Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנה עוד תמונות שיעודן העיקרי הוא להוציא לכם את העיניים...

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז כל אחד יש את הסטיות שלו, אני למשל אוהב חומוס חם... וגם רכביי Street Rod...

אז הנה פרוייקט חמוד...

מכזה דבר....

e1-01.jpg

לכזה...

e1-86.jpg

זה האתר http://www.egbertsstreetrods.com

מתאר את תהליך השיחזור, פרט אחר פרט. יעיל לכאילו שרוצים לעשות עבודות פחחות וצריכים רעיונות...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי מעצבן אותי שככה פוגעים במקוריות הרכבים, אבל בינינו? גם אני אוהב רכבי Street Rod...גררר בא לי אחת! :evil:

דפדפתי באתר הזה שנתת ומצאתי פרוייקט על Hudson Commodore Coupe 1948: אוטו פשוט מדהים ביופיו !

עוד דבר מדהים הוא שרק בארצות הברית תוכל למצוא רכבים קלאסיים (אים אים אמא של הקלאסיים...:wink:) במצבים שאי-אפשר לתאר אפילו במילים. הרכב הזה נמצא באריזונה ונכתב שהוא נמצא עם חלודה מועטה...

שאלה: גם בארה"ב / אירופה צריך לאתר קודם כל את הבעלים באותה מדיניות כמו בארץ? או שפשוט מצאת-לקחת ?

אני שואל את השאלה הזאת מכיוון שממה שאני מתרשם, הכל קל שם. (בעיקר מתרשם מזה שכל אחד שיש לו ראש על הכתפיים, לא חייב להיות עם מוח, שרוצה לבנות לעצמו רכב, יכול לשוטט לו ברחבי העיר על הכבישים כל עוד מסיע אותו משהו ממנוע...)

e5-00.JPG

e5-01.jpg

e5-02.jpg

e5-98.jpg

נ.ב.

אני אוהב את העיקרון של החתימה שלך - החלק באדום...

וזה מתקשר לרעיון הראשוני של השירשור ב...??:screwy:

לירן, אני רואה שזו הודעתך הראשונה בפורום. קודם כל, ברוך הבא!:wave2:

פעם הבאה שתרצה לומר לאחד ממשתמשי הפורום דבר שאינו קשור בשירשור עצמו שבו הם כתבו, פשוט תוכל לשלוח לו ה"פ (הודעה פרטית).

אם כבר כותבים הודעה בשירשור, משתדלים שהיא תהיה עניינית כמה שיותר לנושא, אחרת, מה הטעם בשירשור?...:?

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: גם בארה"ב / אירופה צריך לאתר קודם כל את הבעלים באותה מדיניות כמו בארץ? או שפשוט מצאת-לקחת ?

אני שואל את השאלה הזאת מכיוון שממה שאני מתרשם, הכל קל שם. (בעיקר מתרשם מזה שכל אחד שיש לו ראש על הכתפיים, לא חייב להיות עם מוח, שרוצה לבנות לעצמו רכב, יכול לשוטט לו ברחבי העיר על הכבישים כל עוד מסיע אותו משהו ממנוע...)

:twisted: חולה~הגה :twisted:

האמת היא שאני לא יודע לגבי אירופה, אבל לגבי ארה"ב - כל עוד יש לך לוחית רישוי ואמצעי בטיחות מינמלים תקינים (פנסים, בלמים ונראה לי שגם חגורות), אתה יכול לבנות רכב משלך! :shock:

מה שאומר שאתה יכול לקחת כל רכב שחוט, ופשוט לבנות אותו מאפס! (כמובן שבהנחה שיש לך קצת שכל בראש ואתה יודע מה אתה עושה).

קראתי פעם באתר של פריקים-של-וואנדורות (תתפלאו, אני לא היחיד :wink:) שבחור אחד מטקסס לקח וואנדורה 2500 (הדגם הקצר), העביר את כל חטיבת המנוע לאחור ושם מנוע שמפיק (תחזיק חזק) 750 כ"ס(!) :shock:.

ההנעה האחורית לא יכלה להתמודד עם כל הכוח הזה ולוקח לו המון זמן של פרפור עד שהוא יוצא לדרך. אז הוא הפך את הרכב להנעה כפולה.

ורק שתבין נכון - לרכב הזה יש אישור לנוע על הכביש.

כל חברות המשלוחים מבטיחות שהמשלוח שלך יגיע הכי מהר - הבחור הזה מיישם את זה בפועל.

אני מת לראות נהג הסעות-ילדים מסיע זאטוטים ברכב כזה. בסוף הנסיעה הם דבוקים למושב ויש להם "ספייקים" בשערות סמורות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא יודע לגבי אירופה, אבל לגבי ארה"ב - כל עוד יש לך לוחית רישוי ואמצעי בטיחות מינמלים תקינים (פנסים, בלמים ונראה לי שגם חגורות), אתה יכול לבנות רכב משלך! :shock:

מה שאומר שאתה יכול לקחת כל רכב שחוט, ופשוט לבנות אותו מאפס! (כמובן שבהנחה שיש לך קצת שכל בראש ואתה יודע מה אתה עושה).

קראתי פעם באתר של פריקים-של-וואנדורות (תתפלאו, אני לא היחיד :wink:) שבחור אחד מטקסס לקח וואנדורה 2500 (הדגם הקצר), העביר את כל חטיבת המנוע לאחור ושם מנוע שמפיק (תחזיק חזק) 750 כ"ס(!) :shock:.

ההנעה האחורית לא יכלה להתמודד עם כל הכוח הזה ולוקח לו המון זמן של פרפור עד שהוא יוצא לדרך. אז הוא הפך את הרכב להנעה כפולה.

ורק שתבין נכון - לרכב הזה יש אישור לנוע על הכביש.

כל חברות המשלוחים מבטיחות שהמשלוח שלך יגיע הכי מהר - הבחור הזה מיישם את זה בפועל.

אני מת לראות נהג הסעות-ילדים מסיע זאטוטים ברכב כזה. בסוף הנסיעה הם דבוקים למושב ויש להם "ספייקים" בשערות סמורות :lol:

מזכיר לי את התקופה שהייתי עושה "הסעות" לילדים...

בישוב שגדלתי בו לא היו אוטובוסים, אז כדי לצאת לבלות היו צריכים

1. לתפוס טרמפים
  2. להזמין מונית
  3. לצלצל לגיל (או לכל אחד שהיה עושה "חאלטורות" כאילו) ולבקש הסעה

כולם רצו לנסוע איתי, למה? כי איתי היה הכי כיף, הכי מהר, והכי :wink:

בקיצור, לי היה העונג להגשים לך את הפנטזיה...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים איזה משרד תחבורה מעצבן יש לנו...
מעצבן או לא, זה בא בגלל סיבה, לא?

אנשים התחילו לעשות קומבינות, לשים מנועים גדולים במכוניות קטנות והמכוניות קרסו (פשוט ככה). מנועים נפלו על הציר הקידמי (רכבים עם הנעה אחורית) והרכב סטה הצידה במהירות...

בארה"ב יש להם "שיטה", שיטה שממש לא היתה עובדת כאן, הם (המימסד) מאמינים באזרח! יש לכל אזרח את הדברים שהוא אמור לעשות ולישמור והם עושים את זה, לא מיתוך זה ש"עומדים להם על הראש" אלא כי זה החינוך!

אבל אם תופסים אותך פעם אחת אתה משלם על כך ביוקר!

בכל אופן, לא הייתי רוצה לחלוק את הכביש עם רכבים שמישהו החליט ש"מתאים לו שהרכיב מנוע V8 על הפיאט 127 שלו"... וכמו שרבים בארץ "מחליקים פינות" גם זה יראה ככה...

אל תשכח שפעם זה לא היה ככה, היתה סיבה לתוצאה...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא העניין כמו שהעובדה הקטנה שאם קורה משהו ומגלים שזה בגלל רשלנות שלך תובעים לך את הנשמה...

ופה אנשים יוצאים עם כל מיני קומבינות... הממסד פה רקוב.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית יש בכלל "ביטוח חובה" כמו שמקובל בארץ? כי באירופה אין, ככל הידוע לי, אם אתה אשם בתאונה, אתה משלם כל החיים לבד! סיבה טובה לנהוג יותר בזהירות, לא?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית יש בכלל "ביטוח חובה" כמו שמקובל בארץ? כי באירופה אין, ככל הידוע לי, אם אתה אשם בתאונה, אתה משלם כל החיים לבד! סיבה טובה לנהוג יותר בזהירות, לא?
שוב זו שיטה מפלה, שטה שנותנת לעשירים לגיטימציה להישתולל...

או יותר גרוע, אם פע בך מישהו עני, ואין באפשרותו לשלם לך, נניח כל רכושו הוא הפג'ו 104 הישנה שלו?

מה אז?

עד כמה שהבנתי מחברים שגרים בארה"ב, יש להם ביטח חובה לאופנועים מכוניות וגם רכבי אספנות...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...