Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חימום יתר אחרי ניתוק רדיאטור חימום פולו 99 1.6 ידני

assaforce
שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים

ברשותי פולו 99 1.6 ידני שנרכשה בחורף האחרון

לקראת הקיץ הלוהט החלטתי לבדוק את תקינותו של המזגן ולאחר מילוי גז (המדחס עובד כראוי)

המוסכניק שלי נתן לרכב לעבוד כמה דקות כדי לבדוק את רמת הקירור בפנים הרכב וגילינו שבורח חום יחד עם המיזוג מהתריסים

המכונאי שלי הציע לנתק את רדיאטור החימום כדי שלא יכנס אוויר חם ואכן אחרי ניתוקו הרכב התקרר לטמפ' נורמאליות

אבל... מרגע שיצאתי מהמוסך שמתי לב שהרכב מתחמם ועובר את ה-90 מעלות מה שלא קרה מאז שהרכב ברשותי (כחצי שנה)

בעיקר בנסיעות ארוכות על טורים גבוהים,לאחר נסיעה של כ-20 דקות

בבדיקות שעשיתי המאוורר פועל כראוי ולא חסר נוזל קירור

לעיתים קורה שלאחר נסיעה של כמה דקות וחימום יתר ,מיד כשעצרתי בצד מפחד לראש המנוע שלי הטמפ צנחה בבת אחת מאיזור ה-110 מעלות ל-100 ולפעמים ל-95-איזה עסק מוזר ,האם מד הטמפ שלי מזייף ??

האם מישהו נתקל המקרה דומה או יכול ליעץ לי מה הבעיה.

תודה רבה והמשך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי אתמול ניקוז לפי חיפוש פה בפורום, האם זו הדרך הנכונה?

אל תצחקו עלי אני די בור בכל מה שקשור לרכבים

פתחתי את מיכל העיבוי והנעתי את הרכב כשהמנוע קר ולאחר כ-10 דקות שהמנוע התחמם מילאתי G-12 עד הסוף

אין לי מושג מה קוטר הגישור (הגישור הוא החיבור של צינורות המים שיצאו ונכנסו מהרדיאטור הפנימי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב לכולם,

לאחר כשבועיים הבעיה שלי לא נפתרה!!

הרכב ממשיך להתחמם בעמידה ובנסיעה ממשוכת בטורים גבוהים.

הרכב מעולם לא עבר את ה-90 מעלות והיום הוא בדרך קבע מגיע גם ל-110

בהתייעצות עם המכונאי שלי הוא אמר לי שזה לא נורא שהרכב מתחמם לטמפ' כאלה

מה שהתגלה לי כטעות לפי חיפושים בפורום,והפחד שלי שבגלל שסמכתי עליו ונסעתי בטמפ של 105 מעלות לא מעט שראש המנוע נפגע

שתי נקודות לציון: 1-קורה לא מעט שהטמפ צונחת מ-110 ל-90 מעלות תוך שניות כשאני מאט את הנסיעה אבל גם לא באופן קבוע

2-כשאני מחזיר את צינורות רדיאטור החימום שניתקתי הרכב לא מתחמם-אבל במצב כזה אין לי מזגן מפני שבורח חום יחד עם הקירור

עצות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף שלום רב , וברוך בואך לפורום !

ברשותך אתחיל מהסוף להתחלה.

ראשית טוב מאד שביטלת את הגישור, והחזרת את הרדיאטור חימום לפעולה.

המוסך פעל בדרך הקלה , ולא בדרך הנכונה!

גישור נהוג לבצע , בדרך כלל רק כאשר רדיאטור החימום, נוזל בתוך צא הנוסעים, והלקוח לא מוכן להשקיע על החלפתו או תיקון הרדיאטור החימום, ואז הוא מגשר בין שני הצינורות, על ידי ניפל צינור קשיח בקוטר סביר על מנת לשמור על הסירקולציה, ובכך להקל על יעילות הקירור.

מה שהמוסך עשה, או שגישר בעזרת ניפל בעל קוטר קטן, או שסתם בעזרת פקק כל צינור בנפרד.

מה שקורה אצלך, אמור להיות ברז(בורר חימום), אשר בעת הסטת ידית לעבר חימום תא הנוסעים, אתה מאפשר למי קירור המנוע לחמם את רדיאטור החימום, הברז/בורר החימום, תקול ומאפשר זרימת מים , כל הזמן , מה שמומלץ להרכיב ברז בתוך תא המנוע , בעל ידית המאפשר זרימה בחורף, ומבטל את סירקולציית המים בחורף, במחשב שנייה יש לפתור את בעיית בורר החימום בתא הנוסעים בעת הפעלת מזגן.

המתן לתגובה נוספת של רון ממוסך רון.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפולו הזאת אין ברז חימום. המים עוברים ברדיאטור כל הזמן, והוא מתחמם כל הזמן, ויש תריס שסוגר או פותח את מעבר האויר החם לתא הנוסעים.

גם במכוניות שבהן יש ברז כזה, שמונע סירקוצליה תמידית מסביב לרדיאטור החימום, לא אמורה להיות בעיה של התחממות.

כנראה חסר נוזל או שיש אויר.

בדוק אם בזמן שהמנוע עובד יש זרימה של מים בתוך מיכל העיבוי מהצינור הדק שמגיע מהרדיאטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

קוסטה אתה צודק, לא אמור להיות משנה, אך העובדה שחלה התחממות ברכב מיד לאחר גישור הצינורות, מעלה לי ספקות האם צינורות החימום בפולו, אין להם תפקיד נוסף, מלבד להעביר מי קירור לרדיאטור, אלא יש להם תפקיד נוסף, בעזר בסיקולציית מי הקירור, וביטולם קשורה איך שהו להתחחמות שהחלה, מיד לאחר גישור הצינורות.

ברור שלא ניתן לשלול חוסר במי קירור, והוצאת אוויר מהמערכת.

בוא נמתין לתגובה נוספת בנושא, ממי שמתמחה ברכב זה, לרון ממוסך רון.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...