Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אחוזי הנחה מהמחירון, אתם נוהגים לקבל כשאתם קונים כלי עבודה של סיגנייט?

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תתביישו לרשום, אני לפני קניית כלי עבודה ואני רוצה לדעת מה הטווח שאני יכול למתוח אותם.

ראיתי שבקניה קבוצתית של אתר "פול גז", הם קיבלו 27 אחוז הנחה לפני מע"מ.

מחכה לתשובות.

רצ"ב המחירון של סיגנייט- http://peledtech.com/catalog_signet/#/290/zoomed

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסטוס הייתי שמח לשמוע את דעתך על החברה הזאת מבחינת איכות הכלי.

ורציתי לדעת אילו מתחרים יש לחברה הזאת ובכלל מיהם עשרת היצרנים הטובים בעולם לכלי עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתביישו לרשום, אני לפני קניית כלי עבודה ואני רוצה לדעת מה הטווח שאני יכול למתוח אותם.

ראיתי שבקניה קבוצתית של אתר "פול גז", הם קיבלו 27 אחוז הנחה לפני מע"מ.

מחכה לתשובות.

רצ"ב המחירון של סיגנייט- http://peledtech.com/catalog_signet/#/290/zoomed

מסכן, פראייר וטמבל בית העסק שנתן להם 27 אחוזי הנחה ממחיר הקטלוג. במקרה כזה הלקוח הרוויח יותר ממה שבית העסק הרוויח. אני לא אחשוף כאן את המספר המדויק אבל אני כן אומר שכאשר לקוח מרוויח על מוצר יותר מאשר בית העסק אז לא שווה למכור כבר. אני בתור בעל עסק לעולם לא מוריד את המחיר לקנטים כי בסופו של דבר מי שנדפק זה בית העסק עצמו ובתי עסק אחרים. בסופו של דבר עסק צריך להרוויח סכום מסוים על כל מוצר על מנת שהוא יוכל להתקיים. לתת הנחה זה בסדר גמור אבל לתת הנחה באופן כזה שהלקוח מרוויח יותר מאשר בית העסק זה טימטום לפי דעתי. אלא אם כן מדובר בסופר שיש לו מיליון מוצרים אז הוא יכול להפסיד על הקולה אבל הוא מרוויח על הגבינה וכיוצא בזה.

כאשר הוא חותך את המחיר ונותן הנחה גדולה הוא צריך להביא יותר לקוחות לפצות על ההנחה שהוא נתן. לדוגמה, אם עסק נותן 50 אחוזי הנחה על מוצר מסויים אזי עכשיו הוא צריך להביא 2 לקוחות על כל מכירה בכדי לא להפסיד.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסטוס הייתי שמח לשמוע את דעתך על החברה הזאת מבחינת איכות הכלי.

ורציתי לדעת אילו מתחרים יש לחברה הזאת ובכלל מיהם עשרת היצרנים הטובים בעולם לכלי עבודה

אצלנו במוסך משתמשים בכלי עבודה של סיגנט והם מצוינים,מותגים כמו סנפאון,לדוגמא,טובים יותר אבל

לא שווים את התוספת במחיר.סיגנט מספקים את הסחורה,בגדול וללא פשרות.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עשיתי היום סקר קצר ביצחק שדה, בהסתמך על זה שפורום פול-גאז הצליח להשיג מספר קניות קבוצתיות בהנחה של 27%.

הצלחתי להשיג לנו הנחה קבוע של 30% מהמחירון, בחנות פרו-טכניקה תל אביב.

פרו-טכניקה בע"מ מרחוב יצחק שדה 25 ת"א. הטלפון שלו הוא -035626050 תהינו.

בחנות יש שני ילדים ואת בעל החנות, ההסדר הושג עם בעל החנות והוא אמר שהוא תקף ל3 חודשים מלבד עגלות כלים שלמות.

בהצלחה.

זה האתר-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 אחוז ממחיר המחירון של פלד. הנחה שלדעתי היא מצוינת. למשלמים במפתח דיסקונט יש לדעתי עוד 5% הנחה במעמד החיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיגנט כלים בינוניים -

+1. זו גם ההתרשמות שלי.

כלים בינוניים שעשו להם מיתוג טוב בארץ.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיגנט כלי עבודה מעולים, אני עובד עם כמה כלי עבודה של היצרן (לא מוסך) הם חזקים לא נשחקים ומאוד יעילים.

חברה נוספת שאני קונה את המוצרים שלה PROFXENE גם כן יצרנית כלי עבודה עם אחריות לכל החיים (אחריות אמתית! כמעט ולא ממומשת, אם יש נזק לכלי זה בגללי ובכל זאת מחליפים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במספר כלים של סיגניטט והם ממש אחלה, הם הרבה יותר טובים מכל הסינים שמסתובבים פה בארץ.

אל תשבו לי סט בוקסות של חברת BETA שעולה אלפי שקלים, לסט בוקסות של סיגנייט שעולה 400 ש"ח.

המון מוסכים עובדים עם סיגנייט וממשיכים לעבוד איתם שוב ושוב.

איתמר למה אתה מאוכזב מסיגנייט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן מזכירים את האחריות שיש לכל החיים לכלים, איפה בדיוק האחריות לגבי בורג שנחרש מבוקסה שלא עומדת בתקן DIN?

סיגנט כלים לא רעים בכלל ביחס למחיר שלהם, העניין שעשו פה כמו שאיתמר כתב מיתוג יתר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...