Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לכם את הסמל מהאופל? , קבלו אחד חדש - במתנה

Car Lover
שימו לב! השרשור הזה בן 7739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היכנסו אל אחד המוסכים המורשים וקבלו אחד חדש במתנה

UMI, יבואנית אופל לישראל יוצאת במבצע ייחודי שבמהלכו תחלק סמל לכל מי שברשותו מכונית אופל וסמלה נחבל או נגנב. מדובר ביוזמה שנועדה לחזק את מעמדן של מכוניות אופל בישראל כחלק מהשדרוג התדמיתי שעוברת אופל בעולם. כל מי שברשותו אופל יכול לגשת אל אחד המוסכים המורשים, ושם ללא כל תמורה ידביקו לו סמל חדש ונוצץ על המכונית. ראוי לציין שמחיר כל סמל כזה עומד בממוצע על עשרות רבות של שקלים, מה שמרתיע אנשים מלקנות אחד חדש לאחר שהישן נגנב. "אנו מודעים לעובדה שלסמל הרכב חשיבות רבה הן מבחינת תחושת השייכות והן מבחינת מראה המכונית. אנו מקווים כי לקוחות החברה ינצלו מבצע זה כך שבעתיד לא תיוותר מכונית אופל ללא סמל בכבישי הארץ" כך אומר יוחאי שנער, מנהל מותג אופל בישראל.

מתוך מוטוקאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad:

רק היבואן הגנב והבנדיט שלי לא עושה שום דבר למען הלקוח...!

קיבינימט... אני חושב שהוא אפילו שולח שליחים לדפוק סמלים ממכוניות!

כול הכבוד ליבואן אופל! באמת כול הכבוד...

זה סוג היחס שגורם לבן אדם לשקול ברצינות לרכוש רכב מהסוג הנ"ל.

או כול רכב מרשת היבואן.

סחטיין UMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad:

רק היבואן הגנב והבנדיט שלי לא עושה שום דבר למען הלקוח...!

קיבינימט... אני חושב שהוא אפילו שולח שליחים לדפוק סמלים ממכוניות!

כול הכבוד ליבואן אופל! באמת כול הכבוד...

זה סוג היחס שגורם לבן אדם לשקול ברצינות לרכוש רכב מהסוג הנ"ל.

או כול רכב מרשת היבואן.

סחטיין UMI.

עוד שירות שאהבתי אצל אופל זה בדיקת חורף בחינם כולל 50% הנחה על מוצרים לחרוף/בטיחות (בלמים, וישרים, מנורות וכו') . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית רואה את המחירים של אופל בחלקי חילוף במוסכי UMI היית מבין שגם לאחר הורדת 50% הם יקרים

דוגמא.............................

מנעול דלת אחורית 450 ש"ח ( כן קראת נכון

+ 1.6 שעות עבודה

+ 18 אחוז מע"מ

=

800 שקל......................

בא ליבכות

:roll::roll::roll:

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח מאוכזב מאוד של חברת UMI ישראל....היו ברשותי וברשות משפחתי ב-5 שנים האחרונות 2 רכבים של UMI שברולט ואופל אסטרה דיזל....המחירים בשמיים יחס בעלי המוסכים מחפיר..וכל כניסה למוסך (שדרך אגב קורת המון) נתקלת בחיכוך ידיים וחיוך ווירטואלי של בעל המוסך(הנה עוד פראייר שקנה אופל נכנס)...מכתב חריף שנשלח למשרדי היבואן לא נענה...היתה תקלה יומיים לאחר תום האחריות ושילמתי עבור התיקון(חיישן מערכת זרימת אוויר לטורבו) את מלוא הסכום כולל עבודה:1200 ש"ח...

אין ספק שחברת UMI בנתה סטנדרטים חדשים בסידור המוסכים ובפריסה הארצית אבל כנראה לא עשו שם קורס ביחסי לקוח-חברה....וחבל...

ע"ע לובינסקי...SAME SAME.....

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח מאוכזב מאוד של חברת UMI ישראל....היו ברשותי וברשות משפחתי ב-5 שנים האחרונות 2 רכבים של UMI שברולט ואופל אסטרה דיזל....המחירים בשמיים יחס בעלי המוסכים מחפיר..וכל כניסה למוסך (שדרך אגב קורת המון) נתקלת בחיכוך ידיים וחיוך ווירטואלי של בעל המוסך(הנה עוד פראייר שקנה אופל נכנס)...מכתב חריף שנשלח למשרדי היבואן לא נענה...היתה תקלה יומיים לאחר תום האחריות ושילמתי עבור התיקון(חיישן מערכת זרימת אוויר לטורבו) את מלוא הסכום כולל עבודה:1200 ש"ח...

אין ספק שחברת UMI בנתה סטנדרטים חדשים בסידור המוסכים ובפריסה הארצית אבל כנראה לא עשו שם קורס ביחסי לקוח-חברה....וחבל...

באיזה מוסך אתה מטפל? אשמח לשמוע כדי לנסות להעביר הלאה לגורמים הרלוונטיים...

בנוגע לאסטרה דיזל - יש ברשותנו אחת כזו שנה וחצי... 50K ק"מ... שום תקלה... כנראה שנפלת על מקרה רע... ואולי אני נפלתי על מקרה טוב...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש משנה איפה טיפלתי .....היום אני מטפל במוסך מורשה של החברה בבאר שבע ואני ממש ממש מרוצה....אין טענות....

ותעשה לעצמך טובה ותמכור את האוטו לפני שהוא יעבור את המאה אלף ק"מ שם מתחילות הבעיות..על האוטו שלי יש 175 אלף....

דרך אגב בחברה בחו"ל אומרים שהאוטו אמור לנסוע על המנוע מיליון קילומטר!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא כ"כ מסכים וחושב שנפלת קורבן.

עצם העובדה שטיפלתי בשני רכבים לא של UMI (רנו ופיאט) במוסך מורשה של UMI, ואני יישאר לקוח נאמן של המוסך הנ"ל בכול רכב שאינו דורש ידע או מיכשור מסויים לשם תיקונו.

(הוא לא הסכים לקבל לחסותו את הרובר...)

המוסך הוגן, לא ייקח ממך חצי שקל מעל למה שצריך..

ולא פעם הוא לקח לי כסף רק על חלקים כאשר העבודה ארכה מעט זמן (אפילו שעה!).

ותמיד מוכן לעזור.

ממליץ בחום על "מוסכי עדן" בא.ת ישן ליד קומפיוטסט.

מורשה UMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש משנה איפה טיפלתי .....היום אני מטפל במוסך מורשה של החברה בבאר שבע ואני ממש ממש מרוצה....אין טענות....

ותעשה לעצמך טובה ותמכור את האוטו לפני שהוא יעבור את המאה אלף ק"מ שם מתחילות הבעיות..על האוטו שלי יש 175 אלף....

דרך אגב בחברה בחו"ל אומרים שהאוטו אמור לנסוע על המנוע מיליון קילומטר!!

זה בסדר... יש בחברה עוד 5 אסטרות זהות שעברו את ה200K... נוסעות יום יום מאשדוד צפונה ובחזרה... ובאף אחת לא היו תקלות יוצאות דופן... אבל שוב... אולי אחד מאיתנו נפל קורבן למקרה יוצא דופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שנפלתי כקורבן אבל עד שהגעתי למוסך שאני מטפל היום(וזה לא הפצת רכב דרום) עברתי 4 מוסכים של החברה...ועל אחד מהם אני חייב להגיד שהוא ממש גרוע הן מבחינת היחס והן מבחינת החומר האנושי המוסך הוא שגיא מוטורוס בפתח תקווה....אני יודע שהוא מוסך אחד הגדולים של החברה אבל משיחות עם הרבה לקוחות שלהם הבנתי שלא מרוצים מהם....והיה להם את הפאק ששודר בכולבוטק על ההונאות של הטרייד אין....

זה לא משנה אם נפלתי קורבן ,ככה מאבדים לקוחות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מוסך UMI אתם ממליצים בשרון אם כבר?

כי למוסך שלי יש נטייה להנהן בחיוך כשאני נכנס אליו ( לא קורה הרבה אבל כל פעם ... ישר מוצאים תקלות ומחליפים... בגלל שזה אמא שלי לרוב אז גם בלי ממש לשאול ... יחס ללקוח די מחפיר... שלא לדבר על כל פעם שאני משאיר שם את הרכב ומבקש שיתקשרו שמוכן ... ובסוף אני נאלץ להתקשר כל פעם לפני סגירת המוסך בעצמי כי אחת גם היו משאירים לי אותו בסופ"ש שם .)

אבל מה שהכי מפריע לי ... זה שיש להם את הבדיקת בלמים חינם... וטוב ויפה ועשו אותה ... אבל זה שהדיסקים צריכים חריטה הם לא אמרו ... זה שאני ספציפית מרגיש לא אומר שהם מנועים מלבדוק דבר כזה בסיסי.

אני משתגע מהם ושונא כל רגע במוסך.

כל רגע שם אני מרגיש כאילו מנסים לרמות אותי.

את שם המוסך לא אפרט פה... מי שרוצה לדעת שישאל

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יבואן הונדה , מקבל בתא כפפות של כל הונדה שמגיעה לארץ, סט סמלים ספייר,

מוציא אותם, ומוכר אותם לאחר מכן ללקוחותיו האומללים שנגנבו מהם סמלים....

הונדה מודעת לבעיית הסמלים בארץ, היבואן מתעשר על גבי הלקוחות...

אני לא אתפלא אם יבואנית אופל נהנית מאותה עסקה עם היצרן שלה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שנפלתי כקורבן אבל עד שהגעתי למוסך שאני מטפל היום(וזה לא הפצת רכב דרום) עברתי 4 מוסכים של החברה...ועל אחד מהם אני חייב להגיד שהוא ממש גרוע הן מבחינת היחס והן מבחינת החומר האנושי המוסך הוא שגיא מוטורוס בפתח תקווה....אני יודע שהוא מוסך אחד הגדולים של החברה אבל משיחות עם הרבה לקוחות שלהם הבנתי שלא מרוצים מהם....והיה להם את הפאק ששודר בכולבוטק על ההונאות של הטרייד אין....

זה לא משנה אם נפלתי קורבן ,ככה מאבדים לקוחות!!

שגיא מוטורס ידוע בבעיתיות שלו... וזה מטופל על פי מה שידוע לי...

בנוגע למוסך בשרון - אני מכיר רק את מוסך ארביב באזה"ת הישן של נתניה ומאוד סומך עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מוסך UMI אתם ממליצים בשרון אם כבר?

כי למוסך שלי יש נטייה להנהן בחיוך כשאני נכנס אליו ( לא קורה הרבה אבל כל פעם ... ישר מוצאים תקלות ומחליפים... בגלל שזה אמא שלי לרוב אז גם בלי ממש לשאול ... יחס ללקוח די מחפיר... שלא לדבר על כל פעם שאני משאיר שם את הרכב ומבקש שיתקשרו שמוכן ... ובסוף אני נאלץ להתקשר כל פעם לפני סגירת המוסך בעצמי כי אחת גם היו משאירים לי אותו בסופ"ש שם .)

אבל מה שהכי מפריע לי ... זה שיש להם את הבדיקת בלמים חינם... וטוב ויפה ועשו אותה ... אבל זה שהדיסקים צריכים חריטה הם לא אמרו ... זה שאני ספציפית מרגיש לא אומר שהם מנועים מלבדוק דבר כזה בסיסי.

אני משתגע מהם ושונא כל רגע במוסך.

כל רגע שם אני מרגיש כאילו מנסים לרמות אותי.

את שם המוסך לא אפרט פה... מי שרוצה לדעת שישאל

מניסיוני האישי אצטרף להמלצה על מוסכי עדן ברשל"צ ואוסיף גם את "מוסך ארביב" באיזור התעשיה הישן של נתניה - במשך תקופה של כמה שנים הייתי מרוצה מהטיפולים והתיקונים שבוצעו ברכבים ובמיוחד הטיפול המהיר שהם קיבלו. יש לציין כי תקלות אותרו במהרה (מקצועיות טובה) ונפתרו "מכה ראשונה".

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...