Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים איכותיים יותר (ניסאן)

carbonfiber
שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניסן סאני שלי יש בלמים חדשים.... ולמרות שהם חדשים לאחר בלימה יחסית ממושכת (לפי דעתי לא כל כך ממושכת) ישנו איבוד יכולת בלימה והבלימה חלשה נורא..... ממה זה נגרם? האם ניתן לשפר את המצב הזה? ואיך?

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הבלמים החדשים הם מקוריים? בכול מקרה בלימה ממושכת רציפה גורמת להתחממות ולאיבוד יכולת הבלימה. יש לבלום בלחיצות לסירוגין על הבלם בזמן ירידה ולהכניס להילוך נמוך. הבלמים האיכותים הם המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לעניין של התחממות ולכן אני בולם בידיוק כמו שאתה מתאר... אך שאלתי היא האם ישנם סוגי בלמים איכותיים יותר אולי שאותם אוכל לבקש במוסך? או אולי משהו אחר? הבלמים המקוריים שעליהם אתה מדבר הם בלמים שמרכיבים במוסך מרכזי של ניסן או משהו כזה?:-)

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניסאן (אלמרה) שלי הותקנו ומותקנות רפידות מקוריות ממוסך קרסו (היבואן). כמי שגר בצפון ואשר בבלמי מכוניתו נעשה שימוש לא מועט,מעולם לא היתה בעיה של התחממות וירידה ברמת הבלימה. הרפידות הוחלפו בטיפול 45000 ק"מ (פעם ראשונה) וגם אז היה עליהן מספיק בשר ע"מ להגיע בקלות לטיפול 60000 אך מטעמים שלי העדפתי כבר עתה להחליפן.

יתכן ושווה להחליף את הרפידות למקוריות אך יש לבדוק עוד מספר דברים,למשל נוזל בלמים אשר לאחר זמן נוטה לספוח רטיבות-מים ולאבד מתכונותיו ואז יתכן שהוא מתחמם,רותח ושוב אין "דוושה" ובלימה חזקים. כך גם צינורות בלם שלעיתים מתנפחים מעט לאחר שהתבלו. יש לבדוק שהרפידות והצלחות יבשות ונקיות ויש לבדוק שהבלמים מאחור תקינים ופועלים ללא רבב.

אם הכל בסדר,יש להניח כי הבעיה היא באופן הנהיגה ויש להימנע מבלימות ממושכות (שאינן נחוצות באמת כאשר משלבים הילוך נכון בסיוע בלימות קצרות ויעילות).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך שאלתי היא האם ישנם סוגי בלמים איכותיים יותר אולי שאותם אוכל לבקש במוסך? או אולי משהו אחר? הבלמים המקוריים שעליהם אתה מדבר הם בלמים שמרכיבים במוסך מרכזי של ניסן או משהו כזה?:-)

אתה בהחלט יכול להתנסות בהרכבת רפידות אחרות, אם מה שיש לך לא מספק אותך. בעצם אתה יכול לנסות את כל מה שאתה יכול להשיג (אם לא חבל על הכסף). תשאל בחנויות חלקי חילוף בולמי LUCAS, הם האיכותיים ביותר אחרי המקוריים, אבל יש מצב שתהנה מהם יותר.

תראה, אולי לא הרכיבו לך את שלך ב-100% נכון... אולי יש איזה זוית... תקנה את Lucas ונסה לנסוע איתם.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...