Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שילוב 4X4 בניסן טראנו ארוך 1997

LiranAzuz
שימו לב! השרשור הזה בן 3977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי שאלה,

מה השלבים הנכונים לשלב 4X4 ברכב ובשנה הזו,

הייתי היום בים והתחפרתי והייתי בגיר על 4X4, ושמתי לב שרק הגלגלים

האחוריים מסתובבים ולא הקדמיים.

מישהו יכול להסביר לי איך בדיוק משלבים בצורה נכונה שיעבוד כמו שצריך

יש לציין שמתי שאני משלב בגיר את ה4X4 כן נדלקת לי הנורה הירוקה בצד שמאל

אבל עדיין רק הגלגלים האחוריים מסתובבים והרכב מתחפר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שברכב שלך הותקנו נועלים קדמיים ידניים , רד מהרכב ותראה שבמרכז הגלגלים הקדמיים יש ידית שצריך לסובב על מנת לנעול את הגלגל במצב 4X4 , ואז כמובן לשלב , בסוף נסיעת השטח עליך לשחרר מהילוך ולשחרר את הנועלים ומומלץ לנסוע רוורס כמטר על מנת לשחרר את הנעילה (אמור להשמע קליק) , בהצלחה !

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב הוא ע"י העברת ידית בטרנספר (לא קשור לגיר) למצב 4X4 HIGH או 4X4 LOW (נסיעה בשטח טכני או מעלות).

מה שכן, יכול להיות שיש לך לוקרים ידניים הנמצאים במצב FREE .

תבדוק בגלגלים הקידמיים אם יש לך חיפוי פלסטיק בטבור הגלגל או לוקר כמו בתמונה.

אם יש לך לוקרים, העבר אותם למצב LOCK לפני הכניסה לשטח.

אם אין לוקרים, תוודא (ע"י עזרה ממישהו בחיץ) שבאמת אף גלגל קידמי לא מסתובב (יכול להיות שמסתובב הצד השני שאתה לא רואה).

אם עדיין לא מסתובב, פנה לבדיקה במוסך .

ייתכן שהלוקרים האוטומטיים תקולים או בעיה בטרנספר.

בהצלחה

רענן

PremHub.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוקרים ידניים הנסיעה בכביש תהיה בלי סיבוב של כל ההינע הקדמי, שזה פחות התנגדות וחיסכון בדלק,

הידניים גם יותר אמינים כמובן.

מה שכן יש פגיעה בנוחות.. צריך לצאת מהרכב בשביל לשלב (רק בתחילת הטיול, לנסיעות קצרות אפשר להשאיר את הלוקרים נעולים כשהטרספר על 2WD)

אם לא מפריע לך הפגיעה בנוחות, אז אין סיבה לא ללכת על הידניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לוקר אוטומט לא מסובב את כל הסרן הקידמי, דיפרנציאל דריישפט וכו' ביום יום 2H.

לוקר אוטומט זה לא חיבור קבוע של הציריה לגלגל.

העניין באוטומט שאתה לא יורד מהרכב לנעול או לפתוח אותו, הפתיחה שלו מתבצעת על ידי נסיעה לאחור אחרי העברת הידית בטרנספר ל 2H.

בכל מקרה, הידני נחשב לחזק ועמיד יותר, וגם אותו יצא לי לשבור (לא מסובך מידי) וזה עוד לוקר של טויוטה (אייסין) שנחשב לאיכותי.

אז האוטומט שברירי עוד יותר...

כמו שכבר אמרו, ניתן במהלך הטיול לעבור ל 2H ללא ניתוק הלוקר, שאתה יוצא מהשטח לגמרי אז מנתקים.

לרוב יצא לך פעמים לרדת, פעם בכניסה לשטח ופעם ביציאה מהשטח גם עם זה טיול של שלושה ימים.

אני היתי הולך על ידני בלי לחשוב.

אם אני זוכר נכון בזמנו זוג לוקרים של ווארן היה באזור ה 1200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...