סל״ד שרץ נגד כיוון השעון

בעוד מד המהירות הסמוך לו רץ עם כוון השעון.

באנגלית קוראים לזה Style over substance

בעברית, מתכון לפזילה :roll:

Peugeot-308_2014_800x600_wallpaper_10.jpg

אבל בשורה התחתונה, נראית מצויין, משדרת איפוק אלגנטי ועיצוב הפנים נקי ומיוחד. אם תנוחת הנהיגה תהיה נורמלית יותר מאשר ב-208 וההגה לא ירגיש כאילו הוא יושב מול הפופיק, דיס פואה מבחינתי(את השתיים האחרונות גוזל הטכומטר ההפוך...).

להבדיל מהקוריאניות המקבילות, לא רק שהיא נראית טוב אלא יש לה גם שיק - ובטוחני שבעוד 10 שנים, היא תיראה עדכנית יותר. הגדילו את התמונות שלה לרזולוציה גבוהה וצפו בפרופיל המפוסל והאנין.

http://www.netcarshow.com/peugeot/2014-308/

כולי תקוה שהמכונית תיוצר באיכות ראויה ותציג יכולת דינמית מכובדת, יותר משתי קודמותיה הפושרות.

המכונית, אגב, תוצג רשמית בפרנקפורט, בספטמבר הקרוב, שם תנסה לגנוב ממנה את ההצגה מגאן חדשה ומעוצבת.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מתאר לעצמי מה יצטרך לעבור המסכן שייצטרך להחליף את הפאנל הזה עוד 5 שנים על חשבונו.

אם ידית איתות הם לא יודעים לעשות כמו שצריך והיא עולה הון קטן אז כל המערכת הזאת.... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 308 הקודמת, שלא היתה מתיחת פנים די מקיפה ל 307 הפושרת, שסה"כ ניסתה להיות גולף, היתה מכונית די איכותית.

האכזבה ממנה ומה 308 היתה נעוצה בנסיגה המאד משמעותית ביכולת הדינאמית, שבידלה את ה 306 מנוחתה עדן, ממיתחרותיה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מתאר לעצמי מה יצטרך לעבור המסכן שייצטרך להחליף את הפאנל הזה עוד 5 שנים על חשבונו.

אם ידית איתות הם לא יודעים לעשות כמו שצריך והיא עולה הון קטן אז כל המערכת הזאת.... :roll:

אם יש לי פיזו 6 שנים,ולא הלתי לוח שעונים או השקעתי הון קטן( 900 שקל,נו טוב.משענת יד ב3000 זה יותר טוב) אז אני לא מסכן?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...