Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חכמת ההמונים - האם לשדרג עכשיו אייפון 4 לאייפון 5 או להמתין לדגם חדש?

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 4003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אייפון 4 בן כשנתיים לערך. המכשיר במצב מצויין ועובד פיקס,

לאחרונה המחיר של האייפון 5 נהיה שפוי פחות או יותר (3K ש"ח באילת) אז אני משתעשע במחשבה לשדרג לאייפון 5..

השאלה האם זה באמת כדאי או לא? האם אני ארגיש בהבדל משמעותי בעבודה השותפת פרט להבדל הפיזי?

אשמח לשמוע את דעתכם בעיניין.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

ההבדל בתחושה, מהירות עבודה , המצלמה וכו', עצום. ללא כל ספק. לגבי המשקל, אין על מה לדבר, ה 5 נוצה לעומת ה 4.

ההבדל בין 4S לבין ה 5 הוא גדול במהירות וחגובתיות מערכת ההפעלה לכן בין ה 4 ל 5 ההבדל מטורף.

אכן כן, בקרוב מאוד יושק ה 5S או 6 מי יודע, יש מלא שמועות, תבחר אתה במה להאמין. מה שכן, ישנו נתון מעניין שאולי מדבר על מסך 5 אינצ' , שזה בהחלט אפשרי לאור המגמה בעולם.

כמו כן, ככל הנראה ומן המתבקש ומן הסתם ( הגיע הזמן ) הסוללה תגדל באופן ניכר, אתה רק תרוויח מההמתנה.

תתאפק מספק חודשים, תעדכן לעדכון הכי אחרון עבור המערכת הפעלה באייפון שלך ( אין על מקורי אחי ) וזהו.

כמובן שעם המכשירים מערכת ההפעלה החדשה ( מספר 7 ) תצא ולכן סיבה לחגיגה גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לפני כמה חודשים מ-4 ל-5. האם המעבר מורגש? בהחלט כן.

ה-5 מהיר יותר, קל יותר, המסך גדול יותר ואם עכשיו אני לוקח ליד אייפון 4 או 4S של מישהו אחר זה מרגיש לי כמו ipod נאנו או צעצוע אחר.

בגדול, אני מאוד מרוצה מהמעבר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אבל רק אולי עדיף לקנות את הגלקסי S3 או לחכות קצת שה-S4 יירד?

תקבל הרבה יותר מאשר מאיפון.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שאני עובר לאנדרואיד, אני משוחד. :-P

בקיצור אמתין כמה חודשים, במקרה הכי גרוע אשדרג ל5 מאוחר יותר בטח עד אז המחיר יירד עוד קצת (או שלא לאור החדשות בזמן האחרון).

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...