Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי לחנות שבה היה יום מכירות של כלי עבודה ובין היתר מכונות שטיפה של קרשר,הייתה הדגמה של רוב המכונות שטיפה של קרשר,ובין היתר גם הקרשר K2.100.

הסתכלתי עליה,בחנתי אותה ואמרתי לעצמי זה צעצוע,זה קטן וקל לא נראה לי זה יעשה את העבודה.

מה לעשות,טועים ואני מודה טעיתי,הסתכלתי על הקנקן ולא על מה שבתוכו.

אמרתי למוכר,תשמע אני חייב להביא לפה את האוטו ולשטוף אותו,אני רוצה לראות את הצעצוע הזה בפעולה.

החנתי את האוטו,חיברו לי את המכונה והתחלתי לעבוד,האוטו מטונף אולי חודש לא נשטף על הג'אנטים אבק בלמים גם בן כמה חודשים.

אני חייב לציין שהופתעתי לגמרי מהמכונה הזו,הורידה בלי עזרה של כימיכלים למניהם אבק בלמים כמעט לגמרי,חרא של יונים שהיה על הטמבון ירד כלא היה.

היא חזקה מספיק לשטוף רכב,וגם יותר.

בסמוך לרכב היו סוג של אבנים משתלבות רק גדולות מחוספסות בצבע לבן,שכבר הספיקו להצהיב העברתי עליהן שפריץ והן שוב הפכו ללבנות.

בכל זאת יש לי בית פרטי אני צריך מכונה שתשטוף עוד כמה דברים חוץ מהרכב.

בקיצור,מכונה טובה קומפקטית וחזקה,לדעתי אין צורך במכונה יותר חזקה ממנה לשטוף רכב.

יש לה צינור יניקה לסבון אין מיכל מובנה ממש לא נורא לדעתי,הצינור שלה באורך 4 מטר לי זה מספיק.

התוספת היחידה שאני אולי יקנה לה זה אקדח הקצפה.

סך הכול המחיר הוא מעולה לטעמי,400 ש"ח,ואני רוצה לציין לטובה את מ.נ.מ בכפר סבא שנתנו לי לבדוק ברצינות את המכונה הנ"ל ולא ניסו לדחוף לי מכונות יותר יקרות.

בנוסף יצאתי משם עם 2 סטים של בוקסות של סיגנט אחד דרייב 1/2 והשני דרייב 1/4 + המכונה יצאתי ב"נזק" של 908 ש"ח.

IMG_20130502_170322.jpg

IMG_20130502_170343.jpg

IMG_20130502_170355.jpg

IMG_20130502_170445.jpg

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש מכונה מצוינת , אם קיבלת איתה מחבר טורבו תזהר שאתה מנקה את הרכב הוא מאוד חזק ועדיף לרכוש את המחבר הרגיל בנוסף או להחליף את הקיים, גם הצינור 4 מטר שהיא מגיעה איתו מעצבן אז אולי תנסה להחליפו לארוך יותר אולי יתנו לך מחיר משתלם לשניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הטורבו חזק אך ממרחק סביר לא צריכה להיות בעיה,יותר מ4 מטר אני לא צריך יש לי חניה פרטית עם נקודת מים וחשמל,אבל אם אני אטצרך אני אקנה באיביי המחירים שם זולים משמעותית.

בנוסף האם מישהו מכיר את האקדח קצף הזה?

http://www.ebay.com/itm/Karcher-Foam-and-Car-Care-Nozzle-Lance-Bottle-2641847-/150865752845?pt=UK_Home_Garden_PowerTools_SM&hash=item23204cb30d

זה מתאים למכונה הנ"ל?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הטורבו חזק אך ממרחק סביר לא צריכה להיות בעיה,יותר מ4 מטר אני לא צריך יש לי חניה פרטית עם נקודת מים וחשמל,אבל אם אני אטצרך אני אקנה באיביי המחירים שם זולים משמעותית.

בנוסף האם מישהו מכיר את האקדח קצף הזה?

http://www.ebay.com/itm/Karcher-Foam-and-Car-Care-Nozzle-Lance-Bottle-2641847-/150865752845?pt=UK_Home_Garden_PowerTools_SM&hash=item23204cb30d

זה מתאים למכונה הנ"ל?

יש לי בדיוק כזה, עם אותה מכונה בדיוק, עובד מצויין ויש לו ווסת קצף, אני רכשתי בארץ במחיר כמעט דומה למה שהבאת.

זו אכן מכונה טובה, השטיפה איתה מאוד נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מכונה 2.98 שרכשתי בהום סנטר כשהיה מבצע (1100 שקלים, לפני 4 שנים בערך). מרוצה מאוד. עובד "חזק" ללא תקלות עד היום, מלבד צינור שעקב אחזקה לקויה נהרס קליל - המכונה עצמה מאוד עמידה ואמינה.

תתחדש אגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את המכונה הזאת והיא באמת נראית צעצוע אבל עושה עבודה טובה מאוד מבחינת הלחץ שהיא מייצרת ,לטעמי התפוקת המים היא נמוכה מעט אבל עדיין לצרכים ביתיים זה מספיק בהחלט. דבר נוסף כל מי שמשתמש במכונה הזאת או כל מכונה שטיפה בלחץ אחרת -תיזהרו על הידיים שלכם. אני העברתי את גב היד קרוב מאוד לפה בזמן העבודה(אקדח רגיל -בלי המגביר לחץ) מרחק של 2 3 סנטימטרים .במרחק כזה זרם המים שיוצא הוא מסוכן! המים הורידו לי את העור ובמקום נוצר פצע כמו של שפשוף אחרי נפילה על אספלט. ובמקום נשארה צלקת. אז תיזהרו חברים וגם לא לקרב את לרכב למרחק כזה קצר.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מכונה 2.98 שרכשתי בהום סנטר כשהיה מבצע (1100 שקלים, לפני 4 שנים בערך). מרוצה מאוד. עובד "חזק" ללא תקלות עד היום, מלבד צינור שעקב אחזקה לקויה נהרס קליל - המכונה עצמה מאוד עמידה ואמינה.

תתחדש אגב

איזו אחזקה לקויה?

אשמח אם תפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני מקנא בך, אני כל הזמן מפנטז על חניה פרטית עם צעצוע כזה נחמד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...