Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד החזרת רכב לליסינג (שלום ליטי שלי :-(() - רכב למשפחה עם שלושה ילדים ב-100-120K

Yaronh
שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אני מחזיר את הסקודה היטי האהובה שלקחתי בליסינג לאחר שנתיים וחצי.

הסיבה - שיפור קצובת הרכב ופשוט העדר צורך אמיתי (נסענו עליו 33K בתקופה זו).

מחפש ייעוץ לרכב שיכיל זוג + 3 ילדים (אחד בכיסא).

לא נוסעים המון לחופשות אבל פעם בשנה בד"כ כן אז צריך תא מטען די גדול (עם היטי הסתדרנו

אם החופש לא היה ארוך מ-3 ימים).

ניסיתי לקנות את היטי שלי אבל הטיפול (שלמה סיקסט, עוד סיבה לעזוב את הליסינג), מחיר שרצו (89, שיקף

הנחה של 7% בלבד עבור ליסינג), תיקוני פח למיניהם ועלות הביטוח (שתי הצעות ראשוניות של מקיף ב-4500 לפני

התקנת איתוראן) הרתיעו אותי.

אהבתי מאוד את תנוחת הנסיעה והישיבה הגבוהה והייתי שמח למצוא משהו "דומה".

מועמדת עיקרית בעיניי היא טויוטה ורסו (אפשר להשיג 2010 מליסינג בסביבות המחיר).

אפשר לעלות קצת במחיר גם (עדיין קצת מתלבט אם לקנות חדש ולהחזיק קצת יותר שנים).

אשמח להצעות נוספות בנוסף לוורסו וגם חוות דעת עליה (אני מתכנן לעשות בה נסיעת מבחן בקרוב).

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ניסן קשקאי - הטויוטה ורסו היא מכונית סתמית עם מחיר מופרז כמשומשת.

אם בכל זאת תרצה לקנות יטי - בקש הצעת ביטוח מסוכנות הביטו של צ'מפיון - אלייד ביטוח.

אני מבוטח אצלם ומשלם 3400 ש"ח מקיף (חייב פוינטר) כל נהג מעל 40.

אגב בימים ד'-ו' השבוע יש אירוע מכירה של סקודה - אולי תקבל מחיר או תנאים טובים לרכישה של רכב חדש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תקנה באמת ייטי?

ידידה שלי קנתה לפני שבועיים ייטי מודל 2011 יד 1 עם קילומטרז של 40K במחיר של 100K.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי בהחלט נשמע כמו אופציה שיכולה להתאים לך. תנוחת ישיבה גבוהה, תא מטען גדול ומושב אחורי מרווח. אופציה טובה אחרת מהקבוצה הזאת הוא מיצובישי אאוטלנדר, שגם הוא יוכל כנראה להתאים.

אם אתה מתעקש על מיניוואן אז לדעתי כדאי לך לחפש רנו סניק, מיניוואן נהדר ומאוד נוח למשפחה. או אופציה טובה אחרת, פורד S-MAX, שהוא יחסית נדיר ומבוקש מאוד בשוק המשומשות אבל מאוד איכותי ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ניסן קשקאי - הטויוטה ורסו היא מכונית סתמית עם מחיר מופרז כמשומשת.

אם בכל זאת תרצה לקנות יטי - בקש הצעת ביטוח מסוכנות הביטו של צ'מפיון - אלייד ביטוח.

אני מבוטח אצלם ומשלם 3400 ש"ח מקיף (חייב פוינטר) כל נהג מעל 40.

אגב בימים ד'-ו' השבוע יש אירוע מכירה של סקודה - אולי תקבל מחיר או תנאים טובים לרכישה של רכב חדש.

הקשקאי תמיד נתפסה אצלי כמכונית מנופחת חיצונית עם תא מטען קטן למימדיה. היא לא תהיה גם יותר "בזבזנית" מהוורסו?

(שאכן יש לה ערך משומש מופרז למדי).

פוינטר זה דמוי איתוראן? כמה זה עולה? יש בזה גם מרכיב עלות חודשית?

וכן ראיתי את המבצע ובגלל זה התקשרתי לסוכנת שלי לבדוק עלויות ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי בהחלט נשמע כמו אופציה שיכולה להתאים לך. תנוחת ישיבה גבוהה, תא מטען גדול ומושב אחורי מרווח. אופציה טובה אחרת מהקבוצה הזאת הוא מיצובישי אאוטלנדר, שגם הוא יוכל כנראה להתאים.

אם אתה מתעקש על מיניוואן אז לדעתי כדאי לך לחפש רנו סניק, מיניוואן נהדר ומאוד נוח למשפחה. או אופציה טובה אחרת, פורד S-MAX, שהוא יחסית נדיר ומבוקש מאוד בשוק המשומשות אבל מאוד איכותי ומומלץ.

הקשקאי צרה יותר מהיטי (בס"מ), נמוכה ממנו ב-8 ונראית לי הרבה יותר בזבזנית (רוב הנסועה תהיה עירונית)

סניק - מפחד מהם. חבר שנתקע עם אחת, בוס בעבודה הקודמת שנתקע עם אחרת, ואנחנו שסבלנו בעבר לא מעט עם קליאו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוינטר זה בדיוק כמו איתוראן והתעריף לחודש הוא כ-30 ש"ח או משהו בסגנון. סביר להניח שאם תקנה יטי חדשה במבצע ההתקנה תהיה עליהם כחלק מחבילת המבצע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכבים חדשים, אם אינך חייב מיקרוואן, רנו פלואנס תהיה בול בשבילך. היא עונה על צרכי המטען והמרווח מאחור.

אופציה אחרת חדשה שחשבתי עליה היא סיטרואן פיקאסו C3.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכבים חדשים, אם אינך חייב מיקרוואן, רנו פלואנס תהיה בול בשבילך. היא עונה על צרכי המטען והמרווח מאחור.

אופציה אחרת חדשה שחשבתי עליה היא סיטרואן פיקאסו C3.

קראתי על הפלואנס דברים לא מחמיאים חוץ מהמרחב הפנימי. כבד ואיטי לא?

ופיקאסו חמודה (הלכנו לראות אותה) אבל פשוט קטנה מדי.

אני מתחיל להתשכנע שלא תהיה ברירה אלא לחפש ייטי אחר :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס עברה מתיחת פנים ומגיעה עכשיו עם מנוע חדש וגיר רציף, נתוני הביצועים השתפרו.

אני מניח שרוב הביקורות שקראת רלוונטיות לדגם הבנזין, הדיזל שמוצע במחיר קרוב זריז הרבה יותר וגם חסכוני בפער משמעותי והוא עדיף גם אם אתה לא נוסע הרבה.

לדעתי כדאי לבדוק לפני שאתה פוסל סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להתשכנע שלא תהיה ברירה אלא לחפש ייטי אחר :-(

רגע תבחן עוד דעה, אני מחזיר אותך חזרה לטויוטה ורסו שהצעת בהתחלה בגלל שיש לך 3 ילדים.

מאחורה יהיה להם פשוט מאד נוח, לאור 3 כסאות נפרדים וניצול מרבי של רוחב הרכב לצורך כך.

לורסו גם ביצועים טובים ויחסית חסכוני בדלק ותא מטען שהוא בפועל גדול ושימושי.

נכון שהרכב עצמו אכן פשוט ונטול אבזור למעט צג המגע של טויטה, רמת החומרים וההרכבה נמוכה ותנוחת הנהיגה נוראית, כסא הנהג פשוט ממוקם ימינה מדיי, רחוק מאד מדלת שמאל וקרוב מדי לקונסולה המרכזית.

המנוע גם מרעיש בעיקר תחת האצה לאור מאפייני הגיר הרציף וזה בניגוד גמור ליטי.

בסה״כ לאור השימושיות של הורסו, למשפחה בת 3 ילדים אני חושב שכן מדובר באופציה טובה.

אבל אם כבר אתה שוקל את הורסו הייתי מציע לך לבחון את הפיז׳ו 5008, טובה יותר מהורסו כמעט בכל פרמטר, גיר יפני ומנוע של במוו גם יבטיחו אמינות טובה בניגוד לדימוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהרכב עצמו אכן פשוט ונטול אבזור למעט צג המגע של טויטה, רמת החומרים וההרכבה נמוכה ותנוחת הנהיגה נוראית, כסא הנהג פשוט ממוקם ימינה מדיי, רחוק מאד מדלת שמאל וקרוב מדי לקונסולה המרכזית.

המנוע גם מרעיש בעיקר תחת האצה לאור מאפייני הגיר הרציף וזה בניגוד גמור ליטי.

נשמע אטרקטיבי-משהו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשקאי צרה יותר מהיטי (בס"מ), נמוכה ממנו ב-8 ונראית לי הרבה יותר בזבזנית (רוב הנסועה תהיה עירונית)

סניק - מפחד מהם. חבר שנתקע עם אחת, בוס בעבודה הקודמת שנתקע עם אחרת, ואנחנו שסבלנו בעבר לא מעט עם קליאו....

הנתונים שמפורסמים בקטלוגים הם נתוני הרוחב החיצוני, אבל זה לא תמיד משפיע על הרוחב הפנימי של המושב. לפעמים תכנון שונה של הרכב יכול לגרום לזה שרכב שהוא רחב יחסית מבחוץ יהיה צפוף יחסית מבפנים, כך שאין ממש חוקיות בדברים האלה.

לגבי צריכת הדלק, ההבדלים בפועל בין שני הרכבים לא מאוד גדולים. מדובר באולי קילומטר לליטר יותר של צריכת הדלק לטובת הקשקאי. כיוון שאתם נוסעים יחסית מעט קילומטרים בשנה, זה לא הבדל מאוד משמעותי מבחינת העלויות השוטפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...