Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרית אוויר בסקודה פליסיה 95

shmul87s
שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום...

נוצרה בעיה קטנה או גדולה , פשוט אין לי מושג איפה אני מתחיל לתקן אותה...

הכל התחיל מזה שההגה שלי היה עקום , אז מי שמכיר את ההגה של סקודה , יש מאחוריו שני ברגיי כוכב שכאשר פותחים אותם , נפתח החלק הקדמי האמצעי של ההגה , שהוא הכרית אוויר.

אז פתחתי את זה וסידרתי את ההגה , שזה היה החלק הקל , אום 19 ונסגר הסיפור תוך פחות מדקה ,

הבעיה שבטעות נפלה לי הכרית אוויר והחוט שחזיק אותה יצא מהמקום , (שזה בעצם קונקטור ) , אז חשבתי שזה לא בעיה , ובחיבור של זה לאחר מכן זה באמת לא היה בעיה ,

הבעיה נוצרה כאשר חיברתי בחזרה את הקונקטור של הכרית עצמה על הכרית , ואת הקונקטור של החוט שמתחבר מהחוט שיוצא מן ההגה אל החוט שבא מהמחשב , (כל זה מתחת להגה) ,

בקיצור חיברתי את שני הקונקטורים , ופה מתחילה הבעיה ,

המנורה של הכרית אוויר עדיין פועלת!!!

מה עושים.??????? תצילו אותיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפעלת את מתג ההצתה כשחוט כרית האויר היה מנותק ממנה (המחבר) אז במחשב כרית האויר נרשמת תקלת נתק הנשארת רשומה בזכרון. יש להתחבר אל מחשב כרית האויר עם מחשב אבחון יעודי, לבדוק מה התקלה הרשומה ולפי זה לפעול. אם באמת רשומה התקלה בגלל הנתוק הזמני, אז מבצעים מחיקת תקלה ע"י מחשב האבחון. תקלה נוספת, שתתכן בעקבות טפול חובבני, הנה קריעת "סליל שעון" הנמצא מתחת לגלגל ההגה (שפרקת אותו) עקב סבובו לא במקום הנכון.

טיפול חובבני בכרית טויר הנו מסוכן עקב חשש להפעלתה בטעות. בכל ספר יצרן יש אזהרות ואמצעי זהירות

לטיפול, פרוק ותקון מע' כרית אויר.

בברכה - רפי לין :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה , אבל אם אתה תוכל להסביר לי איך אני בודק אם נקרע גלגל ההגה ,

והאם יש אפשרות לבצע מחיקה של המחשב של הכרית אוויר?

עדכון קטן ,

אמרו לי במוסך רוב הסיכויים שאם יכניסו למחשב זה יפתר ואולי צריך לכוון את המחשב ,

וכן, מתג ההצתה היה פתוח כשהכרית היתה בחוץ ,

רוצים על זה 180 עם מע"מ...

יקר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה , אבל אם אתה תוכל להסביר לי איך אני בודק אם נקרע גלגל ההגה ,

והאם יש אפשרות לבצע מחיקה של המחשב של הכרית אוויר?

עדכון קטן ,

אמרו לי במוסך רוב הסיכויים שאם יכניסו למחשב זה יפתר ואולי צריך לכוון את המחשב ,

וכן, מתג ההצתה היה פתוח כשהכרית היתה בחוץ ,

רוצים על זה 180 עם מע"מ...

יקר?

תודה

תרגע, לא נקרע "גלגל הגה", שהוא בעצם לא נקרא ככה, אלא "סליל כרית אויר". הסליל נמצא במין דיסקית שכזו, ואם לא נגעת בה אז רוב הסיכויים שהנזק לא נגרם. מה שנוצר לך זה נתק זמני במערכת של כרית אויר וזה נרשם במחשב והופיע כאזהרה בנורה שדולקת. מה שאמרו לך במוסך זה שטויות, לא צריך לכוון שום דבר, רק להתחבר עם המחשב של "סקודה" (אודי/VW/SEAT) ולמחוק את ה"טעות". ענין של 2-3 דקות גג. מה שאני מציע לך תמצא מוסך רגיל שמתמצא במכוניות מסוג שציינתי (יש להם מחשב אחד של 4 מותגים הללו) ותסגור איתם את המחיר. הם יתחילו לספר לך סיפורים, תגיד שאתה רק צריך למחוק טעות בכרית אויר צד נהג וזהו (50 ש''ח אוילי?...).

כל זה הייתה מונע באופן פשוט ביותר: לפני שנגעתה בהגה הייתה מוריד קבל ה"מינוס" מהמצבר והייתה מחבר בחזרה אחרי שסידרת את ההגה. במערכת לא היו נרשמות שום "תקלות" והייתה מונע את מחיקתם ע''י מחשב. בהצלחה!

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...