Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני יישום אוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה החלטתי שאני מיישם על האוטו אוטם צבע ולא ווקס ורציתי לשאול מספר שאלות לפני שאני קונה את האוטם.

הבחירה הייתה בין JETSEAL109 של CG לבין MANZARNA PL בסוף נבחר הMANZARNA.

א. עם מה ליישם, האם מספיק ספוג יישום של ווקס ?

ב. כמה זמן צריך לחכות לייבוש ?

ג. הרכב הוא רכב יומיומי ואם אני עושה שכבה שניה זה יהיה אחרי שהרכב ייסע בכבישי ישראל, האם צריך לעשות פלסטלינה שוב (לפני השכבה השניה) או שאפשר לעשות שכבה שניה אחרי שעה וחצי שעתיים ?

ד. כמה חומר בערך צריך לשים על הספוג כל פעם, כמו ווקס ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורחים כמו שמורחים ווקס.. אפילו קצת פחות..ספוג אפליקטור יעשה את העבודה.

עדיף שתתן מרווח של 24 שעות על מנת לתת איחוי טוב של האוטם על הרכב..

אין צורך בפלסטלינה,ביממה אחת לא יצטבר לך לכלוך מסיבי על הרכב.. תעבור עם מייקרופייבר איכותי ותוודא שאין אבק על הרכב.

רצוי גם לפני שאתה מיישם את האוטם (בפעם הראשונה) לנקות את הרכב עם אלכוהול מהול במים..להסרת השומנים מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחרונה החלטתי שאני מיישם על האוטו אוטם צבע ולא ווקס ורציתי לשאול מספר שאלות לפני שאני קונה את האוטם.

הבחירה הייתה בין JETSEAL109 של CG לבין MANZARNA PL בסוף נבחר הMANZARNA. בחירה מעולה, לא תתחרט!

א. עם מה ליישם, האם מספיק ספוג יישום של ווקס ? מספיק בהחלט, עדיף אחד יותר רציני מהצהובים הזולים של ebay

ב. כמה זמן צריך לחכות לייבוש ? אין זמן קבוע בהוראות שימוש רשום : allow to dry to a haze and then remove, בפעם האחרונה ששמתי את החומר על הרכב נתתי לו בערך 50 דקות/שעה לפני שהורדתי שכבה ראשונה ולאחר 48 שעות שמתי שכבה שניה, בלי שום פלסטלינה אני חוזר!.

ג. הרכב הוא רכב יומיומי ואם אני עושה שכבה שניה זה יהיה אחרי שהרכב ייסע בכבישי ישראל, האם צריך לעשות פלסטלינה שוב (לפני השכבה השניה) או שאפשר לעשות שכבה שניה אחרי שעה וחצי שעתיים ? לא לא ולא! בלי פלסטלינה! בגדול הכי טוב זה לעשות אחרי 24 שעות (איחוי מירבי) או אפילו אחרי שבוע בשטיפה הבאה שלך. אבל אני מאמין שגם המתנה של כמה שעות בין יישום ליישום תתן תוצאה טובה ועמידה.

ד. כמה חומר בערך צריך לשים על הספוג כל פעם, כמו ווקס ?

מעט, מצרף תמונה, הכמות בתמונה מספיקה למכסה מנוע שלם.

סיקור שיעזור לך http://www.autogeekonline.net/forum/product-reviews/33090-review-menzerna-power-lock-polymer-paint-sealant.html

עכשיו רק נותר לך להנות

2012-12-28 10.41.13 (Custom).jpg

2012-12-28 10.41.24 (Custom).jpg

2012-12-28 10.41.48 (Custom).jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, עכשיו אני מבין למה לא מצאתי שום דבר, כתבתי עם A במקום E :oops:

השאלה לגבי הפלסטלינה הייתה בגלל שחששתי שזה יוריד את האוטם אבל לא הייתי בטוח.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, עכשיו אני מבין למה לא מצאתי שום דבר, כתבתי עם A במקום E :oops:

השאלה לגבי הפלסטלינה הייתה בגלל שחששתי שזה יוריד את האוטם אבל לא הייתי בטוח.

החשש בגדול מוצדק, למרות שטכנית אם עובדים ממש ממש בעדינות + הרבה QD אפשר לנקות את המרכב מבלי להוריד טיפת פלסטלינה. ובכל זאת זה לא מומלץ ומיותר.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק..אבל QD מכיל שומנים וחומרי סיכה.. ואז זה בעיה להניח שכבה של אוטם..ואם תעבור אחריו עם IPA אז יש סיכוי שתוריד את האוטם שהנחת לפני כן..בקיצור לדעתי לא מומלץ...(או שאני טועה?:oops:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורחים כמו שמורחים ווקס.. אפילו קצת פחות..ספוג אפליקטור יעשה את העבודה.

עדיף שתתן מרווח של 24 שעות על מנת לתת איחוי טוב של האוטם על הרכב..

אין צורך בפלסטלינה,ביממה אחת לא יצטבר לך לכלוך מסיבי על הרכב.. תעבור עם מייקרופייבר איכותי ותוודא שאין אבק על הרכב.

רצוי גם לפני שאתה מיישם את האוטם (בפעם הראשונה) לנקות את הרכב עם אלכוהול מהול במים..להסרת השומנים מהרכב.

במקרה ואף פעם לא ישמתי אוטם או גלייז ולפני חודש שמתי שכבה של טרטל אייס, אני רוצה בשבת לעשות שטיפה שתכלול בלאק לייט ואז v7 ואז ווקס נוזלי של אופטימום, באיזה שלב רצוי לנקות עם מים ואלכוהול? אחרי ההקצפה הראשונה של המיסטר פינק ולפני השטיפה עם שני הדלאים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק..אבל QD מכיל שומנים וחומרי סיכה.. ואז זה בעיה להניח שכבה של אוטם..ואם תעבור אחריו עם IPA אז יש סיכוי שתוריד את האוטם שהנחת לפני כן..בקיצור לדעתי לא מומלץ...(או שאני טועה?:oops:)

אני מאמין שאם תשטוף את הרכב היטב לאחר התהליך הזה של הפלסטלינה והQD לא ישארו חומרים על האוטם.. ואז ניתן ליישם שכבה שנייה, וגם ניתן להשתמש בפלסטלינה איכותית שיודעת לעבוד היטב רק עם מים כמו הפלסטלינה של bilthamber ואז אין חשש של משקעים שנותרו על הפח.

מסכים שזה לא מומלץ ומיותר ואני לא מוצא בשלב הזה שום היגיון או תועלת אבל התופעה קיימת, קראתי על כמה וכמה דיטיילרים שעושים/עשו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, נרכש מאוטוסטור MENZERNA PL ועוד הפתעות מVIX.

בהזדמנות זאת (אם זה מתאים לפה) אני רוצה להגיד מילה טוב על משה מאוטוסטור, בשעה 15:50 ביצעתי את ההזמנה, בשעה 17:10 הוא כבר התקשר אלי להגיד שהמוצר ארוז ומחר על הבוקר יצא השליח, וגם להודות לVIX שעשיתי להם בעיות בהזמנה (רציתי להוריד דברים) ועשיתי הזמנה מחדש ושיניתי אותה (אחרי התייעצות).

עד כמה חיוני הIPA, גם לא הבנתי ממש מאיפה לקנות וגם אין לי סבלנות כ"כ לערבב את החומרים וכו'.

(אם יש למישהו כמות מוכנה כבר ומוכן למכור לי אני אשמח *מאזור חיפה*)

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, נרכש מאוטוסטור MENZERNA PL ועוד הפתעות מVIX.

בהזדמנות זאת (אם זה מתאים לפה) אני רוצה להגיד מילה טוב על משה מאוטוסטור, בשעה 15:50 ביצעתי את ההזמנה, בשעה 17:10 הוא כבר התקשר אלי להגיד שהמוצר ארוז ומחר על הבוקר יצא השליח, וגם להודות לVIX שעשיתי להם בעיות בהזמנה (רציתי להוריד דברים) ועשיתי הזמנה מחדש ושיניתי אותה (אחרי התייעצות).

עד כמה חיוני הIPA, גם לא הבנתי ממש מאיפה לקנות וגם אין לי סבלנות כ"כ לערבב את החומרים וכו'.

(אם יש למישהו כמות מוכנה כבר ומוכן למכור לי אני אשמח *מאזור חיפה*)

אין מה להתעצל. בכל סופר ליד האצטון יש בקבוק קטן ודומה שיש בו אלכוהול..עולה כמה שקלים בודדים... וזהו, תערבב עם מים בתוך שפריצר וניגמר הסיפור. קאפיש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, קפוץ לסופר פארם, קנה אלכוהול 70%.

מים יש לך בברז

המקסימום שתצטרך לרכוש זה מיכל ריסוס ידני כמו שיש במליון ואחד מקומות.

דובר על דילול לא מעט בפורום תעשה חיפוש.

וזהו, הרי לך ipa כשר למהדרין.

עריכה : e-a הקדים, וצודק.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, יבוצע

רק רוצה להיות בטוח, לבקבוק של ליטר, 250CC אלכוהול והשאר מים (750CC).

והשימוש לא הבנתי בכלל, להשפריץ על האוטו ולנגב פשוט ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, יבוצע

רק רוצה להיות בטוח, לבקבוק של ליטר, 250CC אלכוהול והשאר מים (750CC).

והשימוש לא הבנתי בכלל, להשפריץ על האוטו ולנגב פשוט ?

אני שופך בקבוק קטן (כמו של אצטון..פחות מ250 לדעתי) לתוך מיכל חצי ליטר וממלא את השאר במים.

כן פשוט לרסס ולנגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...